Vahide Gördüm kimle evlendi?

Vahide Perçin ne kanseri?

Hatırlarsanız 2011 yılında ünlü oyuncu Vahide Perçin meme kanserine yakalanmıştı. Hatta o dönem Vahide Gördüm olarak biliyorduk onu. Çünkü kanser olduğu dönemin başlarında henüz eski eşi Altan Gördüm ile beraberdi. 2013 yılında yaşanan ayrılık sonrası ünlü oyuncu kendi soyadı olan Perçin‘i kullanmaya başladı.

Vahide Gördüm kızı hangi rolde?

Altan Gördüm ile evliliğinden dünyaya gelen Alize Gördüm şu an 26 yaşında ve oyunculuk yapıyor. Anne dizisinde Vahide Perçin ile oynayan Alize Gördüm dizide Gamze karakterine hayat verdi.

Altan Gördüm ne kanseri?

İki yıl önce göğüs kanserine yakalanan ve hastalığı yenen Vahide Gördüm‘ün eski eşi Altan Gördüm de, kansere yakalandı. Altan Gördüm‘ün sol göz kapağında çıkan et beni görünümlü kiste yapılan ilk tetkikler sonunda cild kanseri teşhisi konuldu.

Vahide Perçin tekrar evlendi mi?

Oyuncu Vahide Perçin ve kendi gibi oyuncu eşi Altan Gördüm 22 yıllık evliliklerini bitirdikten 5 yıl sonra tekrar evlilik kararı aldı… Vahide Perçin rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisindeyken kansere yakalanmış ve tedavi görerek eski sağlığına kavuşmuştu.

Bir zamanlar Çukurova Hünkar kanser mi?

Bilindiği üzere televizyon ekranlarının aranan yüzlerinden Vahide Perçin, 2011 tarihinde ”meme kanseri” hastalığına yakalanarak zorlu bir tedavi sürecinden geçmiş ve tedavi gördüğü zaman diliminde de senelerdir uzun olarak kullandığı saçlarını kazıtmak mecburiyetinde kalmıştı.

Vahide Gördüm yeniden kanser mi?

Eski eşi Altan Gördüm‘le Etiler’de görüntülenen Vahide Perçin; gazetecilerin, ‘Saçlarınızı neden kestirdiniz. Yoksa yeniden kansere mi yakalandınız? ‘ sorusuna, ‘Hayır, sağlığım gayet yerinde, tehlikeli bir durum yok’ yanıtını verdi.

Vahide Gördüm kızıyla hangi dizide oynadı?

Vahide Gördüm‘ün kızı Alize Gördüm ile beraber aynı dizide rol aldıklarını öğrenen herkes şok oldu. Bir Zamanlar Çukurova’nın Hünkar Yaman’ı Vahide Gördüm‘ün kızı Alize Gördüm hakkında tüm detaylar merak edilmeye başlandı.

Alize Gördüm hangi dizide oynadi?

Kalbim Ege’de KaldıAlize Gördüm / TV şovları

Vahide Gördüm ve Altan Gördüm neden ayrıldı?

Altan Gördüm‘ün, kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Vahide Perçin rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisindeyken kansere yakalanmış ve tedavi görerek eski sağlığına kavuşmuştu. Vahide Perçin, eski eşi Altan Gördüm‘den tedavi sürecinde yanında olmadığı gerekçesiyle ayrılık kararı almış ve çift 2012’de boşanmıştı.

Vahide Perçin hasta mi?

Daha önce kanseri atlatan Vahide Perçin, sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Eski eşi Altan Gördüm‘le Etiler’de görüntülenen Vahide Perçin; gazetecilerin, ‘Saçlarınızı neden kestirdiniz. Yoksa yeniden kansere mi yakalandınız? ‘ sorusuna, ‘Hayır, sağlığım gayet yerinde, tehlikeli bir durum yok’ yanıtını verdi.

Vahide Gördüm ferihadan neden ayrıldı?

Vahide Gördüm, meme kanseri nedeniyle kemoterapi tedavisi sona erene kadar oyunculuğa ara verdi. Gördüm, “Yakında döneceğim” derken başta yapımcısı Fatih Aksoy olmak üzere tüm rol arkadaşları kanseri yeneceğinden emin oldukları sanatçıyı “Yakında döneceksin” diyerek setten uğurladı.

Vahide Perçin kanseri yendi mi?

Vahide Perçim, 2011 yılında meme kanserine yakalanmış ve tedavi görürken yıllardır uzun kullandığı saçlarını kazıtmak zorunda kalmıştı. Başarılı bir tedaviyle kanseri yenen oyuncu, setlere geri dönmüştü. Vahide Perçim kimdir?

Hangi ünlü kanser oldu?

Ünlü oyuncu gördüğü tedavilerin ardından kanseri yendi.

  • DEFNE SAMYELİ – RAHİM KANSERİ
  • OYA BAŞAR – MEME KANSERİ
  • ARZUM ONAN – LENF KANSERİ
  • VAHİDE PERÇİN – MEME KANSERİ
  • YILDIZ TİLBE – RAHİM KANSERİ
  • DENİZ UĞUR – MEME KANSERİ
  • YILMAZ MORGÜL – CİLT KANSERİ
  • NİLÜFER – MEME KANSERİ

Bir zamanlar Çukurova Alize Gördüm hangi rolde?

Sizler için Bir Zamanlar Çukurova‘nın Hünkar Yaman’ı Vahide Gördüm ile Alize Gördüm‘ün aynı dizide rol almasının ardından merak edilenler öne çıktı. Peki, Alize Gördüm kimdir, nasıl ünlü oldu, Alize Gördüm kaç yaşında, nereli sizler için derledik.

Altan Gördüm Vahide Gördüm neden ayrıldı?

Altan Gördüm‘ün, kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Vahide Perçin rol aldığı Adını Feriha Koydum dizisindeyken kansere yakalanmış ve tedavi görerek eski sağlığına kavuşmuştu. Vahide Perçin, eski eşi Altan Gördüm‘den tedavi sürecinde yanında olmadığı gerekçesiyle ayrılık kararı almış ve çift 2012’de boşanmıştı.