Yenikapı-Yalova saat kaçta var?

Yalova Yenikapı feribot kaç saat sürüyor?

İDO‘nun düzenlediği, YalovaYenikapı feribot seferi ile yolculuğunuz sadece 75 dakika sürer. Aynı mesafe karayolu ile 195 dakikada kat edilir. YalovaYenikapı seyahati, elde edilen bu iki saatlik büyük farka, ekonomik açıdan uygunluk, kalite ve konfor faktörleri de eklenince yolculuk daha da avantajlı hale gelir.

Yenikapı Yalova feribot fiyatı ne kadar?

YenikapıYalova İDO Fiyat Listesi.
Yolcu Tipi Tek Yön Farklı Gün Gidiş – Dönüş
Yetişkin 31 TL 62 TL
Çocuk 28 TL 56 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL

Yenikapı Yalova feribot çalışıyor mu?

Yalova‘dan İstanbul ve Kartal’a düzenli ekspres ve deniz otobüsleri, Armutlu’dan İstanbul’a deniz otobüsü seferleri yapılmaktadır. Ayrıca Yalova‘dan Yenikapı‘ya ve Pendik’e feribot seferleri ile Topçular İskelesi’nden Eskihisar’a arabalı vapur seferleri yapılmaktadır.

İstanbul Yalova feribot nereden kalkıyor?

İDO Yalova İskelesi Süleyman Bey Mahallesi, Rıhtım Caddesi üzerinde yer alıyor. Yalova şehir merkezinde yer alan iskele, şehrin en sık ziyaret edilen yerleri arasında bulunuyor.

Yalova İstanbul İDO kaç TL?

İDO Eskihisar Topçular Araba Vapuru Yaya Yolcu Geçiş Ücretleri – 2021. 2021 Eskihisar Topçular İDO yaya yolcu fiyatları şu şekildedir.İstanbul Kart yaya yolcu tam bilet 6.00 TL öğrenci ise 4.00 TL‘dir. Otomobil, Minivan, Jip ve Panelvan araçların geçisinde araç içinde bulunan yolculardan ekstra ücret alınmamaktadır.

Yalova İstanbul feribot kaç para?

Eskihisar Topçular feribot ücreti 2022 itibariyle otomobiller için tek yön 95 TL olarak belirlenirken gidiş dönüş ücreti 180 TL olarak belirlendi. 24 saat boyunca sefer yapılmaktadır. Seferler 15-20 dakikada bir gerçekleşmektedir.

Yalova İstanbul arası arabalı feribot kaç lira?

Eskihisar Topçular feribot ücreti 2022 itibariyle otomobiller için tek yön 95 TL olarak belirlenirken gidiş dönüş ücreti 180 TL olarak belirlendi. 24 saat boyunca sefer yapılmaktadır. Seferler 15-20 dakikada bir gerçekleşmektedir. Yolculuk yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Eskihisar Topçular feribot seferleri çalışıyor mu?

Eskihisar Topçular Eskihisar arabalı vapur seferleri hergün 24 saat kesintisiz olarak yapılır. İstanbul Bursa yönünde seyahat eden araçların İzmit Körfezini dolaşmadan yollarını kısaltan Eskihisar Topçular arasında arabalı vapur yolculuğu ortalama 45 dakika sürmektedir.

Pendik Yalova İDO seferleri çalışıyor mu?

İDO Pendik İskelesi’nden her gün tarifeye bağlı olarak gerçekleştirilen feribot seferleri, araç ve yolcular için İstanbul – Yalova arasında rahat bir ulaşım imkanı sağlıyor.

İstanbul’dan Yalova’ya en ucuz nasıl gidilir?

İstanbuldan kente gelmek isteyenler ise Anadolu ve Avrupa yakalarından yola çıkarak İstanbul – İzmit otoyolunu takiben İzmit – Yalova otoyolundan (E881) kente kolaylıkla gelebilirler. Diğer illerden gelecek olanlar; E80, E90, D200, D150, D575 gibi otoyol seçeneklerinden yararlanabilirler.

İstanbul Yalova feribot kaç para?

Eskihisar Topçular feribot ücreti 2022 itibariyle otomobiller için tek yön 95 TL olarak belirlenirken gidiş dönüş ücreti 180 TL olarak belirlendi. 24 saat boyunca sefer yapılmaktadır. Seferler 15-20 dakikada bir gerçekleşmektedir.

Ido arabalı vapur kaç TL?

Otomobil-Minivan-Jeep 145 TL, Minibüs-Midibüs-Kamyonet 185 TL, Kamyon-Otobüs 260 TL, Dorseli Çekiciler ve 4-5 Akslı Tırlar 365 TL‘dir.

Ido bilet fiyatları ne kadar?

Popüler Ido Seferleri

  • Yenikapı – Bursa. İdo Bileti. 37 TL.
  • Bursa – Yenikapı İdo Bileti. 37 TL.
  • Yenikapı – Yalova. İdo Bileti. 30 TL.
  • Yenikapı – Bandırma. İdo Bileti. 70 TL.
  • Yalova – Yenikapı İdo Bileti. 30 TL.
  • Bandırma – Yenikapı İdo Bileti. 70 TL.
  • Pendik – Yalova. İdo Bileti. 15 TL.
  • Yalova – Pendik. İdo Bileti. 15 TL.

Yalova arabalı vapur kaç para?

Eskihisar-Topçular arabalı vapuruna da zam 2021 yılında otomobiller için 95 lira olan tek yön ücreti yeni tarifeyle 145 liraya yükseldi. Eskihisar – Topçular arabalı vapur hattında gidiş dönüş ücreti ise otomobil, minivan ve jip tarzı araçlar için 275 lira olarak belirlendi.

Pendik Yalova Feribotu kaç TL?

İDO PendikYalova hattında araç fiyatını 39 TL olarak sabitledi. Araç içi yolcu fiyatı ise sadece 1 TL! Körfez geçişinde yolcularına %20 indirim yapan İDO bu kampanya ile bir çok kişinin gözdesi haline geliyor. Bu kampanya ile 4 kişilik bir aile körfezi 42 TL‘ye geçebilecek.