YouTube Premium öğrenci kaç TL?

YouTube Premium öğrenci Üyeliği kaç TL?

Aboneliğin fiyatı 6.99 Avro olarak belirlenmiş ve sadece reklamlardan arındırılmış bir tecrübe sunuluyor. Google Müzik, arka planda oynatma ve çevrim dışı dinleme özelliği bu abonelikte yer almıyor. Ülkemizde de standart üyelik 16.99TL, aile üyeliği 25.99TL ve öğrenci aboneliği 9.99TL şeklinde sunuluyor.

YouTube Premium kaç TL 2021?

YouTube Premium yıllık abonelik seçeneği ise 152.99TL olarak belirlenmiş. Yıllık abonelik otomatik yenilemeli değil ve bittiğinde yeniden alınması gerekiyor. Premium için aylık abonelik şu an 16,99 TL, Music içinse aylık abonelik 13,99 TL seviyesinde yer alıyor.

YouTube Premium öğrenci nasıl olur?

YouTube Premium

  1. Bilgisayarınızda veya mobil web tarayıcınızda youtube.com/premium/student adresine gidin.
  2. Ücretsiz Deneyin’i seçin.
  3. Doğrulama işlemlerini SheerID kullanarak tamamlamayla ilgili adımları uygulayın. …
  4. Kullanmak istediğiniz ödeme yöntemini seçin veya yeni bir ödeme yöntemi ekleyin.

YouTube Premium öğrenci kaç kişilik?

YouTube Premium veya YouTube Music Premium üyesiyseniz ücretli üyeliğinizin internet bağlantısı olmadan sunduğu özellikleri aynı anda 10 adede kadar mobil cihazda kullanabilirsiniz.

Premium öğrenci kaç TL?

Sonra ayda yalnızca 8,99 TL. İstediğin zaman iptal et. Teklif, yalnızca geçerli yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium‘u daha önce deneyen kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Hüküm ve koşulları geçerlidir.

YouTube Premium 1 ay ücretsiz mi?

Deneme süresi boyunca YouTube Premium veya YouTube Music Premium‘un ücretli üyelik avantajlarından yararlanabilirsiniz. Ücretsiz denemeye kayıt işleminde ödeme yöntemi eklemeniz gerekir ancak sizden ödeme alınmaz. Ücretsiz deneme süreniz dolduğunda üyeliğinizin kesintiye uğramaması için bu ödeme yöntemini kaydederiz.

YouTube Premium kaç ay ücretsiz?

Google’ın Türkiye ile birlikte toplam 63 ülkede hizmet verdiği YouTube Premium servisinin normal abonelik paketinde 3 ay olan ücretsiz deneme süresi, aile paketinde ise 1 ay olarak uygulanıyor.

YouTube Premium internetten yiyor mu?

YouTube‘un sunduğu Premium servisinin getirdiği en önemli özellik, reklamsız ve internetsiz kullanım desteği oldu. Premium aboneler, YouTube videolarını reklam gösterimi olmadan ve internetin olmadığı durumlarda da izleyebilecek.

SheerID nasıl yapılır?

SheerID ile nasıl doğrulama yapabilirim?

  1. Storytel web sitesine e-mail adresi ve şifrenle giriş yap.
  2. Hesabım sayfasındaki “Abonelik”e gidin.
  3. Abonelik planın yanındaki “Yönet”e tıklayın.
  4. Öğrenci Kimliğini Doğrula’yı ve ardından “Öğrenci Kimliğini Şimdi Doğrula”yı tıklayın.

YouTube Premium 2 kişi kullanabilir mi?

YouTube Premium üyesi olarak, YouTube Filmler ve Programlar’daki ücretsiz filmleri reklamsız izleyebilirsiniz. Söz konusu filmleri, YouTube Premium hesabı başına aynı anda en fazla iki cihazda ve YouTube Premium aile planı başına aynı anda en fazla dört cihazda oynatabilirsiniz.

YouTube Premium sınırsız mı?

Bu hizmeti satın aldığınızda youtube üzerinden hiçbir şekilde reklam izlemek zorunda kalmıyorsunuz, videolarınız siz ekranı veya uygulamayı kapatsanız da arkaplanda oynamaya devam ediyor, videoları indirebiliyorsunuz ve youtube music adı verilen Spotify benzeri uygulamadan sınırsız olarak yararlanabiliyorsunuz.

Spotify öğrenci ne kadar 2021?

Daha sonra ayda yalnızca 8,99 TL. İstediğin zaman iptal et. Teklif yalnızca akredite olan yüksek öğrenim kurumlarındaki öğrenciler içindir. Premium’u denemiş olan kullanıcılar bu tekliften yararlanamaz. Spotify Öğrenci İndirim Teklifi Şartlar ve Koşulları geçerlidir.

Spotify Premium üyelik ne kadar?

Spotify Premium üyeleri artık aylık 13.99 TL değil 17.99 TL ödeyecek. Aile için alınan Premium üyelik ücretleri ise 20,99 TL’den 26.99 TL’ye çekildi. Öğrenciler için olan Premium üyelik ise artık 6.99 TL değil 8.99 TL. Zamlı ücretler Ocak 2020’den itibaren geçerli olacak.

YouTube Premium kaç ay ucretsiz?

YouTube Premium deneme teklifleri Son 12 ay içinde ücretsiz deneme teklifinden yararlanmamış olmanız gerekir.

YouTube 3 ay ücretsiz Nasıl Yapılır?

Youtube Premium’u Nasıl Ücretsiz 3 Aylık Edinebiliriz ? Youtube Premium’u 3 aylık ücretsiz edinebilmeniz için aktif olarak devam eden Discord Nitro üyeliğine ihtiyacınız var. Devam Discord Nitro üyeliğiniz var ise kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.