Survivor kimin ismi söylendi 21 Haziran?

Survivor 3 aday kim 21 Haziran?

Gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunları ardından Poyraz ile Ayşe ilk iki eleme adayı olmuştu. Üçüncü aday ise Berkay oldu.

Ikinci eleme adayı kim oldu?

Gönüllüler takımının haftanın ilk dokunulmazlığını kaybetmesi ile sürgün adasına gönderdiği isim Evrim oldu. Oylama sonunda Hikmet ve Atakan oyları berabere kaldı ve gönüllüler takımı açık oylamaya gitti. İkinci isim ise Atakan oldu.

Survivor 2022 3 eleme adayı kim oldu?

28 Şubat Pazartesi günü oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf gönüllüler takımı olurken 3. eleme adayı Yasin oldu. Performans birincisi Seda’nın söylediği isim ise Gökhan olurken, eleme potası Evrim, Aşkım, Yasin ve Gökhan dörtlüsüyle oluşmuş oldu.

Berkay kimi aday gösterdi?

Dokunulmazlığı kazanan Berkay Survivor eleme adayı olarak Aleyna’nın ismini verdi.

Survivor Ayşe kimi aday gösterdi?

Survivor‘da üçüncü eleme adayını Ayşe söyledi Bu haftanın son dokunulmazlık oyununda ise kazanan isim Ayşe oldu ve haftanın üçüncü eleme adayı olarak İsmail Balaban’ın ismini söyledi.

Dün akşam Survivor da eleme adayı kim oldu?

Böylece oylama sonuçlarına göre Survivor‘da haftanın 1. eleme adayı Yasin oldu. Öte yandan bu hafta dokunulmaz olan isimler Berkan ve Anıl oldu. Bu iki isim böylece birleşme partisine kadar dokunulmazlığın sahibi oldu.

21 Haziran 2021 3 dokunulmazlığı kim kazandı?

İsmail Balaban’ı 5-0 yenen Ayşe finale yükselirken Berkay’ı 5-1 yenen Poyraz Ayşe’nin rakibi oldu. Dokunulmazlık finalinde ise Poyraz ve Ayşe mücadele verdi. 5-3 skorla Poyraz’ı geçen Ayşe haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kazanan isim oldu.

Survivor 3 aday kim oldu?

Survivor‘da Ünlüler takımı 3.eleme adayı olarak Aşkım’ı çıkardılar. Gönüllüler takımından performans birincisi Berkan ise 4.eleme adayı olarak Ezgi’nin ismini verdi. Bu haftanın eleme adayları Evrim, Atakan, Aşkım ve Ezgi oldu.

Survivor 2022 dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor 2022‘de ilk dokunulmazlık ardından kaybeden ünlüler takımı, potaya ilk olarak Sercan’ı gönderdi ve ikinci oyunu da kaybederek pota için Mert’i tercih ettiler. Gönüllüler takımında Hikmet ve Yağmur dokunulmaz oldu. Ünlülerde Adem ve Sema dokunulmazlığı elde etti.

Survivor Surgun Adasina kim gitti?

Cumartesi günü gerçekleşen ilk dokunulmazlığı ünlüler kazanmıştı. Gönüllüler ise oy birliği ile Yunus Emre’yi sürgün adasına gönderdi. İkinci eleme adayı ise Yasin oldu.

Survivor kim aday 7 Mart 2022?

Gönüllüler takımı eleme adayı belirlemek için ada konseyinde isim yazdılar. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Evrim ve Hikmet’in ismi yazılamadı. Survivor‘da bu haftanın ilk eleme adayı ise Yasin oldu.

Survivor kim aday 12 Mart?

2 gün önce
Dokunulmazlık oyununu 2. kez gönüllüler kazanırken ünlüler takımında yapılan oylamada eleme adayı Mert seçildi. Mert’in ismi neredeyse tüm takım tarafından yazılırken Acun Ilıcalı da büyük şaşkınlık yaşadı.

2021 Berkay Kimi söyledi?

Ada konseyinde bireysel dokunulmazlığı kazanan Berkay, eleme adayı olarak Steven’ı söyledi.

Dün gece Survivor da kimin adı yazıldı?

Ünlüler ile Gönüllüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyunu sonrasında gönüllüler takımı ada konseyinde toplandı. Konseyde yarışmacılar adadan gitmesini istedikleri isimler için oylarını kullandı. Gönüllülerde ismi yazılanlar Hikmet, Evrim, Anıl, Atakan oldu.

Survivor’da Aleyna Kimi söyledi?

Survivor‘da performans oyunu ve dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi toplandı. Haftanın ilk dokunulmazlığını kazanan Aleyna Kalaycıoğlu, ilk eleme adayı olarak Ayşe’yi söyledi.