Türk Telekomda engelli indirimi var mı?

Türk Telekom engelli indirimi nasıl yapılır?

Müşterilerimizin ilgili durumlarını gösterir rapor veya kimlik ile başvurmaları ve engelli, gazi veya şehit yakını olma bilgisinin bu hizmetin sunumu kapsamında işlenmesine dair açık rızalarını iletmesi halinde geçerlidir.

Türk Telekom engelli tarifesi ne kadar?

Erişilebilir Cep 2 GB Tarifesi ile ayda sadece 28 TL’ye Her yöne ​500 Dakika + Her yöne 1000 SMS + 2 GB cepten internet fırsatı! Üstelik sevdiklerinizi de bu özel tarifeden yararlandırabilirsiniz! Numaranızı taşımak ya da Türk Telekom mobil hat başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Türk Telekom engelli indiriminden kimler yararlanabilir?

Türk Telekom‘dan engelli, gazi ve şehit yakınlarına özel tüm bireysel evde internet kampanyalarında % indirim! Erişilebilir Yaşam Evde İnternet Kampanyasından engelliler, gaziler, ve harp / vazife şehitlerinin birinci derece yakınları (anne, baba, eş, kardeş ve çocukları) yararlanabilir.

Engellilere indirimi hangi faturalar indirimli?

Engellilik oranında @ ve üzeri baz alınacaktır. Bu kapsamdaki müşterilerimize bir adet abonelik için, tüm bireysel faturalı tarife, abonelik paketi ve kampanyalarda, katma değerli hizmetler hariç olmak üzere, KDV matrahı (KDV hariç tutar) üzerinden % oranında indirim uygulanır.

Engellilere sınırsız internet ne kadar?

Evde internet paketleriyle engelleri birlikte aşıyoruz!

Kampanya Kapsamındaki Paketler Bağlantı Hızı Kampanya İndirimli Fiyatı
SİZİNLE FİBERNET / HİPERNET LİMİTSİZ Paketleri 24 Mbps’ye kadar 47,9 TL
SİZİNLE FİBERNET / HİPERNET LİMİTSİZ Paketleri 24 Mbps’ye kadar 41,9 TL
SİZİNLE ULTRANET LİMİTSİZ Paketleri 16 Mbps’ye kadar 52,9 TL

Hangi telefonlarda engelli indirimi var?

‘Teknolojide Engel Yok’ kampanyamızla, engelli müşterilerimize TCL Plex, Huawei ve Samsung akıllı telefonların belli modellerini online mağazamızdan indirimli alma imkanı sağlıyoruz. Engelli müşterilerimizin hayatı kolaylaştıran fırsatlara erişimini sağlamak için üzerimize düşeni yapıyoruz.

Türk Telekom engelli internet ne kadar?

Yalın internet tercihinde, Yalın internet erişim ücreti (aylık 18 TL) kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.

Erişilebilir 8 GB tarifesi nasıl yapılır?

Tarifeye hali hazırda Şirketimizce sunulan Ele Ele Konuşalım, El Ele Mesajlaşalım, El Ele Avantaj, El Ele Maksi, Erişilebilir 2 GB, Erişilebilir 4 GB ve Erişilebilir 6 GB tarifelerinden mevcut müşteri fiyatından direk geçiş yapılabilecek olup, geçiş yapabilmek için ‘ERISILEBILIR 8GB‘ yazıp 5555’e kısa mesaj göndermek …

Yüzde 20 engelli raporu ne işe yarar?

İş Kanunu ve Engelliler Hakkında Kanunda değişiklik yapılmasına dair kanun Teklifi Tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde yirmi olduğu sağlık kurulu raporu ile belgelenenlerin kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör işyerlerinde çalışabilmesi amaçlanıyor.

Ev alımında özürlü indirimi var mı?

Evin mülkiyetinin engelli bireyin üzerinde olması şartı ile 200 metrekareyi geçmeyen tek evde emlak vergisi muafiyeti vardır.

Engelliler için elektrik faturasında indirim var mı?

2022 Sayılı kanuna göre maaş alan engelliler,18 yaş altı engelli yakını maaşı alanlar,65 yaş maaşı alanlara devletimizin sağladığı elektrik indiriminden yararlanabilmeleri için faturalarını mutlaka PTT şubelerinden ödemeleri gerekmektedir dedi.

Elektrik su doğalgazda engelli indirimi var mı?

Elektrik ve doğalgazda indirim yoktur.

Engelliye ev interneti ne kadar?

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), Erişilebilir Evde İnternet Kampanyası kapsamında 24 ay boyunca aylık 9,90 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.

Türk Telekom sınırsız internet kaç TL?

İnternet Paketleri BAĞLANTI HIZI KAMPANYALI FİYAT
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 24 Mbps’ye kadar 119,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 35 Mbps’ye kadar 169,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 50 Mbps’ye kadar 219,00 TL
İşyerim FİBERNET/HİPERNET LİMİTSİZ 100 Mbps’ye kadar 299,00 TL

Engelli raporu ile telefon alınır mı?

Vodafone Teknolojide Engel Yok Kampanyası Her Vodafone Faturalı hat sahibi müşterimiz, kendine ait engellilik raporunu beyan etmesi koşulu ile kampanyadan 1 kez ve 1 cihaz için faydalanabilir.