Turkcell reklamındaki Selin kim?

Turkcell reklamındaki oyuncular kim?

‘Yeni marka ekosistemimizi tüm Türkiye’ye anlatmak için de yeni bir reklam serisi başlatıyoruz. Bu serimizin ana kahramanları ise gerçek yaşamlarındaki duruşları ve içtenlikleriyle hepimizi etkileyen Melis Sezen ve Barış Arduç olacak.

Turkcell yeni reklam çok çekici kim söylüyor?

Turkcell‘in #ÇokÇekici temalı reklam kampanyasının son filmi yayına girdi. Bir köy ziyaretinde bağlamasıyla türkü çalan yaşlı amcaya rap şarkısıyla eşlik eden gencin yer aldığı filmde, Turkcell‘in yüksek çekim gücü ve altyapı üstünlüğünün vurgulanması amaçlanıyor.

Turkcell reklamı nerede çekildi?

İstanbul, Konya, Düzce, Zonguldak gibi çeşitli kentlerin farklı mekanlarının kullanıldığı reklam filminin ilk gösteriminin basına yapıldığı toplantıda konuşan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, şirketin ‘Bağlıyız biz’ diyerek 10 yıl önceki ‘Turkcell‘le Bağlan Hayata’ sloganını yeniden canlandırdığını söyledi.

Dünyalar senin olsun Turkcell kim söylüyor?

Rol aldıkları projelerle halkın beğenisini kazanan Melis Sezen ve Barış Arduç, Dünyalar Senin Olsun söylemli kampanyanın reklam serisinin yüzleri olarak açıklandı.

Turkcell Yeni Reklamı nerede çekildi 2021?

Serinin ikinci filmi ise yeni görüntüler ve yeni şarkılar ile devam etti. Yine Türkiye’nin farklı noktalarında çekimlerin gerçekleştiği reklam filminde; ‘Üsküdar’a Gider iken’, ‘Karahisar Kalesi’, ‘Adana Köprübaşı’, ‘Ulus, Cebeci, Çankaya’ ve ‘Çayeli’nden Öteye’ eserleri modern bir tarzda seslendirilmişti.

Turkcell çok çekici reklamı nerede çekildi?

Türkiye’nin dört bir yanı Turkcell ile ‘Çok Çekici‘ Yine Türkiye’nin farklı noktalarında çekimlerin gerçekleştiği reklam filminde; ‘Üsküdar’a Gider iken’, ‘Karahisar Kalesi’, ‘Adana Köprübaşı’, ‘Ulus, Cebeci, Çankaya’ ve ‘Çayeli’nden Öteye’ eserleri modern bir tarzda seslendirilmişti.

Turkcelle bağlan hayata şarkısını kim söylüyor?

Nil Karaibrahimgil – Turkcellle Bağlan Hayata – YouTube.

Turkcell şelale reklamı nerede çekildi?

İsa Sezeroğlu’nun, ‘Evet sayın seyirciler, Dere Gözer’de şelaleyi çekiyorum.