Xiaomi ürünleri nelerdir?

Poco Xiaomi Mi?

Xiaomi‘nin alt markası olarak kurulan Poco da Redmi gibi bağımsız bir marka olarak yoluna devam edecek. Büyük ilgi gören Pocophone F1’in devam modeli de yolda.

Xiaomi ürünleri nereden alınır?

Birbirinden farklı olarak pek çok şehrin ilçesinde hizmet veren mağazalarda, resmi olarak ürünler sunuluyor ve tanıtımları yapılıyor….Türkiye’de bulunan bütün resmi Mi Store mağazaları

 1. Vadi İstanbul Xiaomi Mi Mağazası …
 2. 2. Forum İstanbul Xiaomi Mi Mağazası …
 3. Akasya AVM Xiaomi Mi Store: …
 4. Optimum Avm Xiaomi Mi Mağazası

Xiaomi TR Resmi ürünü ne demek?

Özel bandrol üzerinde “Xiaomi Türkiye Garantili EVOFONE” yazısı bulunuyor. Ayrıca cihazı açtığınızda aynı çıkartmaya sahip bir garanti belgesi ve GENPA logolu bir diğer teknik servis bilgilendirme notu çıkıyor. Tüm bunlar cihazınızın Türkiye garantili resmi ürünler olduğunu gösteriyor.

Xiaomi hangi telefon alınır?

Fiyat performans oranıyla dikkat çeken Xiaomi telefonlar

 • 1 – Xiaomi Mi 11 Lite. Mi 11 ailesinin ‘lite’ modeli, tasarımı ve özellikleriyle ön plana çıkıyor. …
 • 2 – POCO X3 Pro. …
 • 3 – Redmi Note 10 Pro. …
 • 4 – POCO X3 NFC. …
 • 5 – Redmi 9T. …
 • 6 – Xiaomi Redmi Note 10 5G.
 • 7 – Xiaomi Mi 9.
 • 8 – Redmi 9.

6 Ağu 2021

Poco Xiaomi ayrıldı mı?

Geçen yılın Ocak ayında,Redmi Xiaomi‘den ayrıldı ve bağımsız bir marka oldu. Ve şimdi sıra başka bir markada. Xiaomi‘nin Poco markası hakkında konuşuyoruz . Böylece, Xiaomi Hindistan bölümünün başkanı Manu Kumar Jain , Poco‘nun bugün Xiaomi‘den ayrıldığını söyledi.

Pocophone hangi ülkenin?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı.

Xiaomi hangi mağazalarda satılıyor?

Zincir Mağazalar

 • MediaMarkt.
 • Vatan.
 • Teknosa.
 • Evkur.

Xiaomi Türkiye resmi distribütörü kim?

Evofone | Xiaomi Türkiye Resmi Distribütörü

Xiaomi tr garanti ne demek?

Xiaomi Türkiye garantisi ile satışa sunulan ürünler, başta akıllı telefonlar olmak üzere, garanti süreci içerisinde bir arıza olması durumunda, Xiaomi güvencesiyle onarılıyor. Kullanıcıların muhatabı da Xiaomi‘nin yetkili servisleri oluyor.

Xiaomi telefon hangisi iyi?

En iyi Xiaomi telefonu olarak da adlandırabileceğimiz Xiaomi Mi 11, ülkemize yeni giriş yapan ve Xiaomi‘nin en güncel modellerinden birisi olarak dikkat çeken telefonlardan. Bu cihaz Xiaomi‘nin en gelişmiş teknolojilerine sahip olmasıyla kullanıcıları kendisine hayran bırakıyor.

Xiaomi MI serisi Mi Redmi serisi Mi?

1- Mi Serisi Cihazlar, Redmi serisi cihazlardan biraz daha üst seviye cihazlardır. Gerek amiral gemisi gerek de orta-üst segment niteliğinde. Redmi cihazlar ise orta ve düşük segmentin parlayan yıldızlarıdır. Mi serisi cihazlar piyasadaki diğer markaların amiral gemisi telefonlarına karşı cepheye sürülür.

Poco kimin malı?

Poco Hangi Ülkenin Malı Markası Poco, 2018 yılında Xiaomi Inc. şirketinin bir alt markası olarak kurulan akıllı telefon markasıdır.

Redmi Xiaomi den ayrıldı mı?

Şirket hem kendi geliştirdiği cihazlarıyla rekabet ederken, hem de alt markası Redmi sayesinde iyi bir ilerleme kaydediyor. Çinli üreticinin alt markası Redmi, normal şartlarda Xiaomiden ayrılarak 2019’da bağımsızlığını ilan etti.

Poco Xiaomi den ayrıldı mı?

Poco Xiaomiden ayrıldı Geçen yılın Ocak ayında,Redmi Xiaomiden ayrıldı ve bağımsız bir marka oldu. Ve şimdi sıra başka bir markada. Xiaomi‘nin Poco markası hakkında konuşuyoruz . Böylece, Xiaomi Hindistan bölümünün başkanı Manu Kumar Jain , Poco‘nun bugün Xiaomiden ayrıldığını söyledi.

Poco hangi markanın yan ürünü?

Poco telefonlar aslında Çinli Xiaomi firmasına ait bir alt markadır. Geçen yıl, Xiaomi bir Snapdragon 845 işlemci ile güçlü Pocophone F1 akıllı telefonunu sadece 300 $ karşılığında piyasaya sunarak OnePlus’ı geride bıraktı.