XANTARES aslen nerelidir?

Xantares kaç yasında?

26 yaşında (7 Ağustos 1995)İsmailcan Dörtkardeş / Yaş

Space Soldiers neden dağıldı?

“Bugüne kadar göstermiş olduklari destekten ötürü SpaceSoldiers ailesine teşekkür ederiz. Bu organizasyonun bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyuz. Ancak uzun dönem planlarımız örtüşmediği için, oyuncular olarak yollarımızı ayırma kararı almış bulunmaktayız.

Space Soldiers ne demek?

Space Soldiers ya da şirket adı ile Space Gaming A.Ş., 2014 yılında Bünyamin Aydın tarafından kurulan bir e-Spor takımıdır. Dünya çapındaki başarıları ile uluslararası alanda da e-Spor meraklıları tarafından tanınan bir kurumdur.

Woxic kaç yaşında?

23 yaşında (2 Eylül 1998)Özgür Eker / Yaş

Calyx kaç yaşında?

Space Soldiers’ın diğer oyuncularıyla kıyasladığımızda en genç ismi olarak karşımıza çıkan Calyx‘in gerçek adı Buğra Arkın’dır. Calyx, 27 Temmuz 1998 tarihinde Antalya’da doğdu. Calyx 21 yaşında olmasına rağmen sanki yıllardır profesyonel arenalarda yer alıyormuş gibi performanslar sergiliyor.

Space Soldiers Türk takımı mı?

Space Soldiers, Türkiye’nin uluslararası alanda en fazla başarısına sahip olan, lider eSpor takımıdır.

Ahmet Karahoca kimdir?

Gerçek adı Ahmet Karahoca olan paz, 24 Nisan 1997 tarihinde doğdu. Resmi bilgilerde profesyonel kariyerine CS: GO işe başladığı görünen paz’ın CS: GO’daki ilk takımı, Phoenix E-Sports oldu. paz, Phoenix kadrosuna dahil edildiğinde 17 yaşındaydı.

Space Soldiers hangi ülkenin?

Space Soldiers, Türkiye’nin uluslararası alanda en fazla başarısına sahip olan, lider eSpor takımıdır.

Xantares hangi takımda?

Dörtkardeş Ağustos 2021’de Eternal Fire adıyla kurulan Türk takımına katılmıştır. XANTARES, 2021 yılına kadar turnuvalardan yaklaşık $319,685 kazanmıştır.

Xantares nerede doğdu?

İstanbul, Türkiyeİsmailcan Dörtkardeş / Doğum yeri

Woxic neden kovuldu?

Cloud9’dan Henry “HenryG” Greer’in yaptığı açıklamada woxic‘in kısa sürede takımdan ayrılmasının sebebi olarak woxic‘in bulunduğu konum dolayısıyla yüksek pinglerde oyuna bağlanması gösterildi.

Calyx Türk mü?

Space Soldiers’ın diğer oyuncularıyla kıyasladığımızda en genç isim olarak Calyx göze çarpıyor. Asıl adı Buğra Arkın olan Calyx, 27 Temmuz 1998 tarihinde Antalya’da doğdu. Calyx 21 yaşında olmasına rağmen sanki yıllardır profesyonel arenalarda yer alıyormuş gibi performanslar sergiliyor.

Space Soldiers kaçıncı oldu?

Temsilcimiz Space Soldiers, o zamanların güçlü Ukrayna temsilcisi Flipsid3 Tactics takımına 16-14 kaybederek turnuvayı 13-16. sıra arasında tamamladı.

CS GO Paz kaç yaşında?

Buyurun içeriğimize geçelim. Gerçek adı Ahmet Karahoca olan paz, 24 Nisan 1997 tarihinde doğdu. Resmi bilgilerde profesyonel kariyerine CS: GO işe başladığı görünen paz‘ın CS: GO‘daki ilk takımı, Phoenix E-Sports oldu. paz, Phoenix kadrosuna dahil edildiğinde 17 yaşındaydı.

Calyx kimdir?

CALYX KİMDİR? Space Soldiers’ın diğer oyuncularıyla kıyasladığımızda en genç ismi olarak karşımıza çıkan Calyx‘in gerçek adı Buğra Arkın’dır. Calyx, 27 Temmuz 1998 tarihinde Antalya’da doğdu. Calyx 21 yaşında olmasına rağmen sanki yıllardır profesyonel arenalarda yer alıyormuş gibi performanslar sergiliyor.