Bodrum Mazı köyü denizi nasıl?

Mazı köyünde nerede denize girilir?

Bunlar, Hurma Koyu, İnce yalı ve Çakıl Koyu, Ilgın Koyu, Kisebükü Koyu, Şeytan Deresi, Sedef, Akarca koylarıdır. Her biri birbirinden güzel 8 farklı koy..

Bodrum Mazı köyü nereye bağlı?

Mazıköy, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir. Muğla iline 136 km, Bodrum ilçesine 45 km uzaklıktadır.

Bodrum Mazı köyü arası kaç km?

Bodrum‘a 20 kilometre uzaklıkta bulunan Mazı, sessiz güzel bakir bir cennet, Dünyanın hemen hemen en dinamik ve hareketli tatil beldelerinden Bodrum‘un yanı başında Bodruma nispet yapar gibi dingin bir atmosfere sahip.

Mazı da ne yenir?

Çorbasına doyamayacağınız iskorpitin yanı sıra, sütte bekletilip sodayla yumuşatılan sübyenin ve kalamarın tadına da doyamayacaksınız. Mazı‘ya ızgarada odun közünde pişen balıklarının tadı için çok uzaklardan gelenler bile var. Yılın büyük bölümünde yenebilen gerçek kılıç balığının tadı kolay kolay unutulmuyor.

Mazı sahili nerede?

Mazı Köyü Genel Bilgiler Bodrum’a 50 kilometre mesafede bulunan Gökova Körfezi’nin hemen yanı başında yer alır. Bodrum’un en bakir yerlerinden birisi olarak dikkat çeker. Köy içerisinde konaklama dâhil pek çok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Bodrum Mazı Dağı Nerede?

Bodrum Mazı Nerede? Mazı bölgesi Gökova körfezinin girişinde Milas – Bodrum yolundan sola saparak yaklaşık 40 dakikalık bir yolculukla gidilen bir dağ köyü. Mazıköy – Bodrum arası yaklaşık 45 km ve 1 saat sürüyor. Dolayısıyla Bodrum‘un epey dışında.

Bodrum Mazı bölgesi nerede?

Mazı Köyü Genel Bilgiler Bodrum‘a 50 kilometre mesafede bulunan Gökova Körfezi’nin hemen yanı başında yer alır. Bodrum‘un en bakir yerlerinden birisi olarak dikkat çeker. Köy içerisinde konaklama dâhil pek çok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Özellikle yemekleri oldukça lezzetlidir.

Mazı nereye bağlı?

Mardin ilinin bir ilçesidir.

Mazı Koyu kimin?

son olarak tesisin sahibi mehmet abi oldukça güleryüzlü, keyifli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir adam. tesiste çalışan gençler de onun gibi. turist yolan açgözlü turizmcilerden değiller. huzurlu, sakin, doğa ile iç içe bir dinlence tatili için mazı biçilmiş kaftan.

Mazı nereye yakın?

Mazı Köyü Genel Bilgiler Bodrum’a 50 kilometre mesafede bulunan Gökova Körfezi’nin hemen yanı başında yer alır. Bodrum’un en bakir yerlerinden birisi olarak dikkat çeker.

Bodrum Yukarı Mazı köyü nerede?

Mazı Köyü, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir. Bu köy, Muğla iline 136 km, Bodrum ilçesine 45 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için Bodrum otogarından kalkan Mazıköy servisleri veya Milas’tan kalkan Mazıköy servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.