Harry Potter yeni bölüm nasıl izlenir?

Yeni Harry Potter filmi nereden izleyebilirim?

Harry Potter hayranları tarafından merakla beklenen bu özel bölüm de HBO Max’te yayınlanacak. 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te izleyiciler ile buluşacak ‘Return to Hogwarts‘ yapımı herhangi bir yeni Harry Potter hikayesi yer verilmiyor.

Harry Potter filminin devamı gelecek mi?

Warner Bros. Harry Potter serisinin 20. yılana özel bir düzenlemenin gerçekleşeceğini daha önceden duyurmuş olsa da HBO tarafından yayınlanan fragman Harry Potter hayranları için büyük sürpriz oldu. Tüm Harry Potter hayranının merakla beklediği “Return to Hogwarts” özel bölüm olarak 1 Ocak 2022 tarihinde yayınlanacak.

Harry Potter nasıl izlenir?

Tüm Harry Potter izleme listesi ise şöyle:

  1. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? …
  2. Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları – 2018.
  3. Harry Potter ve Felsefe Taşı – 2001.
  4. Harry Potter ve Sırlar Odası – 2002.
  5. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı – 2004.
  6. Harry Potter ve Ateş Kadehi – 2005.

Harry Potter hangi platformda?

HARRY POTTER 2022 HANGİ KANALDA YAYINLANACAK? Harry Potter hayranları tarafından merakla beklenen bu özel bölüm, HBO Max’te yayınlandı. 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te izleyiciler ile buluşan “Return to Hogwarts” yapımı herhangi bir yeni Harry Potter hikayesi yer verilmiyor.

Hogwarts a dönüş nerede yayınlanacak?

Harry Potter hayranları tarafından ilgiyle takip edilen bu özel bölüm HBO Max’te ekrana gelecek. 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te izleyiciler ile buluşacak olan “Return to Hogwarts” yapımında herhangi bir yeni Harry Potter hikayesi yer verilmiyor. Burada daha çok bir buluşma konusu konu alınacak.

Harry Potter bu hafta hangi kanalda?

Başrollerinde Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson’ın olduğu “Harry Potter ve Sırlar Odası ” filmi Kanal D’de!

Harry Potter yeni kitabı çıkacak mı?

İlk filmi Felsefe Taşı’nın yayın tarihinin üzerinden 20 geçmesiyle HBO Max, ekibi bir araya topluyor. Emma Watson, Daniel Radcliffe ve Rupert Grint gibi ana karakterlerin yanı sıra birçok oyuncu yeni yapımda yer alacak. ‘Return to Hogwarts‘, 1 Ocak 2022’de HBO Max’te prömiyerini gerçekleştirecek.

Harry Potter kaç yaşında izlenmeli?

-8 yaşından itibaren Harry Potter‘a başlanabilir ama yavaş olmak lazım. Tüm seriyi kısa bir sürede izlemek değil.

Harry Potter kaç yaş ve üzeri?

İngiltere’de gösterime girecek ‘Harry Potter ve Ateş Kadehi’ filmini, korkunç sahneler yer aldığı gerekçesiyle 12 yaşından küçük çocuklar tek başına izleyemeyecek.

Harry Potter Netflixte var mı?

Harry Potter sevenlere Netflix’ten müjdeli bir haber var. Harry Potter serisinin bütün filmleri Netflix’te yerini aldı. Bir neslin önce kitaplarını okuyarak sonra da sinemada izleyerek büyüdüğü, fantastik sinemanın dünya çapında en çok sevilen serilerinden olan Harry Potter, Netflix bünyesine dahil oldu.

Harry Potter Netflix te var mı?

HBO, Harry Potter serisinin tamamını Haziran ayının sonunda platformundan çıkardı. Neyse ki, Netflix‘in 30 günlük ücretsiz deneme sürümünden yararlanabilir, Harry Potter serisi küçük ekrana geri döndüğünde kaçırmayabilirsiniz.

HBO Max Türkiye Ne Zaman gelecek?

WarnerMedia’ya ait ücretli aboneliğe dayanan video-dizi-film sağlayıcısı HBO Max, 2022 yılı sonunda Türkiye‘de de yayın hayatına başlayacak.

HBO Max ne zaman Türkiye’ye gelecek?

Türkiye‘deki çevrim içi dizi ve film izleme platformları arasındaki rekabet 2022 yılında daha da artacak. Önce Disney’in Disney+ platformunu Türkiye de hizmete açılması bekleniyordu, şimdi ise 21 Avrupa ülkesinde faaliyet gösteren HBO Max, kesin olarak Türkiyeye geliyor.

Bugün Tv’de Harry Potter var mı?

Harry Potter ve Felsefe Taşı Cumartesi 20.00’de Star’da!

Harry Potter tv’de ne zaman 2022?

Harry Potter‘ın son filmi ise 2011 yılında vizyona girmişti. Bugün yayınlanan fragmanla duyurulan ‘Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts‘ 1 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te yayınlanacak.