Tivibu Tekrar izle ne zaman yükleniyor?

Tivibu Seç izle klasörü nasıl girilir?

Tivibu Smart TV Uygulamasında Seç İzle servisine nasıl ulaşabilirim? Tivibu uygulamasının ana ya da hızlı menüsünde SEÇ İZLE üzerine gelerek OK tuşuna basınız.

Tivibu 2 ayrı televizyonda nasıl izlenir?

Tivibu müşteri hizmetlerinin cevabı 2. üyelik ile kullanabilirsin. iki tvde de aynı görüntü ve ses olacaktır her türlü, yoksa iki üyelik olayı doğru. tivibuyu led tv ye bağla, diğer tüplüye de basit analog antenlerden al olsun bitsin. iki tvde de aynı görüntü ve ses olacaktır her türlü, yoksa iki üyelik olayı doğru.

Tivibu arızası nasıl giderilir?

Kumandanızda sorun mu var?

  1. Kumandanızın pilini çıkartıp tekrar takınız.
  2. Kumandanız hala çalışmıyorsa pillerinizi değiştiriniz.
  3. Tivibu Uydu alıcınızı fişten çıkartıp takınız.
  4. (Tivibu Modül müşterisi iseniz Televizyonunuzu kapatıp açınız).
  5. Tüm işlemleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa 4445375 ile irtibata geçiniz.

Tivibu nasıl sıfırlanır?

SCART ya da HDMI seçiniz. 2-Sırasıyla numerik tuşlardan 9, 9, 6 tuşlarına basınız. “TV Kumanda” ışığı 2 kez yanıp söndüğünde kumandanız fabrika ayarlarına dönmüş olacaktır.

Tivibu Seç izle Nasıl Çalışır?

Seç İzle&Tekrar İzle klasöründe ve Geri Alıp izlediğiniz programda bir içeriği izlemeye başladıktan sonra durdurabilir ve istediğiniz zaman istediğiniz Tivibu platformundan kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Cep telefonunuz ya da tabletinizden oynattığınız bir içeriği Tivibu Ev ekranına aktarabilirsiniz.

Tivibu paralı film nasıl izlenir?

“Seç İzle” kısmında bazı filmler ve bazı içerikler ücretli olabiliyor. Burada izlemek istediğiniz bir filmi tıkladığınızda, o filmin sayfası gelir. İzle butonun da ücretliyse eyer İzle yerine filmin ücretini yazar. Ücreti ödediğinizde faturanıza yansır.

Tivibu kaç TV’ye bağlanır?

Tivibu GO hesabıma kaç adet cihaz tanımlayabilirim? Tivibu GO hesabınıza, en fazla 1 adet Tivibu Ev ve 5 adet mobil cihaz tanımlayabilirsiniz. Daha fazla cihaz tanımlamak isterseniz, uygulama içerisinden eski cihazları silme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Tivibu homeplug nedir?

TV yayını elektrik hattını kullanarak modemden Tivibu Ev cihazına taşınabildiği için homeplug adaptörler bu veri aktarımı sırasında en çok tercih edilen ürünler. Modeme gelen ses ve görüntü homeplug adaptörler sayesinde ev içinde odalar arasında elektrik hattı üzerinden taşınabiliyor.

Tivibu iptal etmek için ne yapmalıyım?

Mevcut Tivibu Go paketinin iptali için Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine (444 1 444) iptal talebi iletilmelidir. İptal talebi alındıktan sonra aynı gün içinde Tivibu Go paketinin iptali gerçekleştirilir. Hizmetin ay sonu öncesinde iptal edilmesi durumunda, ayın kalan kısmı için iade yapılmaz.

Tivibu yu nereye iade edilir?

Aboneliğin iptali durumunda, kampanya kapsamında abonenin kullanımı amacı ile teslim edilen cihazların abone tarafından, Türk Telekom Ofislerine veya TTNET Bayilerine süresinde eksiksiz iade edilmesi gerekmektedir.

Tivibu Seç İzle kaç lira?

Tivibu Uydu:

Paket İsmi Tarife Fiyatı Taahhüt Süresi
(KDV Dahil)
Süper Paketi ₺98,00 27 Ay

Tivibu internetsiz çalışır mi?

TTnet’in interaktif dijital televizyon servisi Tivibu için artık evinizde telefon ya da ADSL internet aboneliği olmasına gerek yok. PC Extra’nın haberine göre Tivibu aboneliği artık evde telefon olmadan da başlatılabilecek ama fiyatı ev telefonu olanlara göre aylık çok az daha pahalı olacak.

Tivibu Seç İzle filmleri ücretli mi?

Seç İzle; film, dizi, spor, müzik klibi, belgesel, yaşam, eğlence, din ve çocuk içeriklerinden oluşan zengin içeriklere istediğiniz zaman ücretsiz olarak erişmenize olanak sağlayan Tivibu özelliğidir.

Tivibu filmler ücretsiz mi?

Ücretli kanal diye bir şey yok. Paketiniz dahilindeki tüm kanalaları izleye bilirsiniz. “Seç İzle” kısmında bazı filmler ve bazı içerikler ücretli olabiliyor. Burada izlemek istediğiniz bir filmi tıkladığınızda, o filmin sayfası gelir.

Tivibu aynı anda kaç cihaz?

Tivibu GO hesabınıza, en fazla 1 adet Tivibu Ev ve 5 adet mobil cihaz tanımlayabilirsiniz. Daha fazla cihaz tanımlamak isterseniz, uygulama içerisinden eski cihazları silme işlemi yapmanız gerekmektedir.