Superstep kime ait?

Superstep sahibi kim?

Superstep, Eren Perakende grubunun bir alt markası olarak ayakkabı satışı üzerine faaliyet gösteren bir mağazalar zinciridir. İlk olarak 1990 yılında faaliyete geçen Eren Perakende Grubu, Fransa’nın ünlü markası Devanlay Grubu ile ortaklık çerçevesinde kurulmuştur.

Superstep nereye bağlı?

eren holding’e bağlı çok markalı ayakkabı mağazası zinciri.

Superstep hangi holding?

Eren Holding. Kendini dilediğin gibi ifade edebileceğin yüzlerce seçeneği aynı çatı altında toplarken, sadece bir perakende markası olmaktan çok daha fazlasını hedefliyor ve Superstep olarak hem mağazalarımızda hem de çevrim içi tüm kanallarımızda dinamik alanlar yaratmaya devam ediyoruz.

Superstep ne zaman kuruldu?

Yine 2012 yılında önemli bir kararla çok markalı ayakkabı zinciri olan Superstep konseptini hayata geçiren Eren Perakende, tüketicilere bir çok dünya markasına aynı çatı altında ulaşma kolaylığını sunmuştur. 2013 yılında ünlü Amerikan markası Nautica ile anlaşan Eren, bugün markanın Rusya, Ukrayna ve CIS ülkelerindeki …

Sporstep orjinal mi?

Sporstep.com Orijinal Değil! Sporstep.com’dan aldığınız ayakkabılar kesinlikle sahtedir. Bunu kanıtla derseniz size gönderdikleri ayakkabıda yalandan orjinli gibi barkod yapıştırmışlar bu internette her yerde var.

Eren Holding ne is yapar?

Eren Holding. 1969 yılında tekstil sektörüyle ticari yaşamına başlayan; enerji, kağıt, ambalaj, perakende, çimento ve turizm alanlarında faaliyet gösteren Eren Holding ve bağlı şirketleri, öz kaynağa dayalı büyüme stratejisi ile ülkenin en büyük gruplarından biri olarak kabul edilmektedir.

Sporstep com orjinal mi?

Sporstep.com Orijinal Değil! Sporstep.com’dan aldığınız ayakkabılar kesinlikle sahtedir. Bunu kanıtla derseniz size gönderdikleri ayakkabıda yalandan orjinli gibi barkod yapıştırmışlar bu internette her yerde var.

Sporstep ürünleri orjinal mi?

Sporstep Ürünleri Orijinal Değil Instagram sayfalarında %100 orijinal barkodlu ürün olarak satış yapıyorlar ama ürünleri orijinal değil.

Süperstep çakma mı?

SuperStep Sahte Gönderiyorlar,Orijinal Ayakkabı Değil 10 yıldır bu şirketin ayakkabılarını birçok farklı modelde giyiyorum. Ondan önce hep Amerika’dan alırdım, korona virüsten dolayı oradan sipariş veremiyorum. Ve böylece 50 dolara sahte satın alıyorum!

Fashfed ürünleri orjinal mi?

Orijinal ürünleri kapsayan Federasyonda, güçlü stilini ön plana çıkarabileceğin her şey seninle. Satın alınan ürünü ayın gün ve ertesi gün teslimat seçenekleri ve güvenilir kargo iş birlikleriyle en kısa sürede kapına ulaştırıyoruz.

Sneaks up sitesi güvenilir mi?

güvenilir bir site. biraz yavaş ama sorunsuz çalışan firma. ayakkabı gönderdikleri kutu efsane güzel.

Eren Enerji sahibi kimdir?

Eren Holding, 2 milyar dolar civarındaki cirosunun yanı sıra, Türkiye’nin en ‘gönlü zengin’ gruplarından biri… Demet CENGİZ- Patronla Muhabbet- Pek çok sektörde Türkiye lideri olan Eren Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Eren, “Ağabeylerimle aramızda büyük bir sevgi bağı var.

Eren Holding kaç kişi çalışıyor?

Eren Holding; yurtiçinde 27, yurtdışında 9 olmak üzere toplam 36 şirket ve 8.500 çalışanıyla daha başarılı bir gelecek hedeflemektedir.

Ayakkabitr orjinal mi?

Ayakkabitr (Instagram) Ürünler Orijinal Değil Replika!

Stepcomtr orijinal mi?

Stepcomtr Replika Ürün Satışı! Sattıkları ürünler orijinal değildir, replikadır. Ağır bir şekilde yapıştırıcı kokuyor. Zaten ilk bakışta belli oluyor. İade kabul etmiyorlar.