Yeni ajan neon ne zaman gelecek?

Yeni karakter Neon ne zaman gelecek?

Bölüm: Karmaşa 11 Ocak’ta başlıyor! Riot Games’in çok sevilen FPS oyunu Valorant, yeni ajanına kavuşuyor: Neon. Neon için bir tanıtım videosu yayınlandı.

Neon Valorant ne zaman çıkıyor?

Valorant‘ta 11 Ocak’ta başlayan 4. Bölüm: 1 Kısım’da yeni savaş bileti, kostümler ve yeni “düellocu” ajan Neon geldi.

Yeni Ajan Neon nereli?

Manilalı (Filipinler) Neon.

Valorant Neon geldi mi?

Valorant‘ta 11 Ocak’ta başlayacak olan 4. Bölüm: 1 Kısım’da yeni savaş bileti, kostümler ve yeni “düellocu” ajan Neon geliyor.

VALO yeni ajan ne zaman?

Riot Games, geçtiğimiz günlerde oyuncuları sevindiren bir video yayınladı. Chamber isimli yeni Fransız karakter, klasik tarzı ve klas stiliyle şimdiden oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. VALORANT’ın yepyeni karakteri olacak Chamber, 16 Kasım’da 3. Bölüm 3. Kısım’ın yayınlanmasıyla birlikte oyuna eklenecek.

Valorant hangi hero?

Valorant oyunundaki karakterlerin sıralamaları

  • En güçlü karakterler: Jett, Astra ve Sage.
  • Yeterli güçteki karakterler: Sova, Viper, Killjoy, Phoenix ve Omen.
  • Ortalama güçteki karakterler: Cypher, Raze, Brimstone, Reyna, Breach, Yoru.
  • Güçsüz karakterler: Skye.
  • Jett, Valorant oyunundaki açık ara fark ile en hızlı karakter.

VALORANT 4 kısım ne zaman?

Riot Games’in taktiksel nişancılık oyunu VALORANT, oyuncularına rekabet dolu bir deneyim yaşatmaya yenilikleriyle devam ediyor. İlk çıkış tarihinden itibaren çeşitli güncellemelerle heyecanın dozunun her an arttığı VALORANT‘ta, 1 Mart itibariyle 4. Bölüm: 2. Kısım başlıyor.

VALORANT Neon kimdir?

Neon, “Sprinter” kod adına sahip olan Valorant‘ın 18. ajanıdır. Neon‘un ilk resmi fragmanı Valorant Champions 2021 tanıtım videosunda yer almıştı.

VALORANT Jett nereli?

Anavatanı Güney Kore’yi temsil eden Jett‘in çevik ve darbelerden kaçmaya dayalı dövüş tarzı, başkalarının alamadığı riskleri almasını sağlar. Her çatışmada üstünlüğünü belli eder ve rakipleri daha nerede olduğunu anlamadan onları kesip biçmeye başlar.

Valorant 4 kısım ne zaman başlıyor?

Riot Games’in taktiksel nişancılık oyunu VALORANT, oyuncularına rekabet dolu bir deneyim yaşatmaya yenilikleriyle devam ediyor. İlk çıkış tarihinden itibaren çeşitli güncellemelerle heyecanın dozunun her an arttığı VALORANT‘ta, 1 Mart itibariyle 4. Bölüm: 2. Kısım başlıyor.

Valorant ne kadar yatırdım?

Valorant‘ın resmi sitesinde bulunan satın alma geçmişi sayfasına buraya tıklayarak gidin. Riot ID ile giriş yapın. “Satın Alma Geçmişimi göster” tuşuna tıklayın. VP ve Radyanit puanlarınız ile yapmış olduğunuz satın alımlar ve oyuna toplamda kaç para harcadığınızı görebilirsiniz, işlem bu kadar.

VALORANT yeni karakter ne zaman gelecek 2021?

Riot Games, geçtiğimiz günlerde oyuncuları sevindiren bir video yayınladı. Chamber isimli yeni Fransız karakter, klasik tarzı ve klas stiliyle şimdiden oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. VALORANT‘ın yepyeni karakteri olacak Chamber, 16 Kasım’da 3. Bölüm 3. Kısım’ın yayınlanmasıyla birlikte oyuna eklenecek.

VALORANT 3.10 ne zaman gelecek?

VALORANT‘ın yeni ajanı Chamber için beklenen gün geldi çattı. 16 Kasım Salı günü yayınlanan 3.10 yaması ile birlikte oyunun yeni ajanı mücadeleye dahil olurken biz de sizler ile VALORANT 3.10 Yama Notları detaylarını paylaşıyoruz.

VALORANT kaç hero var?

Şu an oyunda 11 karakter bulunmaktadır. 5 v 5 karakter tabanlı, taktiksel nişancılık oyunu kategorisinde olan Valorant‘ta oynadığınız kahramanlar aslında ajan olarak adlandırılmaktadır. Her ajanın farklı yetenekleri vardır.

VALORANT hangi ajan alınmalı?

En İyi 5 Valorant Ajanı – Hangi Karakter İle Oynamalısın?

  • 1- Jett. Jett, herkesin kolayca oynayabileceği ajanlardan birisi. …
  • 2- Phoenix. Bu listeye giren bir başka “düellocu” sınıf ajanı da İngiltere’den ateşli adam Phoenix. …
  • 3- Omen. …
  • 4- Sage – En iyi Valorant Ajanları …
  • 5- Sova – En iyi Valorant Ajanları

26 Tem 2020