Yıldız tilbenin sağlık durumu nasıl?

Yıldız Tilbe’nin hastalığı nedir?

Sanat hayatı boyunca birçok ödül alan Tilbe, günümüzde hala en başarılı bestecilerden ve yorumculardan birisi olarak görülmektedir. 2004 yılında Tilbe rahim kanseri hastalığına yakalanmış bir süre Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi’nde tedavi görmüş ve ameliyat olmuştur.

Ne demiş Yıldız Tilbe sözleri?

“Kavga ederek çözebileceğiniz sorunları konuşarak uzatmayın.” “Hepinizden nefret ediyorum ama tek başımayken canım sıkılıyor.” “Allah sizi, gönlünüzü oyalayan insanlardan korusun.” “Kötüye bir şey olmayacak diye, Allah belanı vermeyecek mi sanıyorsun?”

Yıldız Tilbe neden ameliyat oldu?

Programın ardından özel bir hastaneye götürülen Yıldız Tilbe, kadın hastalığı nedeniyle ameliyat oldu. Konu hakkında açıklama yapan menajer Haluk Şentürk, sağlık durum iyi olan sanatçının bugün taburcu olacağını söyledi.

Yıldız Tilbe aslen nereli?

Konak, İzmir, TürkiyeYıldız Tilbe / Doğum yeriKonak, Türkiye’nin İzmir ilinin bir ilçesidir. Kuzeyinde İzmir Körfezi, kuzeydoğusunda Bayraklı, doğusunda Bornova, güneyinde Buca ve Karabağlar, batısında Balçova ilçeleri bulunmaktadır. Vikipedi

Yıldız Tilbe hangi semtte oturuyor?

Beşyıldız Novella nerede sorusuna İstanbul Anadolu yakası Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde inşa edildiğini söylemek mümkün. 109 adet daireden oluşan projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor…

Yıldız Tilbe neden kanser oldu?

YILDIZ TİLBE – RAHİM KANSERİ Rahatsızlanması nedeniyle hastaneye gittiğinde rahim kanseri olduğunu öğrenen Yıldız Tilbe, ameliyat olmasının ardından bir süre tedavi gördü. Tilbe, daha sonra sağlığına kavuştu.

Özdemir Asaf ne demiş?

  • Çok ayrılık içtim ben kalbim güzel hani.
  • Yaşamak değil, beni bu telaş öldürecek.
  • İki seçeneğin var; ya kal, ya gitme!
  • Beni yokluğunla savaştırma, kaybederim!
  • Ben sevmekten hiç borçlu çıkmadım.
  • Benim en sevdiğim söz, senden duyduğum bendir.
  • Gelmen bir iyiliktir diyecektim. …
  • Boşuna yorulma gönül, sadece sevmek yetmiyor.

Yıldız Tilbe kaç yaşında?

55 yaşında (16 Temmuz 1966)Yıldız Tilbe / Yaş

Yıldız Tilbe nerede ameliyat oldu?

Yıldız Tilbe, İstanbul Ulus’ta özel bir hastanede ameliyat oldu. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe‘nin dün sabah saatlerinde Ulus’taki özel bir hastanede ameliyat olduğu öğrenildi. Tilbe‘nin menajeri Haluk Şentürk yaptığı açıklamada, kadınsal bir rahatsızlık nedeniyle ünlü şarkıcının operasyon geçirdiğini söyledi.

Yıldız Tilbe nereli hangi köylü?

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde doğmuş olan Yıldız Tilbe, Kürt ve Zaza kökenli ailesinin altı çocuğundan en küçüğüdür. Ailesi içinde “Yadigar” takma adıyla hitap edilmiştir. Tuncelili ve zaza kökenli olan Annesinin Altun, Ağrılı ve kürt kökenli babasının adı Ali’dir.Babası Ali Tilbe mevsimlik işçiydi.

Yıldız tilbenin çocuğu kimden?

55 yaşındaki ünlü şarkıcının Güngör Karahan’dan olan kızı Sezen Burçin Can’ın Seyran ve Samira adında iki çocuğu bulunuyor.

Yıldız Tilbe hangi mahallede?

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde doğmuş olan Yıldız Tilbe, Kürt ve Zaza kökenli ailesinin altı çocuğundan en küçüğüdür.

Yıldız Tilbe nerede doğdu?

Konak, İzmir, TürkiyeYıldız Tilbe / Doğum yeri

Yıldız Tilbe hangi kanser oldu?

Yıldız TİLBE Rahatsızlanıp doktora gittiğinde rahim kanseri olduğunu öğrendi.

Yıldız Tilbe hangi kanseri yendi?

YILDIZ TİLBE – RAHİM KANSERİ Tilbe, daha sonra sağlığına kavuştu.