The Rain toplam kac bölüm?

The Rain dizisi kac bolum?

The Rain dizisi toplamda 3 sezon yayınlanmış bir dizidir. 1. sezonu 8 bölüm sürmüş olan dizinin 2. sezonu ise 6 bölümden oluşmuştur. Yayınlanan son sezon olan 3. sezon ise 6 bölüm sürmüştür.

The Rain 3 sezon final mi?

The Rain 3. sezonu, dizi hayranları tarafından bekleniyor. Netflix’in Ağustos ayı programında yer alan dizi bu sezon ile final yapacak. Dizide yağmurla buluşan bir virüsün İskandinavya nüfusunu kırıp geçirmesinden 6 yıl sonra iki kardeşin, kurtulan diğer gençlerle yaşadıkları anlatılıyor.

The Rain 5 sezon gelecek mi?

The Rain. Konusu: Danimarka dizisi The Rain‘de, bir virüs salgını, nüfusun büyük bölümünün ölümüne sebep olmuştur. İki kardeş ise bu ortamda hayatta kalma mücadelesi vermektedir. Dizi, final sezonu olacak 3. sezon ile ekranlara veda edecek.

The Rain 4 sezon var mı?

Sezonuyla Final Yapacak. Netflix Danimarka’nın ilk orijinal dizisi “The Rain” 3. sezon onayını aldı. Platform, bilimkurgu türündeki yapımın 3. sezonunun ardından final yapacağını duyurdu.

The Rain filmi kaç sezon?

3The Rain / Sezon sayısı

The Rain 2 sezon ne zaman çıkacak?

Netflix’in Danimarka menşeili ilk dizisi The Rain 2. sezon bölümleriyle 17 Mayıs’ta geri dönecek. “The Rain“in 2. sezon prömiyer tarihi, Netflix Nordic hesabı tarafından yayınlanan bir tanıtımla anons edildi.

The Rain sonunda ne ölüyor?

tam bu noktada herkesi kurtaracağına inandıkları rasmus’tan bir adamları esir alındı diye bu kadar kolay vazgeçmelerinin saçmalığını belirtmek istiyorum. ayrıca rasmus’u öpen ölüyor maşallah.

The Rain kaç sezon?

3The Rain / Sezon sayısı

The Rain Kaç Bölüm ve Sezon? The Rain dizisi 2018 ve 2019 yılları arasında yayımlanmış toplam 2 sezondan oluşan bir dizidir. 3. sezonu pek çok kişi tarafından merakla beklenmektedir. The Rain ilk sezonunda toplamda 8 bölüm yer almaktadır.

The Walking Dead 11 sezon gelecek mi?

The Walking Dead dizisinin 11. ve son sezonu 22 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. AMC kanalında yayınlanacak dizinin son sezonu, hayranları tarafından heyecanla beklenirken, dizinin resmi Twitter hesabından, final sezonuna dair görseller paylaşıldı.

Rain dizisi kaç sezon?

3The Rain / Sezon sayısı

Rain yeni sezon ne zaman?

Netflix’in sevilen dizisi The Rain‘in 3. sezon fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni sezonu 6 Ağustos’ta yayınlanacak.

The Rain 3 sezon ne zaman çıkacak?

Netflix’in sevilen dizisi The Rain‘in 3. sezon fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni sezonu 6 Ağustos’ta yayınlanacak.

Netflix The Rain 3 sezon ne zaman çıkacak?

Netflix‘in sevilen dizisi The Rain‘in 3. sezon fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni sezonu 6 Ağustos’ta yayınlanacak.

The Rain Rasmus öldü mü?

ayrıca rasmus‘u öpen ölüyor maşallah. ayrıca simone’a, 6 yıl boyunca rasmus‘la sığınakta yaşayıp da virüs bulaşmaması, hiç mi aynı bardağı kullanmadılar mesela, simone’un da bağışıklığı yoksa çok saçma.

The Rain 3 sezon neler olacak?

İŞTE THE RAIN 3. SEZON FRAGMANI Biri dünyayı kurtarmak, diğeri yeni bir dünya yaratmak istiyor. Rasmus ve Simone arasındaki savaş, insanlıktan geriye kalanları kurtarmak için verdikleri mücadeleyle tekrar başlıyor. Virüs durdurulabilir.