TRT rüzgar gülü saat kaçta başlıyor?

Rüzgar gülü ne zaman saat kaçta?

Program, yayınlandığı sürece hafta içi her gün saat 18.30’da ekranlara gelmektedir.

Nils ve Uçan Kaz saat kaçta?

Selma Lagerlöf’ün 1909’da Nobel Edebiyat Ödülü’nü alan aynı adlı klasik eserinden uyarlanan “Nils ve Uçan Kaz“, 5 Temmuz’dan itibaren her gün saat 17.15 ve 20.05’te TRT Çocuk ekranlarında olacak.

Canım kardeşim çizgi film hangi kanalda?

Canım Kardeşim İzle TRT Çocuk.

Variloto ne zaman?

HER CUMARTESİ SAAT 20:05’TE.

Rüzgar Gülü 2021 saat kaçta başlıyor?

Serkant abiniz Rüzgar Gülü‘nde her gün farklı sorularla size yeni şeyler öğretmeye devam ediyor! Rüzgar Gülü hafta içi her gün saat 18:30’da TRT Çocuk’ta!

Rüzgar gülü ne kayıt ol?

Başvuru Formu ve İletişim TRT Rüzgar Gülü başvuru formuna TRT Çocuk kanalı resmi internet sitesinden erişim sağlanabilmektedir. Başvuru formunda doldurulması gereken bilgiler şu şekildedir; Kişisel bilgiler: Adı, soyadı, doğum tarihi (gün, ay, yıl) Adres bilgileri: Adres (ülke, şehir, ilçe), tam adres.

Yusufname saat kaçta?

Yapımında 3D animasyon tekniği kullanılan “Yusufname”, 22 Ocak itibarıyla her hafta sonu saat 16.25 ve 20.55’te ekranda olacak.

Nils ve Uçan Kaz ne zaman çıktı?

8 Ocak 1980Uçan Kaz / İlk bölüm yayın tarihi

Canım Kardeşim ne zaman?

Canım Kardeşim
Türü Dram
Renk Renkli
Çıkış tarih(ler)i 1 Mart 1973
Süre 90 dakika

Niloya hangi kanalda yayınlanacak?

15 Kasım 2015 tarihine kadar Yumurcak TV’de yayınlanan Niloya‘nın, kanalın kapanmasından sonra yeni bölümleri 18 Haziran 2016’dan itibaren TRT Çocuk kanalında yayınlanmaya başlamıştır.

Variloto sunucusu kim?

Funda Güray, 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk eğitimi de alan Funda Güray, çeşitli reklam ve televizyon dizilerinde oynadı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Funda Güray, pek çok reklam ve dizide görev üstlendi.

Variloto kim sunuyor?

VARİLOTO YARIN YENİ BÖLÜMÜ İLE SENİN KANALIN TRTÇOCUK TA … Yarışmacılar;Ataberk ve Onur ÖZGÜNDerin ve Özer MOLLAMEHMETOĞLUÇetin ve Tuba ARISOYBir ebeveyn ve çocuktan oluşan iki takım, program için özel üretilen ve va…

Rafadan Tayfa saat kacta basliyor?

RAFADAN TAYFA MALAZGİRT ZAFERİ KONUSU Kamil ve arkadaşlarının yaşayacağı bu serüven, 26 Ağustos 2021’de 10.40, 15.30 ve 18.55’te kendi saatinde TRT Çocuk ekranında olacak.

Heidi hangi kanalda yayınlanıyor?

TRT Çocuk En Çok Sevilen Çok Az Yayınlanıyor Heidi, İbi, Doru, Vikingler, Emiray, Kare, Kuklalı Köşk bunları da artık yayınlamaya ara verin; bıktılar çocuklar izlemiyorlar artık.

TRT Çocuk rüzgar gülü saat kaçta başlıyor 2021?

Serkant abiniz Rüzgar Gülü‘nde her gün farklı sorularla size yeni şeyler öğretmeye devam ediyor! Rüzgar Gülü hafta içi her gün saat 18:30’da TRT Çocuk‘ta!