Yıldız Tilbe Ama Evlisin şarkısını kim için yazdı?

Yildiz Tilbenin gizli aski kim?

ÜNLÜ müzisyen Yıldız Tilbe’nin 13 yıldır kalbinin boş olmasının nedeni ortaya çıktı. Röportajlarında aşk hayatıyla ilgili sorulara 2002 senesinde evli bir erkeğe âşık olduğunu ve o zamandan bu yana da hayatına kimseyi sokmadığını söyleyen Yıldız Tilbe’nin 13 yıllık aşkının fotoğrafçı Ali Eşitmez olduğu anlaşıldı.

Yıldız Tilbe ve Sezen Aksu’nun aşık olduğu adam kim?

UZAY HEPARI, YILDIZ TİLBE VE SEZEN AKSU İLE NE YAŞADI? Bir dönemin efsane ismi Uzay Heparı, birlikte çalıştığı Sezen Aksu ile aşk yaşamış ancak ilişkileri yolunda gitmeyince ayrılmıştı. O dönem Sezen Aksunun evinde kalan Yıldız Tilbe ise alkolün dozunu kaçırınca Aksunun ayrıldığı Heparı ile birlikte olmuştu.

Yıldız Tilbe Sezen Aksu ile neden küstü?

Yaklaşık 25 yıl önce Yıldız Tilbe, o dönem Sezen Aksu‘yla aşk yaşayan merhum sanatçı Uzay Heparı ile tek gecelik birliktelik yaşamıştı. Tilbe bunun bir hata olduğunu kabul etse de, Aksu elinden tutup sektöre soktuğu popçuyla konuşmama kararı almıştı.

Yıldız Tilbe Ama Evlisin kime yazdı?

Zamanında Uzay Heparı’yla birlikte olduğu iddia edilen Yıldız Tilbe, müzik adamına olan duygularını ‘Delikanlım‘ şarkısında yazmıştı. Şarkı hakkında söylenen diğer bir hikaye ise Tilbe‘nin eşinden ayrıldıktan sonra bu dizeleri yazdığıydı.

Ali Esitmez kim?

Yıldız Tilbe’yi Yıldız Tilbe yapan ve 2003 yılında ortaya çıkan “ama evlisin” şarkısı hala herkesin dilinde. O dönem ortaya atılan iddialara göre Yıldız Tilbe evli olan Ali Eşitmez ile aşk yaşamaya başlamıştı. Fotoğrafçı olan Ali Eşitmez‘in Yıldız Tilbe’nin aşkı uğruna eşinden boşandığı biliniyor.

Yıldız Tilbe Ama evlisin kime yazdı?

Zamanında Uzay Heparı’yla birlikte olduğu iddia edilen Yıldız Tilbe, müzik adamına olan duygularını ‘Delikanlım‘ şarkısında yazmıştı. Şarkı hakkında söylenen diğer bir hikaye ise Tilbe‘nin eşinden ayrıldıktan sonra bu dizeleri yazdığıydı.

Yıldız Tilbe Sezen aksuya hangi şarkıyı yazdı?

Sezen Aksu‘nun Yıldız Tilbe‘ye ithafen Onu Alma Beni Al’ı besteliyor. ”Ah verin elime de kırayım cadının derisi kara elini!” diyor.

Yıldız Tilbe Delikanlım kime yazdı?

Zamanında Uzay Heparı’yla birlikte olduğu iddia edilen Yıldız Tilbe, müzik adamına olan duygularını ‘Delikanlım‘ şarkısında yazmıştı. Şarkı hakkında söylenen diğer bir hikaye ise Tilbe’nin eşinden ayrıldıktan sonra bu dizeleri yazdığıydı.

Yıldız Tilbe Sezen Aksu olayı ne?

Sezen Aksu, 1992 yılında hayatının belki de en acı olayını yaşadı. Aksu, bir gece sevgilisi Uzay Hepari ve şöhrete kavuşturduğu Yıldız tilbe‘yi birlikte bastı… Büyük bir şok geçiren Sezen Aksu, Yıldız Tilbe‘yi vokalistliğinden çıkararak, evinden kovdu ve uzun bir süre kendine gelemedi…

Ibrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe neden kavga etti?

Tatlıses araya girip “Yani 4 tane kadın tamam, başka kadın istemem diyorsun öyle mi?” şeklinde kendince bir espri yaptı. Bu espriden sonra Yıldız‘ın cevabı “Senin haremin var, sen daha iyi bilirsin” oldu. İşte bu, iplerin kopup yıllarca unutulmayacak bir gerginliğin başlangıcıydı.

Yıldız Tilbe kızı kim?

Sezen Burçin KarahanYıldız Tilbe / Kızı

Sezen Aksu Beni Al Onu Alma şarkısını kime yazdı?

sezen aksu’nun en eğlenceli ve en güzel sözlere sahip şarkılarından biri.

Yıldız Tilbe iki kadın bir adam şarkısını kime yazdı?

Hatta Yıldız Tilbe‘nin bu şarkıyı o dönem Sezen Aksu’nun âşık olduğu Uzay Heparı ile “Bir gün sarhoş olmuştum, Uzay ile yattım” açıklamasından sonra yazdığı konuşulur.

Yıldız Tilbe şarkıları kime yazdı?

Uzay Hepari’ye şarkılar yazdı Uzay Hepari’nin ölümünden birkaç hafta sonra ‘Delikanlım’ şarkısını yapan Yıldız Tilbe‘nin, aşk yüklü bu şarkıyı Uzay Hepari için yaptığı söyleniyor.

Yıldız Tilbe neden dövüldü?

Yıldız Tilbe, Prestij Müzik’in ortaklarından Burhan Aydemir’den uyuşturucu isteyince tokadı yemiş.. İbrahim Tatlıses ile Yıldız Tilbe’nin kavgasının ardından, yıllar önce Tilbe’yi tokatlayan Burhan Aydemir konuştu: Yıldız benden uyuşturucu istedi, vermeyince ölmüş babama küfür etti!..