Turkcell TV Plus’ı bilgisayardan nasıl izlenir?

TV Plus webden nasıl izlenir?

​1 ay ücretsiz Web Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek veya cep telefonu ve tabletinizden mobil uygulamayı indirerek 70 TV kanalını izleyebilirsiniz. Bu paket wi-fi üzerinden kullanılan bir pakettir.

TV Plus bilgisayara nasıl indirilir?

PC’de TV+ nasıl indirilir

 1. MEmu yükleyicisini indirin ve kurulumu tamamlayın.
 2. MEmu’yu başlatın ve ana sayfada Google Play’i açın.
 3. Google Play’de TV+ arayın.
 4. TV+ indirin ve yükleyin.
 5. Kurulum tamamlandığında başlamak için simgeye tıklayın.
 6. PC’de MEmu ile TV+ oyunun keyfini çıkarın.

7 Şub 2019

TV Plus kaç cihazdan izlenir?

TV+, tek üyelik ile “aynı anda” birden fazla cihazda izlenebilir mi? TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek üyelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

TV+ nasıl ücretsiz izlenir?

Tüm Turkcell TV+ kanalları, filmler ve diziler kampanya süresince TV+ abonelerine açık olacak. TV+ abonesi olmayanlar da uygulamayı indirerek hesaplarını ücretsiz oluşturup kampanyadan faydalanabilecek. Ayrıca kampanya kapsamında, Turkcell abonelerine Turkcell TV+ platformunda geçerli 5 GB internet hediye edilecek.

TV Plus Kaydedileni izleme nasıl yapılır?

Kayıtlarınız 30 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Kayıtlarınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar ve Turkcell TV+ kutusundan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Dilerseniz ek kayıt alanı satın alabilirsiniz.

TV+ neden izleyemiyorum?

TV+ çalışmıyor, giriş yapamıyorum, kiminle iletişime geçmeliyim? Turkcell Çağrı Merkezini (532) ya da Turkcell Superonline (0850 222 0 222) müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alabilirsiniz.

Turkcell TV servisine en fazla kaç cihazdan erişim sağlanır?

TV+ paketinizdeki içeriklere en fazla 5 cihaz üzerinden erişebilirsiniz. 5 cihaz limiti üyeliğinize bağlı tüm profiller için ortaktır.

Bilgisayar üzerinden tv nasıl izlenir?

Windows 10’da TV nasıl izlenir

 1. Windows için KODI’yi indirin ve yükleyin. …
 2. Kablo kablosunu TV tarayıcı kartına takarak PC‘nize bağlayın.
 3. TAX’ı açın.
 4. Kenar çubuğunun altında, Eklentiler’i tıklayın.
 5. Eklentilerim’i seçin.
 6. PVR istemcilerini açın.
 7. Donanımınızla eşleşen uygun Eklentiyi bulun.
 8. İndirin ve kurun.

TV Plus kaç saat geri alınır?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 12 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 12 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell TV kaç saat geri alınır?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 24 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 24 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

TV+ Turkcell lilere ücretsiz mi?

İlk 3 ay 9,99 TL/Ay kampanyasından her kullanıcı, sadece bir kez faydalanabilir. İlk üç aydan sonra, üyeliğin iptal edilmemesi durumunda, üyelik Premium TV+ Paketi’nin standart ücreti olan 24,99 TL/Ay olarak devam edecektir. Üyeliklerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemezler.

TV+ ücretsiz mi?

Turkcell TV Plus ücretli bir çevrim içi platformdur. Abonelik sisteminin yanı sıra film ve dizi kiralama hizmeti de veren Turkcell TV Plus abonelik paketi ve içerik kiralama ücretlerini Turkcell ve Superonline kullanıcılarının faturalarına yansıtır.

Turkcell TV izleme ücretsiz mi?

İlk 3 ay 9,99 TL/Ay kampanyasından her kullanıcı, sadece bir kez faydalanabilir. İlk üç aydan sonra, üyeliğin iptal edilmemesi durumunda, üyelik Premium TV+ Paketi’nin standart ücreti olan 24,99 TL/Ay olarak devam edecektir. Üyeliklerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemezler.

Turkcell TV ayarları nasıl yapılır?

Televizyonunuz açıkken kumanda üzerindeki kırmızı ve mavi tuşların ikisine birden basılı tutunuz. TV+ tuşu iki kere yanıp sönene kadar bekleyiniz. Kumandanızı televizyonunuza doğru tutarak, Kolay kurulum listesinde televizyonunuzun markası için belirtilen tuşa televizyonunuz kapanıncaya kadar basılı tutunuz.

TV Plus nasıl izlenir?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.