Yusuf Çim hangi dizide oynayacak?

Yusuf Çim sevgilisi kim 2021?

Özge Özkaplan, doğum gününde Yusuf Çim‘e olan aşkını sosyal medya hesabından ilan etti.

Yusuf Çim şimdi ne yapıyor?

Televizyonda Akrep dizisinde Aras karakteri ile izlediğimiz Yusuf Çim, ayrıca TRT1 için çekilen Mevlana dizisinin kadrosunda da yer aldı. Hababam Sınıfı Yaz Oyunları isimli sinema filminin kadrosunda da yer alan oyuncu, şimdi yeni bir dijital diziye başlıyor…

Yusuf Çim in sevgilisi kim?

Oyuncu Yusuf Çim evli değil. Ancak Yusuf Çim, kendisi gibi oyuncu olan Özge Özkaplan ile birliktelik yaşıyor.

Yusuf Çim kaç yaşında?

30 yaşında (26 Eylül 1991)Yusuf Çim / Yaş

Yusuf Çim ve Demet Özdemir Sevgili mi?

Oyuncu Demet Özdemir ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Yusuf Çim‘den kötü haber geldi. Geçen yıl ilişkileri birkaç kriz atlatan Demet Özdemir ve Yusuf Çim‘in bir ay önce yine ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.

Barbaroslar Şahsenem kimdir?

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Özge Özkaplan’ın canlandırdığı karakter dikkat çekti. Şahsenem‘e hayat veren Özge Özkaplan izleyici tarafından büyük ilgi gördü.

Ezra dizisi kaç bölüm sürdü?

Başrollerini İsmail Filiz, Yusuf Çim, Rüveyda Öksüz ve Zeynep Koltuk’un paylaştığı Leo Medya yapımı olan dizinin ekran macerası sadece iki bölüm sürmüştü.

Demet Özdemir Yusuf Çim ne zaman ayrıldı?

Demet Özdemir dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Yusuf Çim‘den Ekim 2016’da ayrılmıştı.

Yusuf Çim ve Demet Özdemir neden ayrıldı?

Demet Özdemir ile Yusuf Çim‘in ayrılık sebebinin, Çim‘in erkek arkadaşlarıyla çıktığı gece turları olduğu ileri sürüldü. İddiaya göre, genç oyuncunun yakın arkadaşları Mehmet Dinçerler ve Berk Atan’la gittiği gece kulüplerindeki çapkınlıkları Özdemir‘in kulağına gitti. Ve yaşanan tartışmalar ilişkinin sonunu getirdi.

Ekin Mert kaç yaşında?

31 yaşında (2 Aralık 1990)Ekin Mert Daymaz / Yaş

Yusuf Çim aslen nereli?

İlk yılları 26 Eylül 1991’de İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Giresun’un Alucra ilçesindendir. 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdidir.

Demet Özdemir Yusuf Çim ne zaman sevgili oldu?

Sevgililer bir gece klübünde saatlerce eğlendi. Demet Özdemir ile Yusuf Çim, Haziran 2015’teki ‘Çilek Kokusu’nun setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Dizi 23 bölümde yayından kaldırıldı.

Demet Yusuf neden ayrıldı?

Demet Özdemir ile Yusuf Çim’in ayrılık sebebinin, Çim’in erkek arkadaşlarıyla çıktığı gece turları olduğu ileri sürüldü. İddiaya göre, genç oyuncunun yakın arkadaşları Mehmet Dinçerler ve Berk Atan’la gittiği gece kulüplerindeki çapkınlıkları Özdemir’in kulağına gitti. Ve yaşanan tartışmalar ilişkinin sonunu getirdi.

Şahsenem şu an nerede?

Kaynaksız içerik itiraz konusu olabilir ve kaldırılabilir. Shohsanam Qilicheva ya da bilinen adıyla Şahsenem (d. 2 Ekim 1968), Özbek-Türk şarkıcı, model ve oyuncu.

Özge Özkaplan kaç yaşında?

1992, Ankara doğumlu. Ankara Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünden sonra Hakan Karsak ve Barış Yıldız ile “Temel ve İleri Oyunculuk” eğitimleri aldı.