Yudum kaç yaşında nereli?

Yudum aslen nereli?

Ardahan, TürkiyeYudum / Doğum yeriArdahan, Türkiye’nin kuzeydoğu köşesinde Doğu Anadolu Bölgesi’nde ve kısmen Doğu Karadeniz’de bulunan, Gürcistan sınırında kurulmuş olan bir ildir. İdari merkezi Ardahan kentidir. Batısında Artvin, güneybatısında Erzurum, güneyinde Kars illeri ve doğuda Gürcistan ile sınır teşkil etmektedir. Vikipedi

Yudum’un kızı kaç yaşında?

Şarkıcı Yudum Tatar, Erol Koral ile evlidir. Çiftin bu evliliğinden 2013 doğumlu Karen Asel isminde bir kız çocuğu vardır.

Bağlama ustası yudum kaç yaşında?

Sevilen türkücü Yudum 1978 doğumlu ve aslen Erzincanlı. Dedesi ise Halk Ozanı Enver Tatar.

Halk Müziği Sanatçısı Yudum nereli?

Türk Halk Müziği sanatçısı, besteci ve söz yazarı Yudum Tatar, 1978 yılında Ardahan’da dünyaya geldi. Annesi Erzincanlı, babası Ardahanlı olan Yudum, doğumundan 6 ay sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a yerleşti.

Yudum babası kimdir?

Davut TatarYudum / Babası

Sanatçı Yudum kimin kızı?

Davut Tatar
Gönül Tatar
Yudum/Ebeveynleri

Şarkıcı yudum’un kaç çocuğu var?

Yudumun kocası Erol Koral’dır. Karen Asel isminde bir kızı vardır.

Yudum eşi kim?

Şarkıcı Yudum Tatar, Erol Koral ile evlidir. Çiftin bu evliliğinden 2013 doğumlu Karen Asel isminde bir kız çocuğu vardır.

Türkücü Yudum kimin kızı?

Davut Tatar
Gönül Tatar
Yudum/Ebeveynleri

Yudum Koral kimdir?

1978 yılında Ardahan’da doğan Yudum Tatar’ın babası Ardahan, annesi ise aslen Erzincanlıdır. Yudum sahne ismiyle tanınan türkücünün dedesi Halk Ozanı Enver Tatar’dır. Müzik ile iç içe bir ailede büyüyen Yudum‘un tüm aile fertleri en az bir enstrüman çalabilme yeteneğine sahiptir.

Sanatçı Yudum kaç yaşındadır?

44 yaşında (1978)Yudum / Yaş

Türkücü Yudum kim?

Yudum (şarkıcı)

Yudum
Doğum adı Yudum Tatar
Doğum 1978 Türkiye Ardahan
Tarzlar Türk Halk Müziği, Türkü
Meslekler Şarkıcı, Söz yazarı, Besteci

Yudum kimin kızı?

Davut Tatar
Gönül Tatar
Yudum/Ebeveynleri

Yudum kime ait?

Türkiye’de perakende sıvıyağ sektörünün lider ve en bilinen markası Yudum, 2008 yılından bu yana gıda sektöründe 15 farklı ülkede yaygın olarak faaliyet gösteren Savola Gıda San. Ve Tic.A.Ş.’nin bünyesinde yer almaktadır.

Sevcan Orhan aslen nereli?

Sevcan Orhan (d. 16 Ağustos 1982, İstanbul), aslen Erzincanlı olan bir Türk halk müziği sanatçısıdır. Küçük yaştan itibaren bağlama, solfej ve nota eğitimi aldı. Lisede okurken bir gazetenin düzenlemiş olduğu liseler arası Türk halk müziği yarışmasında üçüncülüğü kazandı.