Uludağ Üniversitesi öğrenci işleri kaça kadar açık?

Uludağ Üniversitesi Kütüphanesi kaça kadar açık?

Sayım süresince kütüphane basılı kaynakları ve dayanıklı taşınırların güvenliği ve de sayımın sağlıklı yapılması açısından kütüphane sadece hafta içi 08.00-17.00 saatleri arası açık olacaktır.

Uludağ Üniversitesi hafta sonu açık mı?

Cumartesi-Pazar: 10.00 – 19.00 Not: Hafta içi saat 17.00 sonrası ve Hafta sonu sadece Ödünç Verme, Kitap Salonları ve Okuma Salonları açık olacaktır.

Uludağ Üniversitesi Harç nasıl yatırılır 2021?

Harç ödemesi HALK BANKASI’na yapılacaktır. Harç bilgisi görünmeyen öğrencilerimiz Enstitümüzle iletişime geçebilirler. Harç yatırması gereken öğrencilerimizin HARÇ YATIRMA İŞLEMİ İÇİN 24 Eylül – 01 Ekim 2020 MESAİ BİTİMİNE KADARDIR. 1- Ders seçimleri sadece sistem üzerinden yapılacaktır.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden nasıl randevu alabilirim?

– Hastanemize gelerek randevu almanız sizin için risk oluşturacağından dolayı randevularınızı hastanemiz web sayfasında (https://suam.uludag.edu.tr) yer alan randevu telefonları ya da e-randevu dan alabilirsiniz.

Uludağ Üniversitesi saat kaçta kapanıyor?

Covid-19 Tedbirleri kapsamnda Kamu Kurum ve Kuruluşlarnın mesai saatlerinde düzenleme yapılmıştır. Mesai saatleri 10:00-12:00 / 13:00-16:00 olarak belirlenmiştir.

Fuat Sezgin Kütüphanesi saat kaçta açılıyor?

Hafta İçi: A Blok 08:00 – 18:00 Saatleri Arası Açıktır. Hafta Sonu: A Blok Kapalıdır. Okuyucu Salonlarımız (B ve C Bloklar) 7/24 Açıktır. Hafta Sonu: A Blok Kapalıdır.

Uludağ Yemekhane kaça kadar açık?

Görükle Merkez Öğrenci Yemekhanesinde öğle yemeği 11:00-14:00, akşam yemeği 16:00-18:30 saatleri arasında, İlahiyat Fakültesi ve Ali Osman Sönmez Kampüsü Yemekhanelerinde öğle yemeği 11:30-13:30, akşam yemeği 16:00-18:30 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

Uludağ Üniversitesi harç parası nasıl yatırılır?

Öğrenim Ücreti (Harç) ödemelerinizi online kayıt işlemlerinin başladığı tarihten itibaren, Halk Bankasına yatırabilirsiniz. Kayıt yaptıracağınız bölüm/program için 2014–2015 öğretim yılında ödenmesi gereken ÖĞRENĠM ÜCRETĠ MĠKTARLARI www.uludag.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Uludağ üniversitesi harç ücreti nasıl yatırılır?

Ödeme işlemleri sadece Türkiye Halk Bankası Şubelerinden/ATM’lerinden veya Öğrenci Otomasyon Sistemi üzerinde yer alan Öğrenim Bilgileri Bölümü “Kredi Kartı İle Ödeme (1420)” sekmesinden yapılmaktadır.

Üniversite hastanelerinde nasıl randevu alınır?

Telefonla Randevu Alma ALO 182 çağrı merkezi’ni arayarak da randevu alabileceği söylenmekte.

Üniversite hastanelerinden nasil randevu alinir?

MHRS randevu nasıl alınır? Devlet hastanesinden randevu almak isteyenler Merkezi Hekim Randevu Sistemi yani MHRS sisteminden randevularını oluşturabiliyor. Bu işlemi internetten, uygulamadan ya da ALO 182’den yapmanız mümkün.

Uludağ Üniversitesi tatil mi?

Yüksek Öğretim Kurulu’ndan yapılan açıklamada, “Üniversitelerdeki idari ve akademik personele tatil olmayacak. Corona virüsün Türkiye’deki seyrine göre bu konu yeniden değerlendirilecek. ” denildi.

Hastanede doktorlar kaça kadar çalışıyor?

Devlet hastaneleri 09:00 – 12:30 / 13:30 – 16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. İşte tüm detaylar… Hastaneler, hasta veya yaralılara tıbbi ve cerrahi tedavi ve bakım hizmeti veren organize tıbbi ve diğer profesyonel kadroya sahip olan haftanın 7 günü, 24 saat hizmet veren sağlık kurumlarıdır.

Kütüphane saat kaçta açılıyor?

Kütüphane, ulusal-dini bayram günleri gibi tatil günleri dışında hafta içi hergün 09:00 – 24:00, hafta sonu ise 09:30 – 22:00 saatleri arasında açıktır.

Aziz Sancar kütüphanesi açık mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla hayata geçirilen 81 ilde 24 saat açık kütüphane uygulaması, Kayapınar ilçesi 75 Metrelik Yol üzerinde bulunan ve Diyarbakır’ı yansıtan mimarisi ile İspanya’da ödüle layık görülen Prof. Dr.