Tonguç aslında kim?

Tonguç Akademi kaç yılında kuruldu?

2004 yılında ilk tohumları atılan Tonguç Akademi, 2014’te sosyal medya üzerinden online eğitim içerikleriyle yüz binlerce kişiye ulaşmayı başardı.

Tonguç hangi şehirde?

Tonguç Akademi

Ticari Unvanı Tonguç Akademi Eğitim ve Teknoloji Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Kuruluş Tarihi 2015
Temsilci Talha Bahattin Doğan
İletişim Adres: Yeşilce Mah. Emirşah Sok. No:11 Kağıthane-İstanbul Tel: 0212 324 90 62 E-mail: [email protected] Web: www.tongucakademi.com

Tonguç gerçekte kimdir?

İsmail Hakkı Tonguç (d. 1893 – ö. 24 Haziran 1960), Türk eğitim bilimci, köy enstitülerinin mimarı ve dönemin İlköğretim Genel Müdürü. Tonguç‘un Türk eğitim sistemine çok önemli katkıları olmuştur.

Tonguç un adı ne?

Erken yaşamı ve eğitimi. İsmail Hakkı Tonguç, bugünkü Bulgaristan’ın Silistre iline bağlı Totrakan ilçesinin bugünkü adı Sokol olan Tatar Atmaca köyünde 1893 yılında dünyaya geldi.

Tonguç Akademi kaçıncı sınıflara var?

EĞİTİM ÇÖZÜMLERİMİZ Güncel MEB müfredatına uygun olarak hazırladığımız eğitimler ve sorular 3. sınıftan 11. sınıfa kadar tüm seviyedeki öğrencilerin dersleri öğrenme, tekrar ve pekiştirme ihtiyaçlarını karşılayacak şekildedir.

Tonguç Akademi Plus paralı mı?

Üyelik tamamen ücretsiz.Üye olmak için tıkla. Çağrı merkezimizi arayarak bize kolayca ulaşabilirsin.

Tonguç akademi sahibi kim?

Platformun yaratıcıları, aynı zamanda Tonguç‘la öğretmenlerine ses veren Talha Doğan ile Mehmet Tuğutlu ve platformun proje koordinatörü Emre Öztemir, Tonguç Akademi‘yi anlattı. Tonguç kim? Talha Doğan: Tonguç çocukların kafalarında hayal ettikleri saf ama zeki, yaramaz ama terbiyeli, karikatürize bir tip.

Tonguç kafa defteri nedir?

kafa defteri, senin çalışmalarında notlarını tutman için pratik bir defter. Takıldığın konuları, çözemediğin soruları, anlamadığın notları ya da hatırlamak istediklerini kafa defter‘e not edebilirsin. Özel boyutuyla onu her an yanında taşıyabilirsin. Böylece hatırlamak istediklerin hep yanında olur.

Tonguç Plus ücretli mi?

Üyelik tamamen ücretsiz.Üye olmak için tıkla. Çağrı merkezimizi arayarak bize kolayca ulaşabilirsin.

Tonguç u seslendiren kim?

Platformun yaratıcıları, aynı zamanda Tonguç‘la öğretmenlerine ses veren Talha Doğan ile Mehmet Tuğutlu ve platformun proje koordinatörü Emre Öztemir, Tonguç Akademi’yi anlattı.

Tonguç Akademi üye olmak paralı mıdır?

Tonguç Mağaza web sitesine üye olmak tamamen ücretsizdir.

Tonguç Plus üyeliği nedir?

Tonguç Plus Üyeliği, tongucakademi.com’daki 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ve 11. Sınıfa ait tüm içeriklere tek bir paket üzerinden 365 gün 7/24 uzaktan eğitim imkanı sağlıyor.

Mehmet Tuğutlu ne mezunu?

Basit ve eğlenceli ders videolarının paylaşıldığı Tonguç Akademi için eğitim kategorisinde özgün formatıyla alanındaki en başarılı kanal diyebiliriz. Yaratıcıları, aynı zamanda Tonguç’la öğretmenlerine ses veren Talha Doğan ile Mehmet Tuğutlu 2002 yılında Boğaziçi Üniversitesinden mezun olan iki arkadaş.

Talha hoca kim?

Talha Hakan Alp, 1973 İstanbul doğumlu. İlköğreniminden sonra İsmailağa Cemaati’nin Kur’an Kursu’nda eğitim aldı. Suriye ve Pakistan’da İslam üzerine eğitim aldı. Dâru’l-Hikme İlim Araştırma ve Kültür Merkezi kurucuları arasında yer aldı.

Tonguç kafa defteri kaç sayfa?

Tonguç Akademi Tonguç Kafa Defteri

Basım Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 96
Sınıfı Üniversite Hazırlık
Yayın Tarihi 2020
Yazar Komisyon