Yargı dizisi pırıl kimdir?

Yargi yönetmen kim?

Yargı, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, ilk bölümü 19 Eylül 2021 tarihinde yayımlanan dram, psikolojik gerilim, polisiye ve hukuk türündeki Türk televizyon dizisidir. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz paylaşmaktadır.

Yargı NEBA kim?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi karakterlerinden biri olan Neva‘yı Başak Gümülcinelioğlu canlandırmaktadır. Yargı dizisindeki Neva karakteri, Savcı Pars’ın kardeşidir. Neva ile Savcı Ilgaz arasında aşk yaşanmıştır. İkilinin nişanlı olduğu da biliniyor.

Yargı dizisinde kim kimdir?

Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz), Pınar Deniz (Ceylin), Hüseyin Avni Danyal (Metin), Uğur Polat (Yekta), Mehmet Yılmaz Ak (Pars), Ali Seçkiner Alıcı (Zafer), Arda Anarat (Çınar), Ece Yüksel (İnci), Zeyno Eracar (Gül), Uğur Aslan (Eren), Onur Durmaz (Engin), Başak Gümülcinelioğlu (Neva), Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin), Onur …

Yargı dizisi Yektanın eşi kim?

Laçin; Yekta’nın eşi, Engin’in annesidir.

Yargı uyarlama mi?

YARGI DİZİSİ UYARLAMA MI? Dizinin uyarlama olmasına yönelik bir bilgi bulunmamakta. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerde yer aldığı dizinin senaryosunu ise Sema Ergenekon kaleme alıyor.

Yargı dizisi kimin hayatını anlatıyor?

Kanal D ekranlarında sezona iddialı bir giriş yapan Yargı dizisi, bir cinayet vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının etkileyici hikayesini anlatıyor. Savcı Ilgaz, dürüstlüğüyle nam salmış, kurallara sonuna kadar bağlı, mesleğinin en iyilerinden başarılı bir isimdir.

Yargı Laçin kim?

Yargı dizisi Laçin‘i Nilgün Türksever canlandırıyor!

Yargıdaki hakim Neva kim?

Ilgaz ve Neva‘nın ayrılması sonucunda Pars Ilgaz’a cephe alır. Neva karakterine Başak Gümülcinelioğlu hayat veriyor.

Yargı oyuncuları Ceylinin annesi kimdir?

GÜL ERGUVAN Gül, Ceylin’in annesi. Ev hanımıdır. Her ne kadar pasif bir karakter gibi görünse de aslında göründüğünden daha manipülatör biridir. İstediklerini yaptırmak için seçtiği yol ise sürekli hastaymış gibi davranmaktır.

Yargı dizisi Ceylinin babası kimdir?

Zafer; Ceylin’in babasıdır. Balıkçılık yaparak hayatını kazanmaya çalışır. 6 yıl haksız yere suçlanarak hapse girmiş, mesleği olan gemi kaptanlığından ayrılmak zorunda kalmıştır.

Yargıdaki Laçin kaç yaşında?

Nilgün Türksever kimdir? 1977 yılında Bursa ‘da doğdu. İlk ve orta öğretimini Bursa ‘da tamamladı. 1998 yılında Bursa Kültür ve Sanat Turizm Vakfı Tiyatrosuna oyuncu olarak katıldı. 2001 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı bölümünü kazandı.

Yargı Ceylin annesi kimdir?

GÜL ERGUVAN Gül, Ceylin‘in annesi. Ev hanımıdır. Her ne kadar pasif bir karakter gibi görünse de aslında göründüğünden daha manipülatör biridir. İstediklerini yaptırmak için seçtiği yol ise sürekli hastaymış gibi davranmaktır.

Yargı dizisi Kore uyarlama mı?

YARGI DİZİSİ UYARLAMA MI? Yargı dizisinin senaryosu Sema Ergenekon tarafından yazılıyor. Uyarlama olduğuna dair bir bilgi ise bulunmuyor. Yargı dizisinin tamamen sıfırdan yazılmış, yeni bir dizi olduğu belirtiliyor.

Yargı konusu nedir?

Yargı, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin senaryosu Sema Ergenekon tarafından yazıldı. Dizi avukatların rekabete dayalı hikayesini konu alacaktır. Dizi, Sema Ergenekon’un Adliye’de yaptığı gözlemlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor.

Yargı neyi anlatıyor?

Yargı, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin senaryosu Sema Ergenekon tarafından yazıldı. Dizi avukatların rekabete dayalı hikayesini konu alacaktır. Dizi, Sema Ergenekon’un Adliye’de yaptığı gözlemlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor.