VK nedir ne işe yarar?

VK ne anlama geliyor?

Vk; Tam adı Vkontakte olan ve Sovyetlerin en büyük sosyal paylaşım sitesinin kısa adıdır. Facebook ile benzer konsepte sahip bir websitesidir. … Vk, 80 dilde hizmet vermektedir.

VK uygulaması hangi ülkenin?

VK (Özgün adıyla ВКонта́кте), merkezi Saint Petersburg’da bulunan bir Rus çevrimiçi sosyal medya ve sosyal ağ hizmetidir.

Vkontakte nasıl bir site?

Vk kullanabilmek için öncelikle üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kişisel bilgiler doldurularak üyelik işlemleri kolay bir şekilde yapılabiliyor. Kişiler siteye üye olarak, birçok kişiyle konuşma yapabilir ve tanışabilir.

VK Live nedir?

rus facebook’u vkontakte’nin mobil canlı yayın uygulaması. periscope usulü çalışıyor. şu an omegle’nin düzgün hali gibi çalışmakta.

VK üyeliği nasıl iptal edilir?

Hesabınızı VKontakte üzerinden silme

 1. Sayfanın sağ üst kısmındaki avatar simgesine tıklayın.
 2. Ayarlarım’a gidin.
 3. Sayfanızı buradan silebilirsiniz seçeneğini bulun ve bağlantıya tıklayın.
 4. İsterseniz ayrılma nedeninizi arkadaşlarınıza bildirebilirsiniz. …
 5. Profil Sil’e tıklayın.

26 Haz 2019

VK dan video nasıl indirilir?

Ancak VKontakte‘den içerik indirmek o kadar kolay değildir. Sosyal ağ tarafından sağlanan indirme imkanı bulunmamaktadır. SaveFrom.net, VK.com videolarını, müzik dosyalarını ve fotoğraflarını tarayıcınız için kullanışlı bir eklenti olan SaveFrom.net yardımcısı kullanarak indirmenize yardımcı olur.

VK hesabı kaç günde silinir?

Hesabınızın tamamen silinmesi için 210 gün süre gereklidir. Yani bu süre içerisinde hesabınız tamamen silinmez. Eğer hesabınıza tekrar giriş yapmak isterseniz bu sayfada belirtilen tarihe kadar yapabilirsiniz.

Facebook hesabı nasıl kapatılır?

Facebook‘un sol üst kısmındaki profil resminize dokunun. Aşağı inip Ayarlar’a dokunun. Facebook Bilgilerin kısmına inin ve ardından Hesap Sahipliği ve Kontrol’e dokunun. Dondurma ve Silme’ye dokunun ve Hesabı Sil’i seçin.

OKRU video nasıl indirilir?

Ok.ru‘dan Video İndirmek İçin Kullanabileceğiniz 7 Harika Servis

 1. Pickvideo. Listemizin ilk sırasında Pickvideo bulunuyor. 1000’den fazla web sitesinden MP3 ve MP4 indirmenizi sağlıyor. …
 2. 2. Video-Download.co. …
 3. 3. Savefrom. …
 4. 4. 9xBuddy. …
 5. Download Videos From. …
 6. Easyload. …
 7. 7. Downvis.

14 May 2018

Save VK nasıl kullanılır?

Save vk nasıl kullanabilirim? İlk olarak vk sitesine girmeniz gerekiyor indirmek istediğiniz videoyu açın ve link kısmına gelin aşada resimdeki gösterdiği gibi video link başına ”save” ekleyin ve sizi video indirme sitesine yönlendirecek. ve google üzerinden video inmiş olacak ve indirdiniz bu kadar .

VK Hesabimi nasil silebilirim?

Hesabınızı VKontakte üzerinden silme

 1. Sayfanın sağ üst kısmındaki avatar simgesine tıklayın.
 2. Ayarlarım’a gidin.
 3. Sayfanızı buradan silebilirsiniz seçeneğini bulun ve bağlantıya tıklayın.
 4. İsterseniz ayrılma nedeninizi arkadaşlarınıza bildirebilirsiniz. …
 5. Profil Sil’e tıklayın.

26 Haz 2019

Facebook nasıl kapatılır 2021?

Ayarlar ve Gizlilik’i seçin ve ardından Ayarlar’a tıklayın. Sol sütundaki Facebook Bilgilerin’e tıklayın. Dondurma ve Silme’ye tıklayın. Hesabı Kalıcı Olarak Sil’i seçin ve ardından Hesabı Silme İşlemine Devam Et’e tıklayın.

Kullanılmayan Facebook hesabı nasıl kapatılır?

-Ayarlar’a ve ardından sol sütundaki Facebook Bilgilerin’e tıklayın. –Dondurma ve Silme’ye tıklayın. -Hesabı Sil’i seçin ve ardından Hesabı Silme İşlemine Devam Et’e tıklayın. -Şifrenizi girin, Devam’a ve ardından Hesabı Sil’e tıklayın.

Ok rudan nasıl video indirilir?

9xBuddy sitesi üzerinden sadece ok.ru video linkini yapıştırarak HD olarak video indirmek mümkün.

Ok ru ücretli mi?

Ücretli servisi var ancak siteye kaydolmak ücretsiz ve telefon numaranı vermende bir sakınca yok.