Tanrılar Okulu ne tür?

Tanrılar Okulu kitabı neyi anlatıyor?

Tanrılar Okulu kitabı, bir harita ve bir kaçış planıdır. Bu kitap, önceden çizilmiş ortak bir kaderin yazgısından çıkarak bir birey olmak adına izlenilen yolun hikayesidir. Stefano Danna Tanrılar Okulu kitabında kendi içine yaptığı yolculukta öğrendiği dersleri okuyucuya aktarır.

Dreamer kim?

Dreamer, düşleyen demek. Bu hayat düşlenmiştir diyor kitap. Yani bir Tanrı varsa, o bu hayatı düşlemiş ve bu çıkmış ortaya.

Tanrılar Okulu kitabı kaç sayfa?

Tanrılar Okulu – Stefano D’anna

Boyut Normal Boy
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 474
Yayın Tarihi 2016
Yazar Stefano D’anna

Tanrılar Okulu yazarı kimdir?

Stefano D’AnnaTanrılar Okulu / Yazarı
Tanrılar Okulu (İtalyanca: La Scuola degli Dei), İtalyan yazar Stefano D’Anna‘nın hayat hikâyesini anlattığı kitaptır. Yazar aynı zamanda European School of Economics’in de kurucusudur.

Lupelius ne demek?

Lupelius öğrencilerini en zor koşullarda bile sessizliklerini ve dinginliklerini korumak üzere eğitmişti. Parçalanmış insanlığın, sadeliğe, bütünlüğe ve gömülü iradesine dönüş yolunu göstermek üzere bir ulaşım aracı, bir sorumluluk okulu olan Tanrılar Okulunu kurmuştu.

Tanrılar Okulu kaç yılında yazıldı?

İtalya’da 2002 yılında yayınlandıktan sonra Türkçe’ye çevrilen ve 2004’ten beri Türkiye’de 200 binin üzerinde satan “Tanrılar Okulu” kitabına ilişkin Prof.