Trabzonspor forması hangi marka?

Trabzonspor’un forma markası nedir?

Türkiye’de Macron Çubuklu,Mavi,Siyah formalardan oluşan bu forma seti 2018-19 sezonu dahilinde toplam 105.000 adet sattı. Ayrıca bu sezon Macron,Trabzonspor tarihindeki ilk siyah formayı satışa sunan marka oldu.

Trabzonspor forma kim üretiyor?

Karadeniz devi, 3 yıldır ürün tedarikçisi olan Macron ile olan sözleşmesini 1 sene daha uzatıyor. İtalyan firması, önümüzdeki sezon da bordo-mavili takımın formalarını ve diğer ürünlerini üretecek. 3 yıldır formaları yapan Macron ile yeni anlaşmanın yakın zamanda duyurulması bekleniyor.

Trabzonspor forması nerede satılıyor?

Trabzonspor orijinal formaları Trendyol’da inceleyebilir, kendinize uygun olan ürünleri kaliteli bir şekilde kampanyalı fiyatlarla elde edebilirsiniz.

Trabzonspor üyelik ücreti ne kadar?

Buna göre T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanan #.7’lik ”yeniden değerleme” oranına bağlı olarak kulübümüzün üyeliğe giriş ücreti 2.475 TL, yıllık aidat bedeli ise 185 TL olmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TS Club TIR nerede?

TS Club TIR‘ı bugün ve yarın Kocaeli Cumhuriyet Parkı’nda, 3 Ağustos Pazartesi gününden itibaren de İzmir’de taraftarlarımızla buluşacak.

TS Club kaç forma sattı?

Bordo-mavili kulüp pandemi şartlarında kapalı olan TS Club‘ların açılmasıyla ciddi bir gelir bekliyor. Karadeniz temsilcisinin yeni sezon formalarından şu ana kadar 22 bin adet satıldığı belirtildi.

Trabzonspor Kaç forma Sattı 2021?

Bu sezon ise bordo-mavili takımın başarılı sonuçların ardından şu ana dek 115 bin forma satışı yapıldı. Bu sezon sonunda 192 binlik rakam geçilerek rekor kırılması bekleniyor.

Trabzonspor forma satışı ne kadar?

Trabzonspor‘da başarılı sonuçların ardından şu ana dek 115 bin forma satışı yapıldı, siparişlerle rakamın 150 bin olduğu dile getirildi. Hedef 200 bini geçmek. Lider Trabzonspor‘un başarısı forma satışlarına da yansıdı.

Trabzonspor dergisi nerede satılıyor?

Kulübümüzün resmi yayın organı Trabzonspor Dergisi, bu ay itibarıyla tüm Türkiye’deki D&R ve Migros’larda satışa sunuluyor.

Galatasaray üyelik ücreti ne kadar?

Üye Bilgileri ve Üyelik Formu – GALATASARAY.ORG. 2022 YILI AİDATI 400 TL’dir.

Fenerbahçe üyelik ücreti ne kadar?

ÜYELİK ÜCRETLERİ Fenerbahçe Spor Kulübü üyelik giriş ücreti 15.000 TL olup, bir defaya mahsus ödenmektedir. Yıllık aidat ise 500 TL’dir.

TS Club nerede var?

  • KALYONCU SPOR GİYİM. Orta Cad. …
  • MEYDAN MAĞAZA. İskenderpaşa Mah. …
  • SAKARYA. TIĞCILAR MALALLESİ ATATÜRK BULVARI NO:53/B ADAPAZARI / SAKARYA – 0264 277 00 61.
  • SOLMAZ SPOR GİYİM. ESKİ LİSE CAD.NO:7 / Araklı / TRABZON – 0 462 721 68 14.
  • TS CLUB AKÇAABAT. NEFSİ PULATHANE MAH. …
  • TS CLUB AKYAZI. …
  • TS CLUB ANKAMALL. …
  • TS CLUB BAKIRKÖY.

TS Club hangi şehirlerde var?

9 tane Trabzon 7 tane İstanbul ve birer tane Samsun, Giresun, Bursa, Ankara ve Berlin’de (Yurt dışındaki ilk) olmak üzere 21 tane şubesi, 3 corner mağazası bulunmaktadır. Ve Türkiye’nin illerine düzenli aralıklarla uğrayan bir adet gezici mağaza ile hizmet vermektedir.

TS kaç kere şampiyon oldu?

Toplamda ise Galatasaray yirmi iki, Fenerbahçe on dokuz, Beşiktaş on altı, Trabzonspor altı, Bursaspor ve Başakşehir ise bir kez şampiyon olmuştur.

Trabzonspor ne kadar forma sattı?

Bordo-mavili kulüpten alınan bilgiye göre, 2019-2020 sezonunda 192 binle rekor kırılmasının ardından forma satışları, geçen sezon koronavirüs salgınının etkisiyle 88 bine kadar düştü. Bu sezon ise bordo-mavili takımın başarılı sonuçların ardından şu ana dek 115 bin forma satışı yapıldı.