Yimpas sahibi kim?

Yimpaş Holding nerede?

Yimpaş Holding Genel Müdürlük, yönetim firması, Fakıbeyli Köyü, Yozgat, Yozgat, Türkiye – Yandex Haritalar.

Kahramanmaraş Yimpaş ne zaman açıldı?

Fatih Arıkan, 1999 yılında Kahramanmaraş`a YİMPAŞ`ın şubesini açan kişi.

Dursun Uyar nerede?

Halen merkezi Yozgat’ta bulunan Yimpaş Holding,Yimpaş A.Ş., Yimpaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanlıkları görevlerini sürdürüyor.

Yimpaş ne iş yapar?

1982 yılında Yozgat’ta kurulan bir departman mağazalarında da yer alan perakende şirketidir. Yimpaş Holding tarafından kurulmuştur. 2000 yılında Türkiye’den yurtdışına yaptığı ihracatta Ankara’da birinci, Türkiye’de ön sıralarda bulunan üretimden vergi veren şirketler arasında ilk 20 içerisinde bulunmuştur.

Dursun Uyar ne oldu?

27 Aralık 2007 tarihinde teslim olmak için Karabük’e giderken Eskipazar ilçesinde tutuklanarak Karabük Kapalı Cezaevi’ne konuldu. İnfaz Yasası uyarınca 2 yıllık cezası için 9 ay 19 gün cezaevinde kalan Uyar, 15 Ekim 2008 tarihinde tahliye oldu.

Uyar Holding ne iş yapar?

%100 Türk sermayesi ile yatırımlarına devam eden Uyar Holding; butik ve lüks oteller zinciri, savunma sanayi, dekorasyon, teknik tekstil, ambalaj, gıda sektörleri ve dağıtım kanalında bilgi birikimini yoğunlaştırmaktadır.

Unifo gıda kimin?

Unifo Hakkında 1997 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan Unifo Gıda ve Savunma Sanayi ve Ticaret A.Ş. (UNIFO), Uyar Holding’in üyesidir.

Unifo kimin?

(UNIFO), UYAR Holding’in bir üyesidir. 1997 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan UNIFO Gıda ve Savunma Sanayi Ticaret A.Ş. (UNIFO), UYAR Holding’in bir üyesidir.

Tada markası kimin?

Ta! da! Nerenin Malı Markasıdır Ta!da!, 1997 yılında kurulan UNIFO Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesindeki ambalajlı hazır yemek, sandviç, konserve ve outdoor rasyon markasıdır.

Unifo GIDA kimin?

1997 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan UNIFO Gıda ve Savunma Sanayi Ticaret A.Ş. (UNIFO), UYAR Holding’in bir üyesidir.

Tada sağlıklı mı?

tada! ürünlerinin ambalajı sağlıklı mıdır? Ürünlerimizde Avrupa Birliği ve Türk Gıda Kodeksi mevzuatlarının belirlediği standartlarda insan sağlığına uygun ambalaj kullanmaktadır.

Tada ne?

ingilizcede heyecan efekti. windows bunu tada.wav diye ifade edebilir..

Tada helal mi?

hazır yemek, hazır tavuk, sandviç, atıştırmalık, glutensiz ve outdoor ürünleri helal midir? Evet, helaldir. Kalitest Belgelendirme firmasından onaylı Helal Gıda Uygunluk sertifikası (TS OIC/SMIIC 1) belgesine sahiptir.

Tada yemek kimin?

1997 yılında tamamı yerli sermaye ile kurulan UNIFO Gıda ve Savunma Sanayi Ticaret A.Ş. (UNIFO), UYAR Şirketler Topluluğu’nun bir üyesidir. Türkiye’de ilk kez 1998 yılında mikrodalgaya uygun ambalajda ortam koşullarına dayanıklı hazır yemek üretimi yapan UNIFO’nun yenilikçi, genç ve dinamik yüzü olan ta!da!

Tada sandviç kimin?

Unifo Gıda’nın, Uyar Holding Bünyesinde yer alan 20 yıllık tecrübesiyle sektörde önemli bir yer edindiğini belirten Özcan, ta!da!’nın 2010 yılından bu yana sandviçleri ile tüketicilerle buluştuğunu, şimdi Hazır Yemek, Yeni Nesil Atıştırmalıklar, Konserverler ile sektörde farklılık yaratmak istediklerini ifade etti.