Yasak elma yonetmeni kim?

Yasak elmada kim kovuldu?

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam ve Berk Oktay’ın paylaştığı Yasak Elma setinde olay. Oyuncu Şafak Pekdemir ile dizinin yönetmen koltuğunda oturan Oğulcan Eren Akay’nın birlikte yakalanmasının ardından Akay diziden kovuldu.

Yasak elma dizisinin hikayesi nedir?

YASAK ELMA KONUSU NEDİR? Yıldız’ın hayatı Ender Argun’la tanışınca değişir. Ender’in amacı Halit’ten boşanma planına Yıldız’ı alet etmektir. Ender’in ahlaksız teklifiyle ne yapacağını bilemeyen Yıldız, hayatının kararını vermek zorunda kalır.

Argun Holding ne iş yapar?

İlk kurduğu şirket bir matbaa şirketi; yıl 1984. Fakat aile şirketi de denilebilecek Okyanus Grubu’nu kurduğu 1994’e gelene kadar asıl birikimini hizmet sektöründen yapıyor. Devlet işletmelerinin özelleştirilip taşerona devredildiği dönemde, devletin temizlik ve yemek ihalelerini alan Nusret Argun büyüyor.

Yasak elma dizisinin anlamı nedir?

Yasak Elma‘nın konusu nedir? Zeynep ve Yıldız adında iki kız kardeş, birbirlerine çok düşkün olmalarına rağmen hayalleri birbirinden tamamen farklı iki karakterdir. Yıldız sosyetenin kraliçesi Ender Argun ile tanışır ve bu onun hayatının tamamen değişmesine sebep olur.

Neslihan Yeşilyurt hangi dizilerde oynadı?

Neslihan Yeşilyurt

  • Yasak Elma. 2018.
  • Kara Yazı
  • Yıldızlar Şahidim. 2016.
  • Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu. 2011.
  • Canım Babam. 2011.
  • Ciran Ciran. 2010.

Neslihan Yeşilyurt nereli?

Neslihan Yeşilyurt 27 Nisan 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yönetmen ve yönetmen yardımcısı olarak birçok dizide yer almıştır. İlk olarak Vay Anam Vay dizisinde 2001 yılında yönetmen yardımcılığı yapmıştır.

Yasak elma dizisinin türü nedir?

DramYasak Elma / Tür
Yasak Elma (dizi, 2018), 2018 yapımı FOX’ta yayımlanan dram ve komedi türündeki Türk televizyon dizisi.

Yasak elma Ender ve Kaya neden ayrıldı?

Ender ve Kaya‘nın yıllar önce birbirlerine aşık oldukları, ancak Kaya‘nın yurtdışına gitmesiyle ilişkilerinin bittiği öğrenilmişti. Ender gençliğinde bir erkek çocuğu doğurmuş ancak onu başka bir aileye vermek zorunda kalmıştı. Bu bebeğin babası ise Kaya‘ydı.

Zehra Argun erkek mi?

Halit’in en büyük kız olan Zehra dizi genelinde üvey annelerinden olan kardeşlerine gerçekten de çok iyi bir abla olarak ekranlara geliyor. Babasının evlendiği tüm kadınları her zaman çok kıskanan Zehra, hayatı boyunca bu güne kadar bir kere bile gerçek aşkı bulamamıştır.

Yasak elma diziye kim giriyor?

Şevval Sam, Eda Ece ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaştığı diziye sezonda Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Yasmin Erbil’in katılacağı belli olmuştu. Biran Damla Yılmaz “Kumru”, Murat Aygen Kumru’nun babası Doğan’a hayat verirken, Yasmin Erbil de Kumru’nun en yakın arkadaşı olan “Canan”ı canlandıracak.

Yasak Elma dizisinin türü nedir?

DramYasak Elma / Tür
Yasak Elma (dizi, 2018), 2018 yapımı FOX’ta yayımlanan dram ve komedi türündeki Türk televizyon dizisi.

Bugün Yasak Elma var mı?

Pazartesi 20.00 – Yeni Bölüm.

Neslihan Yeşilyurt kaç yaşında?

43 yaşında (27 Nisan 1978)Neslihan Yeşilyurt / Yaş

Sadakatsiz yönetmeni kim?

Dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, yapımcısı Fatih Aksoy, ortak yapımcıları Selen Sevigen ve Gülümsün Özkök’tür.

Melis Civelek kimdir nerelidir?

Senaryo Yazarı, Yönetici Senarist, yönetici, genel müdür, genel yayın yönetmeni. İstanbul doğumlu. Oyuncu Feyza Civelek‘in annesidir. ATV, Kanal D, Star TV’de genel müdürlük ve genel yayın yönetmenliği görevlerini yürüttü.