Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı kim?

Turkcell’in yönetim kurulu başkanı kimdir?

BULENT AKSU – Yönetim Kurulu BaşkanıTurkcell | LinkedIn.

Turkcell Yönetim Kurulu kimdir?

Şenol Kazancı 15 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirilen 2020 yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısında Turkcell Yönetim Kurulu Üyeliği görevine seçilmiştir.

Turkcell Bülent Aksu Kimdir?

Bülent Aksu iş insanı, Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Eski Bakan Yardımcısı, Turkcell A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı.Eximbank yönetim kurulu başkanı. … Profesyonel yöneticilik hayatında finans, yönetim, muhasebe, vergi alanlarında, pek çok sektörde hizmet vermiştir.

Turkcell Yönetim Kurulu kaç kişi?

Turkcell‘in 15 Nisan 2021’de yapılan genel kurul toplantısında yönetim kurulu üye sayısını dokuza çıkardı, kar payı dağıtım tarihlerini belirledi. Turkcell‘in 15 Nisan 2021 Perşembe günü gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında, yönetim kurulu üyesi sayısı 9’a tamamlandı.

Turkcell Kurumsal kimin?

Turkcell

Slogan Turkcell‘le Bağlan Hayata
Kilit kişiler Murat Erkan (Genel Müdür) Bülent Aksu (iş insanı) (Yönetim Kurulu Başkanı)
Gelir 21,2 Milyar ₺ (2018)
Net gelir 2,17 Milyar ₺ (2018)
Sahibi Türkiye Varlık Fonu: &,2 Alfa Group: ,8 Halka açık: T

Superonline CEO kimdir?

Profesyonel iş hayatına Toshiba’da başlayan Murat Erkan, Biltam Mühendislikte Uygulama Mühendisi olarak görev almış, ardından Türkiye’nin ilk “Sistem Mühendisi” olarak Cisco Türkiye’de görev yapmıştır.

Kadri Özdal kimdir?

Kadri Özdal 26 Eylül 2019 itibariyla Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Profesyonel iş hayatına 1999 yılında Vodafone’da başlayan Kadri Özdal, satış, pazarlama ve ticari operasyonlar birimlerinde çalışmıştır.

BIST Başkanı şu an kim?

Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erişah Arıcan, akademik kariyerine 1988 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İktisat-Maliye Kürsüsünde araştırma görevlisi olarak başlamıştır. 1990 yılında M.Ü.

Mustafa Aksu Kimdir?

Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin İlk Bakan yardımcılarından bir olarak 9 Ağustos 2018 tarihinde 2018/86 sayılı karar ile Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcılığı görevine atanan Mustafa Aksu İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Tahsin yazar kim?

Tahsin Yazar, 2010 yılında Çalık Holding’e katılmış ve Çalık Enerji hukuk direktörlüğünün yanı sıra Çalık Yedaş ve Aras Epaş’ın yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütmüştü. Tahsin Yazar 12 Ocak 2016 tarihinde de Enerji Bakanlığı’na Bakan Müşaviri olarak atandı.

Turkcell Superonline Genel Müdürü kim?

İSTANBUL (AA) – Turkcell’in bireysel, kurumsal, ulusal ve uluslararası operatör müşterilerine ses, veri ve görüntü alanında teknoloji çözümleri sunduğu şirketi Turkcell Superonline‘ın genel müdürlüğüne Emre Erdem atandı.

Turkcell sahibi kim nereli?

Turkcell‘in hisselerinin %26,2’si TVK Bilgi Teknolojileri İletişim Hizmetleri Yat. San. ve Tic. A.Ş’ye, %19.8’i ise Rusya uyruklu iş adamı Mikhail Maratovich Fridman tarafından kurulan LetterOne Holdings S.A’ya ve IMTIS Holdings SARL’ye aittir.

Turkcell Kurumsal ne demek?

Turkcell kurumsal hat servisleri, tüm telefon ve internet paketlerinizi kapsayan tüm çalışanlarınızın şirket hatlarını tek çatı altında yönetmenizi sağlayan teklifler bütünüdür.

Alper Ergenekon Kimdir?

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Alper Ergenekon, 1996 yılında lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde tamamlamıştır.

Murat Erkan genel müdür?

Genel Müdür. Murat Erkan 15 Mart 2019 itibarıyla Turkcell Genel Müdürlüğü görevine atanmıştır. Profesyonel iş hayatına Toshiba’da başlayan Murat Erkan, Biltam Mühendislikte Uygulama Mühendisi olarak görev almış, ardından Türkiye’nin ilk “Sistem Mühendisi” olarak Cisco Türkiye’de görev yapmıştır.