Erdal Cindoruk ile Caner Cindoruk kardeş mi?

Münir Can Cindoruk Caner Cindoruk kardeş mi?

İşte Caner Cindoruk‘un oyuncu kardeşleri Taner Cindoruk ve Münir Can Cindoruk… Sadakatsiz dizisi ile adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Caner Cindoruk performansı ile izleyiciden tam not aldı. Caner Cindoruk sosyal medyanın da en çok merak edilenlerinden oldu.

Erdal Cindoruk kaç çocuğu var?

Erdal Cindoruk, mimar ve oyuncu Duygu Akşen Cindoruk ile evlidir. Kumru (d.2008) adında bir kızı vardır.

Caner Cindoruk abisi kim?

Munir Can CindorukCaner Cindoruk / Erkek kardeşi

Caner Dindoruk kim?

Sadakatsiz dizisinin başarılı oyuncularından Caner Cindoruk 1980 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Annesi Müşerref hanım ve babası öykü yazarı Zafer Cindoruk’un üç çocuğundan biridir. Ailesinin teşvikiyle tiyatroya başlayan Caner Cindoruk, üniversite öğrenimini Adana Çukurova Üniversitesi İşletme bölümünde tamamladı.

Münir Can Cindoruk kardeşi kim?

Caner CindorukMunir Can Cindoruk / Kardeşleri

Caner Cindorukun kardeşi kim?

Munir Can Cindoruk
Taner Cindoruk
Caner Cindoruk/Kardeşleri

Erdal Cindoruğun oğlu kim?

Erdal Cindoruk, mimar ve oyuncu Duygu Akşen Cindoruk ile evlidir ve bu evliliğinden Kumru adında bir kızı, Alican isminde bir oğlu vardır.

Erdal Cindoruk eşi kimdir?

Duygu Akşen CindorukErdal Cindoruk / Eşi

Sadakatsiz volkanın kardeşi kimdir?

Münir Can Cindoruk ve Taner Cindoruk adında iki kardeşi de oyuncu olan isim, ailesinin de etkisiyle tiyatroya yöneldi.

Caner Cindoruk un amcasi kim?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in başrol oyuncusu Caner Dindoruk’un öz amcası Gönül Dağı’nda Ağıtçı Hüseyin Erdal Cindoruk çıktı.

Taner Cindoruk hangi dizilerde oynadı?

Kamera karşısına ilk kez “Öyle Bir Geçer Zaman ki” isimli dizi ile geçti. Ardından “Devrimden Sonra” (2011), “Seninki Kaç Para?” (2012), “Âşık: Âşığın Gözü Kördür” (2017) ve “İki” (2017) filmleri ile “Firar” (2011), “İnadına Yaşamak” (2013) ve “Muhteşem Yüzyıl Kösem: Bağdat Fatihi IV.

El kızının Alisi kimdir?

FOX TV’de ilk bölümüyle yayınlanan El Kızı dizisinde Ali karakterini canlandıran kişi araştırma konusu oldu. Dizide Ali karakterini oyuncu Münir Can Cindoruk canlandırıyor.

El Kızı Harun kimdir?

El Kızı dizisinin oyuncuları ve karakterleri merak ediliyor. Sevilen dizide Harun karakteri dikkat çekti. Her cumartesi FOX’ta ekrana gelen El Kızı dizisinde Harun‘u İsmail Ege Şaşmaz canlandırıyor.

Caner Cindoruk kardeşi hangi dizide oynuyor?

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz’de iki sezondur başrolü paylaşan ünlü oyuncu Caner Cindoruk‘un kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Münir Can Cindoruk El Kızı’nın kadrosunda izleyici karşısına çıktı. Oyuncu dizide ‘Ali Demir’ karakterine hayat veriyor.

Caner Cindorukun babası kim?

Zafer DorukCaner Cindoruk / Babası