Tvde bugün nasıl iptal edilir?

TV+ nasıl iptal edilir?

Giriş TV+ Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTVPLUS yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Canlı TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL CANLITV3GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Giriş TV+ 3 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV3GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

TV+ taahhütlü mü?

Temel TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 9.99 TL. Premium TV+ Paketi (Özel 1 GB internetle beraber): Aylık 14.99 TL. Yıllık Giriş TV+ Paketi (Özel 5 GB internetle beraber): Aylık 9.90 TL (12 ay taahhütlüdür) Yıllık Premium TV+ Paketi (Özel 10 GB internetle beraber): Aylık 12.90 TL (12 ay taahhütlüdür)

Turkcell TV servisi nedir?

110’dan fazla yerli ve yabancı kanalları, sevdiğiniz filmleri, dizileri Turkcell TV+ uygulamasını kullanarak cebinizden veya tabletinizden ya da www.turkcelltvplus.com.tr adresine giderek bilgisayarınızdan izleyebileceğiniz, dilerseniz 2 TL’den başlayan fiyatlarla en popüler, en güncel filmleri kiralayabileceğiniz bir …

TV+ kayıt süresi nedir?

TV+ Giriş, Evde Sinema ve Aile paketinde 50 saat, Ekstra paketinde 250 saat kayıt süreniz bulunmaktadır. Paketinizdeki kayıt alanını arttırmak isterseniz, +100, +250, +350 veya +500 saat ek kayıt süresi paketlerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kayıtlarınızın 30 gün sistemde tutulduğunu unutmayın!

TV+ aynı anda kaç kişi izleyebilir?

TV+, tek üyelik ile “aynı anda” birden fazla cihazda izlenebilir mi? TV+ çok ekranlı bir servistir, ancak tek üyelik ile aynı anda bir cihaz üzerinden erişebilirsiniz. Aynı anda birden fazla cihazda yayın izlemek için ek profil oluşturmanız gerekmektedir.

Superonline TV Plus nasıl iptal edilir?

+Net Paketi’ni iptal etmek için IPTAL NET, +Cep Paketi’ni iptal etmek için IPTAL CEP yazıp 2200’ye gönderebilirsiniz.

TV Plus kaç saat geri alınır?

TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 12 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 12 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

TV Plus cayma bedeli ne kadar?

Turkcell TV abonelerine herhangi bir taahhüt veya cayma bedeli yansıtılmaz. Turkcell TV aboneliğini iptal ettiğiniz zaman, paketinizin abonelik dönemi sonunda Turkcell TV aboneliğiniz otomatik olarak iptal olur.

TV+ üyeliği nasıl yapılır?

TV+ müşterileri, sistemlerde kayıtı cep telefon numaraları ve şifreleri ile giriş yapabilirler. Turkcell müşterisiyseniz SIFRE yazıp 2200’a kısa mesaj gönderip şifrenizi ücretsiz alabilirsiniz. Turkcell müşterisi değilseniz, SIFRE yazıp “0(532) 755 2222″a kısa mesaj göndererek şifrenizi alabilirsiniz.

Turkcell TV paketi nedir?

Turkcell TV Paketlerinin detayları nedir? Cep Paketi ile bilgisayarınızda, cep telefonu ve tabletinizde 80’den fazla TV kanalını izleyebilirsiniz. Dilediğiniz programları 25 saate kadar kaydedebilirsiniz. Turkcell TV+ Market bölümünde en popüler, en güncel filmleri ve dizileri kiralayabilirsiniz.

TV+ ne işe yarar?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+ ile, en beğenilen TV kanalları, filmleri ve dizileri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

TV+ Kayıt Nasıl Yapılır?

TV kanalını izlerken kayıt «(R)» tuşuna basarak veya TV rehberi ekranında seçtiğiniz programın üzerine geldiğinizde çıkan menüdeki «Kaydet» seçeneği ile kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Kaydetme seçeneklerinden ‘Süreli Kayıt‘, ‘Diziyi Sezon Kaydetme’ veya ‘Programın Sonuna Kadar Kaydet’ten birini seçebilirsiniz.

TV+ kayıt nasıl izlenir?

Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Kayıtlarınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar ve Turkcell TV+ kutusundan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

TV+ 5 GB nasıl kullanılır?

Onlarca sen seç filmini paketinize dahil olarak ücretsiz izleyebilir, yayınları veya filmleri kaydedebilirsiniz. TV+ kullanımlarınız için, aboneliğinizle birlikte Cep+’ya özel 5 GB internet paketi tanımlanır ve TV+ Servisi’ni kullanırken, kullanımlar bu paketten düşer.

Turkcell TV de tele1 var mı?

Turkcell Tv Halk Tv Ve Tele 1 Kanalları Yok Halk Tv ve tele 1 Yok. Ülkenin en çok izlenen kanalları listesinde ilk 20’de yer alan bu kanalların platformda yer almaması oldukça mantıksız.