Zonguldak’ta ne zaman denize girilir?

Zonguldak denize girilir mi?

Yaz aylarında serinlemek isteyen ziyaretçilerin gittiği yerlerden biri de denizdir. Zonguldak‘ta denize girilebilecek birçok plaj, sahil ve beach bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Filyos Plajı, Ilıksu Plajı, Kapuz Plajı, Değirmenağzı Plajı, Kozlu Sahili, Türkali Plajı ve Erdemir Plajı’dır.

Deniz sezonu ne zaman?

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu tarafından yapılan açıklamada bu sene İstanbul’da yüzme sezonu başlangıç tarihi tahmini 1 Haziran 2021 olarak belirlendi. Plajlar 20 Eylül 2021 tarihine kadar hizmet verecebileceği belirtildi.

Zonguldak nerede denize girilir?

Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak ve ferah bir gün geçirmek için tercih edebileceğiniz Zonguldak plajları; Filyos Plajı, Kapuz Plajı, Kozlu Sahili, Erdemir Plajı, Değirmenağzı Plajı, Türkali Plajı, Ilıksu Plajı, Göbü Plajı ve Filyos Beach Resort olarak sıralanmaktadır.

Zonguldak’ta sahil var mi?

İlin sahip olduğu yaklaşık 80 km’lik kıyı şeridi boyunca çok sayıda doğal plaj ve kumsal bulunmaktadır. … Zonguldak kıyıları deniz turizmi (3S) açısından değerlendirilebilecek ve turistik ihtiyacı tatmin edebilecek nitelikte bir kıyışeridine sahip değildir.

Filyos ta denize girilir mi?

Filyos plajı,Karadenizin en iyi en büyük en muazzam plajı.Liman gibi bir yer var.Her iki yanı birbirinden muazzam plajlar.Kaleye yakın olanına gittik.Otopark sorunsuz.Tesislerin olduğu kısım yürümekle bitmiyor.

Zonguldak sahil açıldı mı?

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın 20 Şubat tarihinde hizmete gireceğini söyledi sahil projesi için yüklenici firmaya 15 Ekim 2021 tarihinde ek süre verilerek 11 Şubat 2022 tarihine kadar süre verilmişti. Sahilin ise 11 Şubat Cuma günü hizmete girmesi bekleniyor.

Filyosta ne yenir?

Filyos Plajı yakınlarındaki restoranlar

 • Canlı Balık. Zonguldak içinde 72 restoran arasında 41. …
 • Ekrem Usta Restaurant. Çaycuma içinde 4 restoran arasında 2. …
 • Garden Balik Restaurant Caycuma. Çaycuma içinde 4 restoran arasında 3. …
 • Mugada Canlı Balık. Bartin içinde 31 restoran arasında 20. …
 • Işıl Pide ve Kebap Solunu.

Plaj sezonu ne zaman kapanıyor 2021?

İstanbul plaj sezonu 15 Eylül’de kapanıyor! İstanbul’un denize olan hasretini sona erdiren Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan plajlar, bu sezonda da 15 Haziran – 15 Eylül tarihleri arasında tüm İstanbul halkına plaj hizmeti verdi.

Deniz sezonu ne zaman açılıyor 2022?

İBB ayrıca 38 plajda cankurtaran hizmeti verecek. İstanbul’da plajların ne zaman açılacağını merak edenler için plajların sezon açılış tarihleri belli oldu. İstanbulluların denize hasretini sona erdiren Avrupa ve Anadolu yakasındaki plajlar, 15 Haziran 2021’den itibaren hizmet vermeye başlıyor.

Değirmenağzı Plajı Nerede?

Değirmenağzı MTA Plajı, Düzce ilinin Akçakoca İlçesinde Hacı Yusuflar Mahallesi sınırları içerisinde bulunan, yeşil ve mavinin kol kola verip gelen misafirlerine keyifli anlar yaşattığı bir yerdir burası.

Çaycuma deniz var mi?

Bu doğrultudaki çalışmaların bir parçası olarak, 7 Temmuz’da, plaj görünüm kazandırılarak hizmete sunulan doğal gölet, Çaycuma halkının ilgi odağı oldu. Vatandaşlar, Filyos Irmağı’nın kıyısında oluşturulan doğal gölette deniz bisikletleri ve kanolarla su sporu yapmanın keyfini yaşadı.

Zonguldak hangi bölgede yer alır?

Zonguldak, Batı Karadeniz Bölgesi‘nde, Karadeniz’e batı ve kuzeyden kıyısı olan bir ildir.

Zonguldak Filyos kac saat suruyor?

ZonguldakFilyos arası otobüs ile ne kadar sürüyor? ZonguldakFilyos arası otobüs yolculuğu ortalama 1sa 15dk sürmektedir.

Filyos da nerede kalınır?

Filyos Otelleri

 • Sanli Beach Resort. Şehir merkezine 1,4 kilometre. …
 • Ozgur Otel. Şehir merkezine 14,8 kilometre. …
 • Paradise Caycuma Hotel. 3 yıldızlı …
 • Star Otel Caycuma. Şehir merkezine 15,4 kilometre. …
 • Dedeman Zonguldak. 5 yıldızlı …
 • Onka Konaklama. Şehir merkezine 23,2 kilometre. …
 • Bab-i Zer Konaklama Ve Restoran. …
 • Grand Astra Hotel.

Zonguldak Sahil ne zaman açılıyor?

ZONGULDAK SAHİL PROJESİ AĞUSTOS AYINDA HİZMETE AÇILIYOR Güncelleme : 2021-06-22 13:49:44 Bu içerik 1194 kez okundu. Zonguldak‘ta TOKİ tarafından yapımı devam eden sahil projesinde sona yaklaşıldı. Büyük çoğunluğu biten projenin Ağustos ayında tamamen vatandaşların hizmetine açılması bekleniyor.