Akrep burcu niye Yengeç çeker?

Yengeç ve akrep nasil Anlasir?

Akrep‘ler yengec‘leri yetenekli ve duygu üretebilen bir jeneratör gibi görebilirler. Zira yengec bir duygudan diğerine hızlı biçimde geçebilir. Bu yönüyle yengec, Akrebin hayatını zenginleştiren, ona renk katan bir kişiliğe sahiptir. Arkadaşlık boyutunda kolayca bağ kurabilirler.

Akrep kadını yengeç erkeğini nasıl etkiler?

Yengeç erkeği ile akrep kadını ilişkisi fazlasıyla uyumludur. İkisi de su grubu oldukları için çok iyi anlaşan bir çift olurlar. Bu iki burç çok duygusal ve romantik bir ilişki yaşar. Akrep kadını çok kıskançtır.

Akrep burcu neye düşkündür?

Akrep karanlık ve gizemli bir burçtur. Yüksek bir kişisel çekim, derinlik ve güç sahibi olma arzusu onu ilişkilerinde yoğun deneyimlere çekecektir. Farkında olmadan bile seksi olabilirler. Cinsel heyecana karşı fazlasıyla duyarlı ve bu yönde talepkar olabilirler.

Akrepler zeki midir?

Akrep burcu insanları zeki, idrakli ve çalışkandır.

Yengeç erkeği akrep kadını anlaşır mı?

Yengeç burcu erkeği ve akrep burcu kadını da ilişki yaşamak için birçok ortak özelliğe sahiptir. Her ikisi de dürüstlüğe çok fazla önem vermektedir. Aslında birçok ortak noktası bulunmakta olan yengeç burcu erkeği ile akrep burcu kadınının aşk uyumları da oldukça yüksek olarak gözlemlenmektedir.

Akrep burcu hangi burçla evlenmeli?

Akrep burçlarına sahip erkekler genellikle toprak grubu ile iyi anlaşmaktadır. Evlilik konusunda ise yengeçler, balıklar ile iyi anlaşmaktadır. Bunun dışında kendisi gibi akrep burçları ile de evlilik hayatında anlaşmaktadırlar. Uyumlu ilişki ve kontrol edebileceği ilişkiyi su grubunda bulmaktadır.

Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Yengeç burcu erkekleri; genel olarak içten ve samimi olan kadınlardan hoşlanırlar. Bununla beraber yapmacık insanlar yengeç burcu erkeği için hiç uygun değildir. Yengeç burcunun aşık olduğu kadın tipi; şefkatli, iyi kalpli, nazik ve kibar kadınlardır.

Akrep burcu en çok neyi sever?

Akrep burcu sevdikleri arasında başarı en üstlerde yer alır. Akrep burcu başarmayı çok sever. Özellikle zor olayların üstesinden gelmek, zor olaylardan sonra istediği başarıyı elde etmek akrep burcu sevdikleri arasındadır. Akrep burcu gizemli karakteri sayesinde gizemli olay ve kişileri kendisine çekecektir.

Akrep burcu nelerden hoşlanmaz?

Akrep burcu kendi gücünü kanıtlayarak elde ettiği şeylere daha çok değer verir. Akrep burcu yalanlardan hiç hoşlanmaz. Akrep burcu sevmedikleri arasında ihanet güçlü bir maddedir. Akrep burcunun yapısı ihaneti kolay kolay unutmayacak ve affetmeyecektir.

Hangi burç daha zeki?

Mayo Astroloji Okulu’nda bir astrolog olan Neil Crabtree’ye göre, İkizler ve Teraziler de oldukça zeki. Yengeç ve Balık duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller. Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

Akrep burcu yalan söyler mi?

Yalan söylemek istemeyip de başvurmak zorunda kalan Akrepler, genel itibari ile en çok cinsellik hakkında yalan söylerler. Başarmak için ellerinden geleni yaparlar fakat çabuk da açığa çıkarlar. Durumları genelde kararsızdır.

Akrep burcu hangi burca aşık olur?

Akrep burcu aşk uyumu konusunda Balık burçları ile doğal bir bağ kurabilir. Bir Akrep ve Balık ilişkisi, mutlaka sıradanlıktan uzak ve hırçın bir sürece dönüşecektir. Akrep burçlarının gelgitlerini dengelemek konusunda, Oğlak ve Yengeç burçları ön plana çıkar.

Akrep burcu erkeği hangi burçla evlenir?

Akrep burçlarına sahip erkekler genellikle toprak grubu ile iyi anlaşmaktadır. Evlilik konusunda ise yengeçler, balıklar ile iyi anlaşmaktadır. Bunun dışında kendisi gibi akrep burçları ile de evlilik hayatında anlaşmaktadırlar. Uyumlu ilişki ve kontrol edebileceği ilişkiyi su grubunda bulmaktadır.

Yengeç erkeği bir kadından ne bekler?

Yengeç burcu erkeği sadık, huzur ve güven veren kadınlardan hoşlanır. Sonsuz sevgisini gösteren, kendisi için fedakarlıklarda bulunan kadınlardan hoşlanır. Bir kadının dış güzelliğinden ziyade ona inanması ve onunla bir paylaşımı olması gerekiyor ki ondan hoşlansın. Saldırgan ve zor kadınlardan hoşlanmaz.

Yengeç erkeği peşinden koşar mı?

Yengeç erkeği kadınsız yaşayamaz. Macera sevmez, her zaman uzun ilişkilerin peşinde koşar. Sağlam, yıllar boyu sürecek ilişki yaşamak ister. Bu burç erkeğiyle birlikteyseniz terk edilmekten korkmanıza gerek yok.