Zeynel Abidin Erdem Kimdir?

Zeynel Abidin Altınay Kimdir?

Zeynel Abidin Altınay Dahiliye – İç Hastalıkları, Gastroenteroloji uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Genpa Market sahibi kim?

Türkiye’de GSM sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Yönetim kurulu başkanı Zeynel Abidin Erdem’dir. Genpa ofisleri İstanbul’un yanı sıra İzmir, Bursa,Ankara ve Adana’da da satış sonrası servis hizmetleri yer almaktadır. Genpa bir Erdem Holding kuruluşudur.

Zeynel Abidin Erdem kaç yaşında?

78 yaşında (15 Şubat 1944)Zeynel Abidin Erdem / Yaş

Zeynel Abidin Bey kimdir?

Zeynelâbidîn (Arapça: زين العابدين), Ali bin Hüseyin veya Ali el-Asgar (659-713) İslam peygamberi Muhammed’in torunu olan Hüseyin’in oğullarından biridir. Annesi ise İran’ın fethinden sonra Müslüman olup, Hüseyin ile evlenen son Sasani İmparatoru III. Yezdigirt’in kızı olan Sasani-Pers prensesi Şehri Bânû Gazele’dir.

Zeynel Abidin Altınay hangi hastanede?

Zeynel Abidin Altınay, Özel Su Hospital’da sağlık hizmeti vermektedir.

Zeynel Abidin Karataş hangi hastanede?

Gaziantep Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Operatör Doktor Zeynel Abidin Karataş

Genpa Teknik Servis hangi cihazlara bakıyor?

Vestel, Alcatel, Apple, Casper, General Mobile, Honor, Huawei, Lenovo, LG, Nokia, Oppo, Samsung, TP-Link, Xiaomi gibi markaların cep telefonu, tablet, aksesuar, bilgisayar ve yedek parçalarını güvenle temin etmek için siz de Genpa‘yı tercih edebilirsiniz.

Genpa sahibi nereli?

Zeynel Abidin Erdem, (d. 15 Şubat 1944, Savur, Mardin), Türk iş adamı ve Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı. Dr. Zeynel Abidin Erdem, 15 Şubat 1944 tarihinde Mardin’in Savur ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Mehmet Fatih Erdem Kimdir?

2004 yılında Türkiye’ye dönen M. Fatih Erdem aile şirketleri olan Erdem Holding A.Ş. ve Genpa Telekomünikasyon A.Ş. ‘ de Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görevine başladı. … A.Ş. ve Ertel Telekomünikasyon Elektronik ve Bilgi Sistemleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Zeynel Bey Türbesi kime ait?

Zeynel Bey Türbesi 1462-1482 yıllarında Hasankeyf’te hüküm süren Akkoyunlular’dan kalan tek eser olma özelliği taşıyor. Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan’ın oğlu olan Zeynel Bey‘in, Osmanlı İmparatorluğu’nun kazandığı 1473 yılındaki Otlukbeli Savaşı’nda hayatını kaybettiği biliniyor.

Hasankeyf Zeynel Abidin Türbesi kimdir?

Zeynel Bey Türbesi, Batman’ın Hasankeyf ilçesinde bulunan tarihi türbe. Akkoyunlu hükümdarı Uzun Hasan’ın 1473’te Otlukbeli Savaşı’nda ölen oğlu Zeynel Bey için yaptırılmıştır. … Kitâbesinde türbenin Akkoyunlu Hükümdarı Uzun Hasan’ın oğlu Zeynel Bey için yaptırıldığı yazılıdır.

Zeynel Abidin Karataş kimdir?

Dr. Zeynel Abidin Karataş Kulak Burun Boğaz hastalıkları – KBB uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Cengiz durucu hangi hastanede?

Gaziantep Özel Düztepe Yaşam Hastanesi Doçent Doktor Cengiz Durucu.

Xiaomi garantisi Genpa mı?

Xiaomi Türkiye garantili ürünler için EVOFONE, Genpa ve OUNO yetkili servisleri kullanıcılara hizmet veriyor. Bu servisler ise şu anda; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana şehirlerinde bulunuyor. Diğer şehirlerdeki kullanıcılar ise ürünleri kargo ile servislere ulaştırabiliyor.

Xiaomi garantiye nasıl yollanır?

Telefonun kutusundan cikan garanti belgesi senin klavuzun yasadigin şehirde teknik servis var ise elden götürüp sorununu dile getirip telefonu teslim ediceksin.