Zeynep bastığın kocası kimdir?

Zeynep Bastık boşandı mı?

Zeynep Bastık uzun süredir sevgili olduğu Tolga Akış ile 2021 yılı Temmuz ayında evlendi. Çift, sade bir törenle Çeşme’de hayatlarını birleştirdi. Zeynep Bastık ile Tolga Akış’ın uzun süredir mutlu bir evliliği var.

Tolga Akış kimdir ne iş yapar?

Çeşitli reklam ajanslarında uzun yıllar görev yaptı. 2017 yılında kendi dijital ajansını kurdu. Reklam alanında faaliyetlerini sürdüren Tolga Akış, eşi Zeynep Bastık’ın videolarını hazırladı. Ünlü şarkıcının çıkış yapmasını sağlayan ‘Felaket’ şarkısına çekilen videonun prodüksiyonunu gerçekleştirdi.

Zeynep Bastık kiminle nişanlı?

ZEYNEP BASTIK‘IN NİŞANLISI TOLGA AKIŞ KİMDİR? Tolga Akış, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Çeşitli ajanslarda uzun yıllar görev yaptı ve şu an 2017 yılında kurduğu bir dijital ajans şirketini yönetiyor.

Zeynep Bastık Kimdir Evlimi?

Şarkıcı Zeynep Bastık, üç yıldır birlikte olduğu Tolga Akış ile dünyaevine girdi. Çeşme’de nikah masasına oturan çiftin düğününe ünlü isimler de katıldı. Zeynep Bastık (27), reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan sevgilisi Tolga Akış (37) ile evlendi.

Zeynep bastığın eşi kaç yaşında?

Tolga Akış 1984 yılında Bursa’da doğdu.

Zeynep Bastıkla Edis sevgili mi?

Geçtiğimiz Temmuz ayında reklamcı ve aynı zamanda menajeri olan sevgilisi Tolga Akış ile evlenen 27 yaşındaki şarkıcı Zeynep Bastık ile yakın arkadaşı Edis‘in birkaç gün önce katıldıkları partide samimi şekilde dans ettikleri anlar sosyal medyada gündem olmuş ve milyonlarca kişi tarafından izlenmişti.

Zeynep bastığın kocası ne iş yapıyor?

Bir süredir şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık ile birlikte olan Tolga Akış 7 Temmuz 2021 tarihinde güzel sanatçı ile nikah masasına oturdu. Aynı zamanda eşinin menajerliğini yapan Tolga Akış, Zeynep Bastık‘ı konserlerinde de yalnız bırakmıyor.

Tolga asik kimdir?

Tolga Akış, İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Çeşitli ajanslarda uzun yıllar görev yaptı ve şu an 2017 yılında kurduğu bir dijital ajans şirketini yönetiyor. Bir süredir şarkıcı ve oyuncu Zeynep Bastık ile birlikte olan Tolga Akış’ın 7 Haziran 2020’de nikah masasına oturacağı konuşuluyor.

Zeynep bastığın kocası kaç yaşında?

Tolga Akış 1984 yılında Bursa’da doğdu.

Tolga Akış kimlerin Menajeri?

Tolga Akış, aynı zamanda Zeynep Bastık’ın menajerliğini yapıyor.

Zeynep Bastık neleri sever?

Müziğe, dansa ve aynı zamanda tiyatroya da ilgi duyan Zeynep Bastık, özel bir tiyatroda oyunculuk dersleri aldıktan sonra kariyerine oyunculukla başladı.

SEFO kaç yaşında?

23 yaşında (16 Mart 1998)Sefo / Yaş

Hypers Co kimin?

Tolga Akış – Founder – Hypers | LinkedIn.

Sibel Can şu an kiminle evli?

Sulhi Aksüte. 2000–2010
Hakan Urale. 1988–1999
Sibel Can/Koca

Zeynep Bastık ailesi nereli?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1993’te Çanakkale’de doğdu. Üç yaşındayken ailesi İzmir’e taşınınca ortaokul ve liseyi burada tamamladı. Anneanne tarafından Arnavut kökenlidir. 2010’da İzmir’de cover grubu “Jackpot” ile profesyonel müziğe başladı.