Uğur Arslan aslen nereli?

Sanatçı Uğur Arslan aslen nereli?

Katıldığı programlarda ilgiyle izlenen Uğur Aslan 22 yıldır senarist Sema Ergenekon ile evli ve 49 yaşında. 3 çocuğu olan Uğur Aslan aslen Hatay Reyhanlı doğumlu ve dokuz kardeş. Uğur Aslan son günlerde en çok aranan ve takip edilen başarılı isimler arasında ilk sıralarda.

Eren Komiser aslen nereli?

Uğur Aslan 9 Şubat 1972’de Hatay’da doğmuştur.

Uğur Asan nereli?

Uğur Aslan
Doğum 9 Şubat 1972 Reyhanlı, Hatay, Türkiye
Vatandaşlık Türkiye
Eğitim Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi
Meslek Oyuncu, müzisyen

Oyuncu Uğur Aslan evli mi?

Sema ErgenekonUğur Aslan / EşiSema Ergenekon Türk senaryo yazarıdır. 41. Altın Kelebek Ödülleri‘nde En İyi Senarist Ödülü kazanmıştır. Vikipedi

Uğur Arslan Erzurumlu mu?

9 Şubat 1972 tarihinde Hatay’da dünyaya gelen Uğur Aslan, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana-Sanat Dalı’nda tamamladı.

Yargıdaki Eren nereli?

Uğur Aslan, 9 Şubat 1972 tarihinde Hatay’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Uğur Işılak aslen nereli?

Uğur Işılak 15 Kasım 1971’de Almanya’nın Velbert şehrinde dünyaya gelmiştir. Babasının adı Ahmet, annesinin adı ise Arife’dir. Aslen Şereflikoçhisar, Ankara’lıdır. Daha sonra ailesiyle birlikte Gelsenkirchen şehrine taşınmıştır.

Yargı Eren nereli?

Uğur Aslan, 9 Şubat 1972 tarihinde Hatay’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur.

Kaan Urgancıoğlu kimdir nerelidir?

8 Mayıs 1981’de Aydın’da doğdu. Baba tarafı İzmir, Tireli, anne tarafı Suriye ve Arnavut kökenlidir. Ortaokulu İzmir Özel Türk Koleji’nde, liseyi ise Özel İzmir Amerikan Koleji’nde bitirdi. Yükseköğrenimini Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Bölümü’nde 2007 yılında tamamladı.

Pınar Deniz nereli?

Pınar Deniz, 4 Kasım 1993’te Adana’da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana’da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya’da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Anneannesini COVID-19 pandemisi sırasında kaybetti.

Uğur Arslan boşandı mi?

Şimdilerde ise ekranların sevilen dizisi ‘Yargı’da Eren komiseri canlandırmaktadır. 49 yaşındaki oyuncu Uğur Aslan, 22 yıldır başarılı senarist Sema Ergenekon ile evlidir. Mutlu bir evlilik sürdüren çiftin 3 çocuğu bulunuyor.

Sema Ergenekon evli mi?

Uğur AslanSema Ergenekon / Eşi

Uğur Arslan şu anda ne yapıyor?

2012 yılında Star TV’de yayınlanmaya başlayan ‘Benzemez Kimse Sana’ adlı programda yarıştı. Şimdilerde Seda Sayan ile birlikte Star TV’de yayınlanmakta olan Evleneceksen Gel programını sunmaktadır. Seçil Arslan ile evlidir ve 2 çocuğu vardır.

Eren Komıser kimdir?

Komiser Eren dizinin sevilen isimlerinden biri. … Yargı dizisinde Eren karakterine hayat veren Uğur Aslan, dizinin senaristi Sema Ergenekon ile evlidir. Uğur Aslan, Aile Reisi, Yer Gök Aşk, Kayıp, Derdest, Kara Sevda, Açlığa Doymak, Daha, Gümüş, Aşık: Aşığın Gözü Kördür gibi yapımlarda rol almıştır.

Hakan Altun aslen nereli?

Hakan Recep Altun veya bilinen adıyla Hakan Altun (d. 13 Ağustos 1972, İstanbul), Türk şarkıcıdır.