VW CC neden üretilmiyor?

VW CC üretimi durdu mu?

Volkswagen‘in dört kapılı coupe modeli Volkswagen CC tarihe karışıyor. Alman üretici Volkswagen, dört kapılı coupe modeli CC‘nin üretimini sonlandırdı.

VW CC üretimi ne zaman durdu?

Üzülmeyin, yeni model çok daha iyi olacak. Pazarda neredeyse 10 yıl geçirdikten sonra Volkswagen Passat CC‘nin üretimi sona erdi. 2007’de satışa sunulduğunda etkileyici tasarımı ve ergonomik kabiniyle kendini ispatlamıştı. Yıllar sonra sedan modelin satışları geriledi ve 2015’de ABD’de sadece 6276 adet satıldı.

CC üretimi neden durdu?

Volkswagen binek otomobil ailesinin en tepesinde yer alan CC için karar aşamasında. Volkswagen, emisyon skandalı sonucunda yaşadığı maddi kaybı toparlamak için satış rakamları düşük modellerinin yerine yeni modelleri karşımıza çıkarmak üzerine bir politika izliyor.

VW CC hangi kasa?

Volkswagen CC (bilinen adıyla Volkswagen Passat CC), Passat‘ın 4 kapılı CC (Comfort Coupé) versiyonudur.

Volkswagen Passat Avrupa üretimi durdu mu?

Türkiye’de hayli popüler bir model olan Volkswagen Passat sedan ile ilgili beklenen haber geldi. Autocar, Passat sedanın Avrupa‘daki üretimi ve satışının sona erdiğini duyurdu.

Volkswagen Jetta üretimi durdu mu?

SUV modellerin satışlarının giderek yükselmesi sedanların sonunu getirmeye devam ediyor. VW‘nin ülkemizde oldukça sevilen modeli Jetta artık üretilmeyecek.

Passat CC en dolusu hangisi?

Volkswagen, dört kapılı sportif coupe modeli CC‘nin giriş seviyesi olan 1.4 TSI DSG’de Exclusive adlı üst donanım seviyesini sunmaya başlıyor.

Passat CC kaç para?

Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 2.El Fiyatları

Model İlan Başlığı Fiyat
Volkswagen VW CC 2.0 TDi TDI VW//CC 2.0 TDI extralı Temiz bakımlı 447.000 TL
Volkswagen VW CC 2.0 TDi TDI Sahibinden Hatasız Boyasız VW CC 2.0 TDİ 177BG 495.000 TL
Volkswagen VW CC 2.0 TDi Sportline AYHANLAR OTOMOTİV PASSAT CC 1.4 TSİ SPORTLİNE DSG 327.500 TL

Passat üretimi neden durdu?

olkswagen, ABD’ye özgü versiyondan sonra Avrupa pazarında satılan Passat‘ın üretimine 2023 yılında son vermeyi daha önceden planlıyordu. Ancak Alman üretici, Passat Variant’ın daha fazla satması ve elektrikli araç stratejisi nedeniyle Passat sedanın üretimine daha erken son verme kararı aldı.

VW Arteon hangi segment?

Ölçüleri itibariyle rakiplerinden büyük olsa da, hatta aynı segmentte bulunan kardeşi Passat’tan bile büyük olsa da Arteon E Segmenti bir araç değil, D Segmenti Sportif bir Sedan araç.

VW CC 1.4 TSI kaç tork?

Volkswagen CC 1.4 TSI BMT DSG (7-gear) İnceleme Bu 1390 cc motor 160 beygir ve 240 Nm tork üretebiliyor. Üretilen güç 7 ileri Yarı otomatik vites ile Ön tekerlere aktarılıyor.

CC 1.4 TSI kaç tork?

Volkswagen CC 1.4 TSI 160HP Motor teknik özellikler
Türbin : Turbo + Compressor + Intercooler
Maksimum beygir gücü : 160 PS or 158 bhp or 118 kW @ 5500 rpm
Maksimum tork : 240 Nm or 177 lb.ft @ 2000 rpm
Çekiş : FWD

Volkswagen Passat Sedan üretimi durdu mu?

Volkswagen Passat sedan ile ilgili beklenen haber ise sonunda geldi. Autocar, Passat sedanın Avrupa’daki üretimi ve satışının sona erdiğini resmen duyurdu.

Volkswagen Passat üretimini durdurdu mu?

Autocar’ın haberine göre Volkswagen Passat‘ın üretimi 2022’nin hemen öncesinde sonlandırıldı. Artık Avrupa’da Passat Sedan satışı yapılmıyor. … Türkiye’de hayli popüler bir model olan Volkswagen Passat sedan ile ilgili beklenen haber geldi. Autocar, Passat sedanın Avrupa’daki üretimi ve satışının sona erdiğini duyurdu.

2021 Jetta neden yok?

Jetta, markanın Avrupa pazarında satışa çıkardığı modelleri arasında en az satan modelleri arasında yer alıyor. Amerika ve Avrupa pazarı arasında yer alan farktan dolayı Alman marka artık Jetta modelini Avrupa pazarında satışa çıkarmayacağını duyurdu. Dolayısıyla Yeni Jetta modelini Türkiye pazarında da göremeyeceğiz.