Winx ilk sezon kaç bölüm?

Winx Club kaç bölüm?

208Winx Club / Bölüm sayısı

Winx Club kaç sezon oynadı?

8Winx Club / Sezon sayısı

Winx en güçlü peri kim?

Bloom’un Daphne adlı bir de ablası vardır. Ablası Daphne su perisidir. Bloom ise Evrenin en güçlü sihri olan Ejder Ateşi’ne sahiptir.

Winx 6 sezon ne zaman çıktı?

Sevgili Periler! Winx Club Resmi YouTube kanalına doğru kanatlan! 1 Aralık itibariyle her Cuma, 6. Sezon‘un yepyeni bir bölümünü bulacaksın!

Winx Club 8 sezon nasıl izlenir?

Her hafta, Winx Club Resmi YouTube Kanalı’na uç ve birbirinden yıldızlı Winx Club 8. Sezon videolarını izle!

Winx finalinde ne oldu?

Sezon finalinde Bloom ve gücü sayesinde yok olmuştur.

Winx Club 8 sezon nereden izleyebilirim?

Sezon 1 Temmuz’da Cartoon Network’te başlıyor. Sevgili Periler!

Winx hangi sırayla izlenmeli?

Dönüşümleri sırayla: Magic Winx (1., 2. ve 3. sezon), Charmix (2. sezon), Enchantix (3.,4. ve 8. sezon ve 1. film), Peri tozu(3. sezon), Mini Winx(3. ve 4. sezon), Believix(4. sezon ve 2. film), Speedix (4. sezon), Tracix (4. sezon), Zoomix (4. sezon), Sophix (4. sezon), Lovix (4. sezon), Harmonix (5. sezon), Sirenix ( …

Winx Bloom ne perisi?

Prenses Bloom, Domino’nun prensesi ve aynı zamanda koruyucu perisidir. Ejder Ateşi’nin de koruyucusudur. Kral Oritel ve Kraliçe Marion’un kızıdır.

Winx Club 8 sezon ne zaman başlayacak?

Sezon 1 Temmuz’da Cartoon Network’te başlıyor. Sevgili Periler! Winx yepyeni maceralarıyla Cartoon Network’te seni bekliyor!

Winx çizgi filmi hangi kanalda?

Winx Dünyası: Yeni bölümleri 1 Mayıs’dan itibaren her gün Sony Çocuk (Planet Çocuk)!

Winx hangi ülkenin yapımı?

Winx Club, Iginio Straffi tarafından oluşturulan İtalyan/Amerikan Animasyon televizyon dizisidir. Yapım şirketleri Rainbow SpA ve Nickelodeon. İlk gösterimini 28 Ocak 2004’te yapmış, son gösterimini ise 13 Kasım 2009 tarihinde yapmıştır. Orijinal kanalları Rai 2 HD ve Rai Gulp, kanallarıdır.

Winx Kayıp Krallığın Sırrı kaçıncı sezon?

Dünyada 131 ülkede izlenmiş, birçok dile çevrilmiş ve “Kayıp Krallığın Sırrı” adlı sinema filmi 22 Şubat 2008’den itibaren birçok ülkede gösterime girmiştir….

Winx Club
Dili İtalyanca İngilizce
Sezon sayısı 8
Bölüm sayısı 208 (bölümleri listesi)
Yapım

Winx Flora ne perisi?

Flora, Doğa’nın Koruyucu Perisi‘dir. Ayrıca, Winx‘in bir üyesi ve Alfea’nın eski bir öğrencisidir. Tanıtılan üçüncü Winx kızıdır, diğer ikisi Bloom ve Stella’dır.

Trix kardeş mi?

Üç cadı kız kardeşten oluşan grup üyelerinden Icy buzlu güçlere sahiptir, soğuğun kraliçesidir, eşyaları ve insanları dondurabilir, 5.