Yol Arkadasim hangi yil cekildi?

Yol Arkadaşım kaç seri?

Yol Arkadaşım2017
Yol Arkadaşım 22018
Yol Arkadaşım/Filmler

Yol Arkadaşım senaryo kimin?

İbrahim BüyükakYol Arkadaşım / Senaryoİbrahim Büyükak, Türk oyuncu ve yazar. Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun oldu. BKM Mutfak ekibine katılan son üyelerden biridir. 2008’de Kanal D’de yayınlanmaya başlayan BKM Mutfak’taki Çok Güzel Hareketler Bunlar programında skeçleri yazıp oynadı. Vikipedi

Yol Arkadaşım 2 ne zaman çekildi?

Yol Arkadaşım 2
Türü Komedi
Renk Renkli
Yapım yılı 2018
Çıkış tarih(ler)i 12 Ekim 2018

Yol Arkadaşım ne kadar izlendi?

Filmi ilk 3 günde 343 lokasyonda toplam 371 bin 871 kişi izledi. Yol Arkadaşım, bu süre içerisinde 4 milyon 393 bin 520 lira gişe hasılatı elde etti.

Yol Arkadaşım 2 kaç kişi izledi?

Film, ilk 3 gününde 524 bin 404 kişi tarafından izlenerek 7 milyon 45 bin 630 lira gişe hasılatı elde etti.

Yol Arkadaşım 3 çıkacak mı?

‘Kendime Sardım’ şarkısıyla listelerde yer alan Oğuzhan Koç, Instagram’da canlı yayına katıldı. Koç, ‘Yol Arkadaşım‘ adlı filminin devam niteliğindeki 3. serisinin çekileceğini söyledi. Her iki seride İbrahim Büyükak ile birlikte oynayan Koç, “Çok iyi bir hikâyemiz var ama bu yaz olmaz” dedi.

Yol Arkadaşım 2 Selim abi kim?

Yol Arkadaşım 2‘de ‘Şeref’ (İbrahim Büyükak) ve ‘Onur’un (Oğuzhan Koç) korkulu rüyası ‘Selim‘(Olgun Toker), filmin ağır ama bir o kadar da romantik abisi rolüyle sinemada boy gösterecek.

Yol arkadasım 2 nerede çekildi?

Filmin çekimleri ilk olarak İstanbul’da başladı. Şehrin farklı noktalarına yayılan sahneler çekildikten sonra İstanbul-Ayvalık yolu üzerinde çekimlere devam edildi. Filmin büyük bir bölümü bu yol üzerinde çekilse de Balıkesir’in Ayvalık bölgesinde çekilen birçok sahne de mevcut.

Arkadaşım 2 nerede çekildi?

Filmin çekimleri ilk olarak İstanbul’da başladı. Şehrin farklı noktalarına yayılan sahneler çekildikten sonra İstanbul-Ayvalık yolu üzerinde çekimlere devam edildi. Filmin büyük bir bölümü bu yol üzerinde çekilse de Balıkesir’in Ayvalık bölgesinde çekilen birçok sahne de mevcut.

Yol Arkadaşım 2 kaç saat?

1 saat 56 dakikaYol Arkadaşım 2 / Süre

Yol Arkadaşım 2 ne kadar izlendi?

Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın başrolde yer aldığı ‘Yol Arkadaşım 2‘ filmi, ilk üç günde 524 bin 404 kişi tarafından izlenerek, önemli bir başarıya imza attı. Yol Arkadaşım 2, başrollerini Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın üstlendiği komedi türündeki Yol Arkadaşım‘ın devam halkasıdır.

Yol Arkadaşım 2 hangi sitede izlenir?

Currently you are able to watch “Yol Arkadaşım 2” streaming on Netflix.

Yol Arkadaşım ne zaman?

Yol Arkadaşım filmi Show TV kanalında oynuyor. Yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı Yol Arkadaşım serisinin ilk filmi bu akşam saat 22.30’da Show TV ekranlarında yayınlanacak. Şeref ve Onur’un başından geçen olayları konu alan komedi türündeki filmle ilgili birçok detay da merak ediliyor.

Yol Arkadaşım 2 deki kamp yeri neresi?

Başrollerini İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un paylaştığı Yol Arkadaşım 2 filmi çekimleri Çanakkale Asos’ta gerçekleştirilmiştir.

Yol Arkadaşım dizisi nerede çekiliyor?

Ege’de geçen Dizi, Ege’nin güçlü kadın karakterlerine ağırlık veren bir öyküyü aktarıyor. Dizinin çekimleri Balıkesir’in Ayvalık ilçesi ve ona bağlı Cunda Adası (Alibey Adası) beldesinde yapıldı.