Türk Telekom AKK var mı?

Türk Telekom AKK kalktı mı?

Türk Telekom, 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren internet paketlerindeki AKK, AKN uygulamasını kalkacak ve limitsiz internete dönüştürecek.

AKK var mı?

Adil Kullanım Kotası (AKK) Yeni yıl ile birlikte kaldırılacak Başka bir deyişle 1 Ocak’tan itibaren kota uygulamasına son verilecek.

AKK Nedir Türk Telekom?

Adil Kullanım Noktası (AKN); paketinizde yer alan aylık download (indirme) 0’e ulaşılması halinde, ayın geri kalan günlerinde internet erişim hızının düşürülmesini ifade etmektedir. Bu uygulama şebeke kaynaklarından tüm kullanıcıların aynı kalitede hizmet alabilmesini amaçlamaktadır.

AKK bitince ne olur?

Adil Kullanım Koşulları (AKK) kapsamında tanımlı olan internet paketlerinde belirlenen AKK değerleri aşıldıktan sonra ay sonuna kadar internet erişim hızınızda bazı kısıtlar uygulanmaktadır. Ay başında tekrar internet paketinizin hızı normal erişim hızınıza dönmektedir.

Sınırsız internette AKK var mı?

Fakat sınırsız internet kullanıcıları için de belirlenmiş bir AKN ya da AKK vardır. Sınırsız internet paketi kullanan kullanıcılar, internet kotaları dolduktan sonra da hizmet almaya devam ederler. Kullanıcının hizmet almasına engel bir durum olmazken veri indirme hızında önemli bir düşüş yaşanır.

AKK ne zaman geçer?

Yani her ayın 1. Günü ile ay sonu 30-31’inde kullanılan download ve upload kotanız paketinizde olan maksimum seviye dolana dek paketinizde bulunan internet hızınızla internete girebilirsiniz. Kotanız dolduktan sonra kotanızın yenilemesi işlemi ise gelecek olan ay başında tekrar sıfırlanacaktır.

AKN kotası kalktı mı?

Yani 1 Ocak 2019 tarihi ile beraber artık Adil kullanım kotası bulunmuyor. Kullanıcılar farklı fiyatlar ve paketler doğrultusunda, belirlenmiş sabit hız üzerinden internet satın alabiliyor. Kotanın aşımı sonrası internet hızını düşüren AKN pek çok internet kullanıcısının bir kabusuydu.

Wifi kotası dolunca ne olur KYK?

İnternet kotası bittiğinde öğrenciler, hiçbir şekilde internete erişim sağlayamacaklar. Ay döngüsünü beklemek zorunda kalacaklar. Her öğrenci için belirlenen 16 GB’lık kota, ekstra ücret ile de artırılmayacak.

KYK kota dolunca ne olur?

Öğrenciler, kotayı aştıktan sonra herhangi bir şekilde ek kota edinemiyor. Ek ücret ödemek isteseniz dahi kotanızı artırmanız mümkün değil. Öğrenciler KYK kotasını yaklaşık olarak bir haftada bitiriyor ve kalan günlerde mobil veri kullanmak zorunda kalıyor.

Kotasız internet nedir?

Limitsiz internet kullanım hakkı veren sınırsız internet paketleriyle, paket içeriğinizin adil kullanım kotasına kadar yüksek hızla internet kullanabiliyorsunuz. Adil kullanım kotasını aştıktan sonra ise standart internet hızında sınırlar olmadan internetinizi kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Türk Telekom mobilde sınırsız internet var mı?

Sınırsız 2GB paketi ile ayda 29 TL’ye 7,2 mbps hızında* sınırsız internet cebinize giriyor. Üstelik paketinizin hızlı kullanım hakkını bitirdikten sonra da bağlantınız kesilmiyor! Daha da hızlı bağlantı için 43,2 mbps Mobil Plus hızında Hızlı Sınırsız 2GB paketini deneyin! SINIRSIZ 2GB yazıp 5555e gönderin.

AKN ne zaman yenilenecek?

Faturalar her ayın başında kesilirken, Adil Kullanım Noktası, hizmetinizin aktive edildiği tarih itibariyle bir ay sonra sıfırlanmaktadır. Örneğin Özgür İletişim Paketi’niz 10 Haziran’da aktive edildiyse, Adil Kullanım Kotanız 10 Temmuz’da sıfırlanır.

Adil kullanım kotası ne zaman yenilenecek?

Adil Kullanım Kotası Ne Zaman Sıfırlanır Kotalı internette kota sıfırlanması her aybaşında gerçekleşir. Kota aşımından sonra internet hızı düşer.

İnternet saat kaçtan sonra hızlanıyor?

SABAHA DEK ÜCRETSİZ İNDİRME Yeni dönemde en önemli değişiklik gece internet kullanımında olacak. Gece 02.00 ile sabah 08.00 arası artık AKK uygulanmayacak. Yani bu 6 saat arasındaki kullanım aylık kotadan yemeyecek.

Kota aşılırsa ne olur?

KOTAYI AŞAN EK ÜCRET ÖDEYECEK! Bu yeni paketlere göre yeni abone olacak kullanıcılara, AKN kota seçeneği verilmeyecek. Bunun yerine kotalarını aşmaları durumunda GB başına ücret talep edilecek. Örneğin; 35 GB’lık paket aldınız ve kotayı bitirdiniz. Yeni aboneler, 35 GB’ın üzerine harcadığı her GB için ücret ödeyecek.