Yamaç Koçovalı gerçekte kim?

Yamaçın yaşlılığı kim oynadı?

Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç karakterinin yaşlılığını canlandırdığı ileri sürülen Tamer Yiğit’in yanında ise Medet ve Aliço’nun yaşlı hallerini oynayan isimlerin yer aldığı ileri sürülüyor. Tamer Yiğit en son Kuruluş Osman dizisinde Ertuğrul Bey karakterini canlandırmıştı.

Yamaç ın kızı kimdir?

Çukur’da Efsun ile Yamaçın kızı olarak rol alan Masal bebek Çukur hayranlarının bir anda gözbebeği oldu.

Kahraman Koçovalıyı kim öldürdü?

Kahraman Koçovalı‘nın ölümü! Vartolu’nun adamları tarafından pusuya düşürülen Kahraman ölür. Kahraman‘ın ölümüne şahit olan Aliço olanları İdris’e anlatır.

Yamaç yaşı kaç?

Aras Bulut İynemli 25 Ağustos 1990 yılında dünyaya geldi.

Çukur Nazım kim?

Çukur dizisinde Nazım Peker rolünü kim canlandırıyor? Ahmet Tansu Taşanlar’ın Çukur dizisinde oynadığı Nazım Peker karakterinin kısa açıklaması ve resmi.

Çukur Senayi kim öldürdü?

Geçen hafta Erkan Avcı’nın canlandırdığı Çeto’yu öldüren ve Sena’yı da kaçıran Mahsun, hayranlarına veda etmiş oldu. Yamaç, Sena‘nın ölümünden sorumlu tutuğu Mahsun’un çatıdan aşağıya atarak öldürdü.

Çukurda Efsunun kızının adı nedir?

Masal Koçovalı Efsun ve Yamaç’ın kızıdır.

Vartolu kahramanı neden öldürdü?

Vartolu‘nun Çukur’a yerleşmek istemesine İdris’in karşı çıkması sonrası, Vartolu intikam almak için Kahraman‘ı öldürtür.

Idris Koçovalı ölümü kim öldürdü?

Yamaç da istemeyerek de olsa sonunda İdris Koçovalı‘yı yani babasını gibi görünüyor. İDRİS KOÇOVALI’YI KİM ÖLDÜRDÜ? Geçen sezonun finalinde çekilen sahnede Yamaç’ın babasını öldürüdğü görülüyor.

Yamaç gerçek ismi ne?

Aras Bulut İynemliYamaç Koçovalı / Canlandıran

Aras Bulut kaç yaşında?

31 yaşında (25 Ağustos 1990)Aras Bulut İynemli / Yaş

Çukur dizisinin hikayesi nedir?

İstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur‘un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur‘da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz.

Aras Bulut Iynemli üç kuruş dizisinde oynayacak mı?

Üç Kuruş‘a taze kan: Aras Bulut İynemli kadroya dahil olacak.

Çukur Yüceli kim öldürdü?

Yamaç, Vartolu’ya babasını nasıl öldürmek zorunda kaldığını gözyaşları içinde anlattı. Vartolu ise Tokat’a götürdüğü Yamaç’a değişmesi gerektiğini anlattı. Yamaç ise kendilerine bir defa daha hainlik eden Yücel’i bu defa gözünü kırpmadan öldürdü.

Yucel aksini nasil oldurdu?

Yücel, Yüzüklü olduğunun ortaya çıkmasının ardından Celasun’un eşi Akşın’ı kaçırarak öldürdü.