Transformers 4 hangisi?

Transformers 4 nerede çekildi?

Uzun soluklu fantastik seri Transformers‘ın Kayıp Çağ filmi, Autobot ve Decepticon’lar arasında yaşanan son savaştan dört yıl sonrasında geçmekte. Filmin çekimleri ise ABD ve Çin’de gerçekleştirildi.

Optimus Prime ile Megatron kardeş mi?

Orion Pax, Optimus Prime olduktan sonra, takım liderleri ve Optimus‘un kardeşi Megatron, Optimus Prime‘ı kıskanmaya başlamıştı. Daha sonra Optimus Prime‘ın gücüne sahip olmak isteyen ve Primelar tarafından reddedilen Megatron, öfkesinden dolayı karanlık tarafı seçti ve Decepticonlar’ı topladı.

Transformers 5 ne kadar hasılat yaptı?

Transformers 5 filmi, dünyada gösterime girdiği 21 Haziran’dan bu yana gişe rekoru kırıyor. Film, 105 milyon 753 bin 351 doları ABD, 339 milyon 413 bin 539 doları diğer ülkelerde olmak üzere toplam 445 milyon 166 bin 890 dolar gişe hasılatına imza attı.

Transformers hangi sırayla?

Transformers serisi, 2007 yılından başlamak üzere toplam 6 filmden oluşan bir seridir. Transformers serisi; Transformers, Transformers: Yenilenlerin İntikamı, Transformers: Ay’ın Karanlık Yüzü, Transformers: Kayıp Çağ, Transformers: Son Şövalye ve Bumblebee olmak üzere toplam 6 ffarklı ilmden oluşur.

Transformers son serisi hangisi?

Transformers 5: Son Şövalye – Transformers: The Last Knight – Beyazperde.com.

Transformers 6 var mı?

Lorenzo Di Bonaventura’nın açıklamasına göre Transformers: The Last Knight’a yeni bir devam filmi geliyor. Yani Transformers serisi 6. filmle maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.

Transformers 1 ismi nedir?

1. Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

Transformers 4 hangi yılda geçiyor?

Transformers: Kayıp Çağ
Çıkış tarih(ler)i 19 Haziran 2014 (Hong Kong prömiyeri)27 Haziran 2014 (ABD)
Süre 165 dakika
Ülke ABD
Dil İngilizce

Sam witwicky ye ne oldu?

Transformers filmindeki Sam Witwicky karakteriyle kariyerinde zirve yapan Shia LaBeouf kamu düzenini bozma suçundan tutuklandı.

Megatron neye dönüşüyor?

Megatron neye dönüşür? Transformers kötü karakterlerinden biri olan Megatron savaş uçağına dönüşür. Her yerinde silahlar bulunduğu ve uçabildiği için oldukça avantajlıdır. Ancak Optimus Prime kadar güçlü olmadığı için onu bir türlü yenemez.

Galvatron nasıl Megatron oldu?

Transformers Prime Türkçe – Galvatron insanlar tarafından Megatron‘un bedeninde tekrar yapıldı ve Megatron‘un zihni tekrar Galvatron‘un bedeninde canlandı. Böylece Megatron, Galvatron oldu. | Facebook.

Transformers kaç para harcandı?

*Transformers (2007) Bütçe: 150 ila 151 milyon dolar /Dünya hasılatı: 709 milyon dolar /Fransa’da 1 milyon 983 bin kişi/ Brezilya’da 1 milyon 900 bin kişi /Almanya’da 1 milyon 423 bin kişi/ Hollanda’da 359 bin kişi/ Norveç’te 80 bin kişi /Türkiye’de 409 bin kişi / “Transformers”tan Shia LaBeouf 750 bin dolar kazandı…

Transformers 5 son şövalye nerede çekildi?

Temmuz-Ağustos süreçlerinde filmin çekimleri Londra’da devam edildi. Kral Arthur rolüyle Liam Garrigan ve Gizli Dosyalar’dan tanıdığımız Mitch Pileggi de Transformers: The Last Knight kadrosuna dahil oldu.

Transformers serisi bitti mi?

2022 yılında sinemalarda göreceğimiz filmin duyurusunu, yönetmen Steven Caple Jr. ve yapımcı Lorenzo Di Bonaventura gerçekleştirdi. Yapım süreci başlayan filmin başrol oyunculuğunu Anthony Ramos ve Dominique Fishback üstlendi.

Transformers 6 çıktı mı?

25 Aralık 2018 (Güney Kore)Bumblebee / Gösterime giriş tarihi