Taylor Swift şu an nerede?

Taylor Swift şu anda nerede yaşıyor?

Sanatçı Midtown Nashville, Tennessee’de üç yatak odalı, dubleks bir çatı katında yaşamaktadır. Ayrıca Beverly Hills, Kaliforniya’da da sık kullandığı başka bir konutu da bulunmaktadır.

Taylor Swift evi nerede?

Genç şarkıcı Taylor Swift‘in, müzikten kazandığı parayı gayrimenkule yatırıyor. 25 yaşındaki şarkıcı; Rhode Island’da sahilde, Manhattan’da 9 yatak odalı bir çatı katı, Nashville’de iki müstakil evin yanı sıra Beverly Hills’te de 4 yatak odalı ve 4 banyolu bir bungalov evin sahibi.

Taylor Swift şimdi kaç yaşında?

32 yaşında (13 Aralık 1989)Taylor Swift / Yaş

Taylor Swift neden albümlerini tekrar kaydediyor?

Taylor‘un şarkılarını yeniden kaydetmek istemesinin sebebi hem eski şirkete gidecek olan gelirleri düşürmek hem de telif olayının ortadan kalkması yani geçmişini yeniden eline alabilmek. Bunu yapabilmek için şarkıların sahibi olmak gerekir ve işte Taylor burada şarkı yazarı olmasının ekmeğini yiyor.

Taylor Swift hangi şarkıyı kime yazdı?

Uğruna yazdığı ‘Dear John’ isimli ayrılık şarkısı sebebiyle, Swift‘in en çok hatırlanan erkek arkadaşı şarkıcı John Mayer! Birlikte ‘Half of My Heart’ şarkısını yazan ikili, aralarındaki 15 yaş farka rağmen sevgili oldular.

Taylor Swift nerede yaşıyor?

West Reading, Pensilvanya, ABDTaylor Swift / Doğum yeri

Taylor Swift boyu ne kadar?

1,8 mTaylor Swift / Boy

Taylor Swift evi ne kadar?

Amerikalı şarkıcı ve söz yazarı Taylor Swift, Beverly Hills’deki muhteşem evinin fiyatını 2,95 milyon dolardan 2,85 milyon dolara düşürdü.

Taylor Swiftin kaç evi var?

Amerikalı genç şarkıcı Taylor Swift’in emlak portföyü müzik kariyeri kadar etkileyici. Henüz 28 yaşında olan Swift’in 10 Grammy Ödülü, 10 Amerikan Müzik Ödülü de dahil olmak üzere toplamda 46 ödülü bulunuyor. Gayrimenkul sektörüne yatırım yapmayı seçen Swift’in 4 eyalette 8 tane evi var!

Rihanna şimdi kaç yaşında?

34 yaşında (20 Şubat 1988)Rihanna / Yaş

Taylor Swift hangi albümlerini tekrar kaydediyor?

Ancak önceki albümleri Taylor Swift, Fearless, Speak Now, Red, 1989, Reputation albümleri üzerinde hiçbir hakkı yok. Şu an yeniden kaydettiği Fearless (Taylor’s Version) ve Red (Taylor’s Version)’ın da tüm hakları yine Taylor‘a ait.

Taylor Swift ve sevgilisi kim?

Joe AlwynTaylor Swift / İş ortağı

Taylor Swift Red kime yazıldı?

swift‘in liz rose ile birlikte yazdığı mükemmel şarkı. dördüncü stüdyo albümü red için yazılan bu şarkı, swift‘in kariyerinde yazdığı en iyi şarkılardan biridir. taylor swift‘in 56. grammy ödülleri’nde ilk defa tv izleycileri önünde söyleyeceği, red albümünün en beğenilen şarkısı.

Taylor Swift I Knew You Were Trouble şarkısını kime yazdı?

Taylor Swift‘in şarkısı I Knew You Were Trouble Harry Styles’le olan ayrılığından doğan bir acıdan dolayı yazılmış. Radar’ın haberine göre işin aslı Harry Styles kendisini gittikleri tatilde aldattıktan sonraki dönemine ait bir şarkıymış.

Taylor Swift hangi şirkette?

swift, 2018’de eski şirketi big machine records’ı bırakıp republic records’a geçerek hem tarihi bir ücretle anlaştı (200 milyon dolar, amerikan müzik tarihinde michael jackson’dan sonra yapılan en büyük ücretli anlaşma) hem de o şirketin altında çıkaracağı bütün albümlerinin telif haklarını kendine aldı. yedinci albümü …