Turkcel Lifecell nedir?

Lifecell kapandı mı?

01.05.2021 itibarı ile yeni abone alımına kapatılmıştır.

Lifecell Turkcell mı?

Aslında Lifecell, Turkcell‘in global ölçekteki adı. Ukrayna’da Lifecell adıyla hizmet veren bir operatör olan Turkcell, bir yıl önce Kuzey Kıbrıs’ta başlattığı hizmet modelini şimdi Türkiye’de sunuyor.

Lifecell hangi operatör?

Turkcell, Rafineri ve Gökhan Özoğuz bir araya geldi ve Turkcell’in kendini Türkiye’nin 4. operatörü olarak tanımladığı Lifecell isimli markasının yeni kampanyası ortaya çıktı.

Lifecell paketleri nedir?

aylık 3gb internet, 1000 sms 200 dakika konuşma paketi 65 gravni, bugünkü kur ile yaklaşık 7 tl. 30 gravni de hat bedeli var. kimlik pasaport vs istemeden 5 dakika içinde hattı kullanmaya başlıyorsunuz.

Lifecell hangi ülkelerde var?

Lifecell, Türkiye’de Turkcell, KKTC’de Kuzey Kıbrıs Turkcell, Belarus’ta BeST, Ukrayna’da Lifecell, Almanya’da Lifecell Europe ve Moldova’da Moldcell’in ardından şimdi de Arnavutluk’ta ALB Telecom, Nepal’de CG Corp Global, Karayipler, Orta Amerika ve Asya Pasifik’te 31 ülkede faaliyet gösteren Digicel ile toplam 39 …

Lifecell ilk hattım nedir?

8 – 14 yaşa özel, 29TL’ye her yöne 5GB, her yöne 500 dk ve her yöne 1000 SMS kullanabilirsin. Üstelik Güvenli İnternet, Zaman Yönetimi, Reklam Engelleme, okumayı teşvik eden Dergilik’ten her yöne 1 GB kazanma şansı ve daha fazlası Lifecell İlk Hattım‘da!

Lifecell TV+ ücretli mi?

Temel TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 9.99 TL. Premium TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 14.99 TL. Yıllık Giriş TV+ Paketi (Özel 5 GB internetle beraber): Aylık 9.90 TL (12 ay taahhütlüdür) Yıllık Premium TV+ Paketi (Özel 10 GB internetle beraber): Aylık 12.90 TL (12 ay taahhütlüdür)

Turkcell Lifebox ne demek?

lifebox fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, telefon rehberinizi yedekleyebileceğiniz; internete erişebildiğiniz her yerde telefon, tablet ya da bilgisayardan bu dosyalara ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz bir servistir.

Lifecell KYK WiFi Nedir?

Lifecell WiFi hizmeti ile Turkcell’liler kullandıkları paket ve tarifeleri kapsamında en sevdikleri mekanlarda internet keyfine paketlerinden düşmeden, dilediğince devam ediyor. Wi-Fi özelligi olan telefon veya tabletinizdeki Wi-Fi servisini aktif edip Lifecell WiFi‘ı seçmeniz gerekmektedir. …

Turkcel hangi ülkelerde hizmet veriyor?

Geçerli ülkeler: ABD, Almanya, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Krallık (İngiltere, İskoçya, Galler, Kuzey İrlanda), Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Faroe Adaları, Fransa, Hollanda, İrlanda, İtalya, İspanya, Kanada, Kanal Adaları, KKTC, Polonya, Portekiz, Porto Riko, San Marino, Slovenya, …

Rusyada Turkcell çekiyor mu?

15 Ekim 2019 tarihinden itibaren Ukrayna, Rusya, Sırbistan, Romanya, Macaristan, Çin, Makedonya, Katar, Hırvatistan ve Arnavutluk ülkelerinde Otomatik Tarifen Yurt Dışında Geçerli günlük ücreti vergiler dahil 49 TL olacaktır.

TV+ ucretsiz mi?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

TV+ ücretsiz nasıl izlenir?

​+Cep Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz. Onlarca sen seç filmini paketinize dahil olarak ücretsiz izleyebilir, yayınları veya filmleri kaydedebilirsiniz.

Lifebox nedir Ücretlimi?

lifebox uygulaması ücretsizdir, servis 3G/LTE ve Wifi üzerinden çalışmaktadır. Uygulamayı indiren tüm kullanıcılarımıza 5 GB saklama alanı hediye edilmektedir. Kullanıcılarımız saklama alanını büyütmek için paket satın alabilirler. Alınan paketler aylık olarak otomatik yenilenir.

Lifebox güvenli mi?

Fotoğraf, video ve rehberin güvenle saklanmasını sağlayan lifebox, ‘Yer aç’ özelliği ile hem cihazda hem de lifebox‘ta yedekli fotoğraf ve videoları buluyor ve telefon hafızasından kaldırıyor. … Instagram ve Facebook’ta olan ama telefona kaydedilemeyen fotoğraflar da böylece güvenle saklanabiliyor.