Yalancı kimler oynuyor?

Yalancı da kimler oynuyor?

 • YALANCI DİZİSİ KONUSU NEDİR? …
 • DENİZ SUNGUR (BURÇİN TERZİOĞLU) …
 • MURAT ÖZDAL (CEMAL TOKTAŞ) …
 • GÖRKEM BİLGEN (EFSANE ODAĞ) …
 • AHMET BİLGEN (EMİR ÇUBUKÇU) …
 • DORUK GÜRSOY (FATİH BERK ŞAHİN) …
 • YASEMİN AYTEKİN (HAZAL TÜRESAN) …
 • CANAN ODAKÇI (İMER ÖZGÜN)

9 Kas 2021

Yalancı dizisinin konusu ne?

Yalancı dizisinin genel hikayesi şu şekildedir: Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. … Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler.

Yalancı dizisi hangi dizinin uyarlaması?

YALANCI HANGİ DİZİDEN UYARLAMA? Yalancı dizisi, İngiliz dizisi Liar‘dan uyarlanmıştır. İlk sezonu 6 bölüm, ikinci sezonu da 6 bölümden oluşmaktadır. Liar dizisinin konusu ise şu şekilde; Laura adında bir öğretmen, ilişkisini yeni bitirmiştir.

Yalancı Görkem komiser kimdir?

Efsane Odağ, 1986 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kameralar karşısına ilk kez 2011 yılında yayınlanan Unutma Beni isimli dizi ile geçmiştir.

Görkem Bilgen kimdir?

1986 yılında İzmir’de doğdu. 2011 yılında Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden ayrılarak, eğitim hayatına Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Oyunculuk Bölümünde devam etti. 2011 yılında ”Kırkbeşlik” adlı programın sunuculuğunu üstlendi.

Imer özgün Yalancı hangi rolde?

kategoriler Dizi Haberleri Çift ‘Yalancı‘dizisinde birlikte rol alıyor. İmer Özgün, dizide ‘Canan’ karakterine hayat veriyor. Daha önce de ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde birlikte kamera karşısına geçen ikilinin mutlu birlikteliği ünlüler dünyasında parmakla gösteriliyor.

Yalancı dizisi finalinde ne oldu?

Burçin Terzioğlu’nun Deniz karakterine, Salih Bademci’nin Mehmet Emir karakterine hayat verdiği Yalancı dizisi geçtiğimiz hafta final bölümü ile ekrana geldi. Dizinin finalinde Mehmet Emir’in yaptıkları ortaya çıktı ve Deniz’e saldırdığı bir sırada öldü.

Yalancı dizisi sonunda ne oluyor?

Mehmet Emir ile karşı karşıya gelen Deniz, boğuşma sırasında Mehmet Emir’i öldürdü. Polis araştırmalarını yaptı suç acaba Deniz’e kalacak mı derken, Mehmet Emir’e yardım eden ve onun gibi aynı suçları işleyen Cem yakalandı. Cinayette onun üzerine kalmış oldu. Yalancı bu şekilde bir final yaptı.

Yalancı dizisi orjinalinde Kim yalan söylüyor?

Dizide kimin yalan söyleyip söylemediği şu anda bilinmiyor. Sosyal medyada çok tartışılan bu konu ile ilgili bazı fikirler bulunuyor. Birçok kullanıcıya göre dizinin orijinal versiyonu olan ‘Liar’ dizisinde olduğu gibi doktor rolüne hayat veren Salih Bademci’nin yalan söylediği tahminler arasında bulunuyor.

Yalancı dizisi son bölümde ne oldu?

Mehmet Emir’in kayboluşundan bir ay sonra cesedi bulunur. Mehmet Emir öldürülmüştür ve pek çok kişinin onu öldürmek için sebebi olmasına rağmen bütün oklar katilin Deniz olduğunu işaret etmektedir.

Görkem Bilgen hangi dizilerde oynadı?

Rol Aldığı Film ve Diziler:

 • 2021 Yalancı (Görkem Bilgen, TV Dizisi)
 • 2020 Ramo (Afet, TV Dizisi)
 • 2018-2019 Avlu (Yonca, TV Dizisi)
 • 2018 Dümdüzz Adam (Kader, Sinema Filmi)
 • 2017 Meryem (Zeliş, TV Dizisi)
 • 2016 Familya (TV Dizisi)
 • 2016Acı Aşk (TV Dizisi)
 • 2013 Aramızda Kalsın (TV Dizisi)

Yalancı Yasemin kim?

Hazal Türesan, 20 Temmuz 1985 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro eğitimi aldı. … Türesan, şu anda ‘Yalancı‘ adlı dizide Yasemin karakterine hayat vermektedir.

Görkem Bilgen kaç yaşında?

1986 yılında İzmir’de doğdu. 2011 yılında Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden ayrılarak, eğitim hayatına Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Oyunculuk Bölümünde devam etti. 2011 yılında ”Kırkbeşlik” adlı programın sunuculuğunu üstlendi.

İmer Özgün hangi dizide oynadı?

Hanımın Çiftliği2009 – 2011
Dudaktan Kalbe2007 – 2009
İmer Özgün/TV şovları

Yalancı son bölümde ne oldu?

Yalancı Final Bölümü (Son Bölüm) Yalancı‘nın Final (10. Bölüm) Bölümünde; Deniz, Mehmet Emir aleyhinde somut deliller ele geçirmeyi başarmıştır. Mehmet Emir ise hayatındaki her şeyi geride bırakarak yok olmayı seçmiştir.