En iyi aidatsız kredi kartı hangisi?

Yıllık aidatı olmayan kredi kartları hangileri?

Hangi Kredi Kartları Aidatsız?

 • Garanti Bankası Flexi Card.
 • Akbank Axess Free.
 • İş Bankası Maximum Aidatsız Kart.
 • Enpara.com Kredi Kartı
 • TEB Sade Kart.
 • ING Light Kart.
 • Yapı Kredi World Eko.
 • HSBC Concept Kart.

Hangi bankalar aidatsız kart veriyor?

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar

 • İş Bankası / Maximum Aidatsız Kart. …
 • Akbank / Axess Free. …
 • ING Bank / Pegasus Plus Kart. …
 • Garanti Bankası / Bonus Flexi. …
 • Yapı Kredi Bankası / World Eko Kart. …
 • HSBC Bank / HSBC Concept. …
 • Odeabank / Bank’O Card.

En çok tercih edilen kredi kartı hangisi?

Kredi kartı sayısında ilk sırada yer alan Yapı Kredi birinciliği başka bir bankaya kaptırdı. Kredi kartı kullanımında dünyada ilk sıralarda yer alan Türkiye’de, uzun yıllar boyunca kredi kartı sayısında zirvede yer alan Yapı Kredi Bankası, son 2 yıldır yerini Garanti Bankası’na kaptırdı.

Fix kart aidatı var mı?

CardFinans Fix‘le yıllık kart ücreti ödemezsiniz! Alışverişlerinizde taksit ve ParaPuan özelliklerinden faydalanırken yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz.

Bonus Gold Trink ne demek?

Bonus Gold Trink Kredi Kartı Küçük tutarlı alışverişlerinizde kullanabileceğini trink kart. Garanti Bankası Bonus Gold Trink ile yapacağınız küçük tutarlı alışverişlerden bile bonus para kazanabilecek, bu kazandığınız paraları istediğiniz üye işyerinde kullanabileceksiniz.

Ziraat Combo kart aidatı ne kadar?

Ziraat Bankası Combo Kart Ve Gold Kart Aidat Ücreti Sonu 2011 ile biten Ziraat Bankası kredi kartıma 21/12/2021 tarihinde 56 TL kredi kartı yıllık ücreti yansıtılmıştır. Aynı durum Ziraat Combo kart‘ım için de gerçekleşmiştir, 39.50 TL aidat ücreti kesilmiştir.

Ziraat Bankası yıllık kart ücreti alıyor mu?

Bankkart sahibi müşterilerimizden herhangi bir yıllık kart veya kullanım ücreti alınmamaktadır.

Aidatsız kredi kartı nasıl alınır?

Kesintisiz olarak, en az yüz seksen gün süreyle hareket görmeyen kredi kartları hareketsiz kart kabul edilir ve bu kartlara hareketsiz kaldığı müddetçe yıllık üyelik ücreti yansıtılamaz. Kredi kartı 180 gün yani 6 ay kullanılmaması durumunda, bankalar herhangi bir şekilde kredi kartı aidatı talep edemiyor.

Aynı banka 2 kredi kartı verir mi?

Kişiye söz konusu iki unsur doğrultusunda verilen limit sahip olduğu kart sayısı ne olursa olsun değişmez. Bu nedenle kişinin kredi kartı limiti 1.000 TL ise aynı bankadan iki kredi kartı sahibi olması durumunda kredi kartı limiti 2 bin TL’ye yükselmez. Limit iki kart arasında bölünür ve yine 1.000 TL olarak kalır.

En yüksek kredi kartı limiti ne kadar?

İlgili mevzuat gereği kredi kartlarının toplam limiti, aylık belgelenebilir gelirin ilk defa kredi kartı sahibi olacaklar için ilk yıl 2 katı, takip eden yıllarda ve daha önce kredi kartı sahibi olan kişi için en fazla 4 katı olabilir.

Kredi kartını hiç kullanmadım aidat gelir mi?

Kredi kartı yıllık üyelik ücreti, borçlandırıcı nitelikteki ilk kullanımınızı müteakip ve yıllık olarak tahakkuk ettirilebilir. Yani kredi kartınızı hiç kullanmamışsanız sizden ücret alınamaz.

Finansbank Fix Kart nedir?

Fix Card, Finansbank‘ın kredi kartı ve banka kartını tek bir çatı altında buluşturduğu işlevsel bir karttır. Buna göre kart sahipleri Fix Card ile alışveriş yaparken ödemelerinin kredi kartı mı yoksa banka hesaplarından mı ödeneceğini seçebiliyorlar.

Bonus Gold Trink kredi kartı mıdır?

Bonus Gold Trink Kredi Kartı Küçük tutarlı alışverişlerinizde kullanabileceğini trink kart. Garanti Bankası Bonus Gold Trink ile yapacağınız küçük tutarlı alışverişlerden bile bonus para kazanabilecek, bu kazandığınız paraları istediğiniz üye işyerinde kullanabileceksiniz.

Bonus Gold Trink nedir limit?

Bonus Gold Kart ile aylık harcama tutarınız 2.000 TL’yi geçtiği andan itibaren %25 ekstra bonus kazanmaya başlarsınız! Üstelik Bonus Gold‘un öde ve geç özelliği sayesinde Mastercard™ PayPass® okuyucusu olan tüm noktalarda 500 TL ve altındaki işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartı yıllık ücreti var mı?

(*) Kartın ilk finansal işleminden sonra ve yıllık olarak kart ücreti tahsil edilir.