iTunes, Windows 10’da nerede bulunur?

PC’de iTunes yedekleme dosyalarını nerede bulabilirim? Windows 10’daki çeşitli yedekleme dosyaları C: Users \ USERAppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup konumunda bulunur.1 февр. 2019 г.

iTunes ile yedeklenen dosyalar nerede?

KitaplkApplication SupportMobileSyncBackup Admlar ile Backup dosyalarna ulaabilirsiniz. Bu klasörler içinde aldnz yedekleri bulabilirsiniz.

iTunes da fotoğraflar nerede?

PC’nizdeki iTunes uygulamasnda , iTunes penceresinin sol üstündeki Aygt dümesini tklayn. Fotoraflar’ tklayn. Fotoraflar Ezamanla’y seçin, sonra açlr menüden bir albüm veya klasör seçin.

iTunes Windows 10 nasıl indirilir?

Aygtnzda Windows 10 yüklüyseiTunes’u Microsoft Store’dan da edinebilirsiniz. iTunes’u Apple’n web sitesinden indirmede sorun yayorsanz iTunes’u Microsoft Store’dan indirin. iTunes’u Microsoft Store araclyla indiremiyor veya güncelleyemiyorsanz yardm için Microsoft ile irtibat kurun.

iPhone backup dosyası nasıl açılır?

Bölüm 3: iPhone Yedeklemesinin çerii Nasl Görüntülenir

 1. Önce iTunes’u açn ve iOS aygtn yedeklemeyi içeren bilgisayara balayn.
 2. Ardndan, aygtnz iTunes’daki Aygtlar menüsünden seçmeniz gerekir.
 3. Aygt sa tklayn veya kontrol tuunu basl tutarak tklayn.
 4. Ardndan, Yedekten Geri Yükle’yi seçin.

iPhone backup dosyası nerede?

Yedeklemelerinizin listesini bulmak için: Menü çubuğunda büyüteç simgesini tıklayın. Şunu yazın veya kopyalayıp yapıştırın: ~/Library/Application Support/MobileSync/Backup/

iCloud Yedeklenenler nerede?

iPhone, iPad ya da iPod touch’ınızda iCloud yedeklerini görüntüleme ve yönetme. iPhone, iPad ya da iPod touch’ınızda, Ayarlar > [adınız] > iCloud > Saklama Alanını Yönet > Yedekler’e gidin. iCloud Yedekleme özelliği açık aygıtları görürsünüz.

iCloud dan Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

Aygıtınızı bir iCloud yedeklemesinden geri yükleme

 1. Aygıtınızı açın. …
 2. Uygulamalar ve Veriler ekranını görene kadar ekrandaki ayarlama adımlarını izleyin ve ardından iCloud Yedeklemesinden Geri Yükle seçeneğine dokunun.
 3. Apple Kimliğiniz ile iCloud’a giriş yapın.
 4. Bir yedekleme seçin.

iCloud yedekleme nasıl yapılır?

iCloud Yedekleme’yi kullanma Ayarlar > [adınız] > iCloud > iCloud Yedekleme’de iCloud Yedekleme’nin açık olduğundan emin olun. iOS 10.2 veya önceki bir sürümü kullanıyorsanız Ayarlar > iCloud > Yedekleme’ye gidin.

Bilgisayarda yedeklenen dosyalar nerede?

Bilgisayarım/Bilgisayar klasörünü açın. FreeAgent harici diskini açın. Yedekleme klasörünü açın. Listelenen bir sonraki klasörü açın: Bilgisayar Adı (bu, yedeklemenin çalıştırıldığı bilgisayarın adıdır).

WhatsApp Google Drive yedek nerede?

Google Drive yedekleme ayarlarınızı yapılandırma WhatsApp’ı açın. Diğer seçenekler > Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği > Google Drive’a yedekle’ye dokunun.

WhatsApp yedekleme nereye kaydedilir?

Android için yedekleme:

 1. WhatsApp’i açın.
 2. Diğer Seçenekler bölümüne girin.
 3. Burada, Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği kısmına dokunun.
 4. Yedeklemek istediğiniz Google hesabını seçin.
 5. İşlem tamam. Verileriniz Google Drive’a kaydedilecektir.

6 Ara 2019

Yedeklemeyi nasıl geri yükleme?

Telefonunuzdaki içeriği, verileri ve ayarları Google Hesabınıza yedekleyebilirsiniz. Yedeklenen bilgilerinizi orijinal telefona veya başka Android telefonlara geri yükleyebilirsiniz….Verileri ve ayarları manuel olarak yedekleme

 1. Telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Google. Yedekle’ye dokunun. …
 3. Şimdi yedekle’ye dokunun.

Yedeklemelerimi nasıl görebilirim?

Yedeklemeleri bulma ve yönetme

 1. Google Drive uygulamasını açın.
 2. Menü simgesi. Yedeklemeler’e dokunun.
 3. Yönetmek istediğiniz yedeklemeye dokunun.

Gmail yedek nasıl alınır?

Yedekleme başlatma

 1. Android telefonunuzda Google One uygulamasını açın.
 2. Üstte, Depolama alanı’na dokunun.
 3. Kaydırarak cihaz yedekleme bölümüne gidin. İlk telefon yedeklemenizse: Veri yedeklemeyi ayarla’ya dokunun. …
 4. Yedekleme ayarlarınızı görmek için Yedeklemeyi yönet’e dokunun.
 5. Şimdi yedekle’ye dokunun.

Geçmiş WhatsApp mesajlarına nasıl ulaşılır?

WhatsApp’ı yükleyin ve açın, ardından numaranızı doğrulayın. Sohbet ve medyalarınızı Google Drive’dan geri yüklemek için, sorulduğunda GERİ YÜKLE’ye dokunun. Geri yükleme işlemi tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun. Başlatma işlemi tamamlandığında sohbetleriniz görüntülenir.

Geçmişe dönük WhatsApp konuşmaları çıkar mi?

WhatsApp konuşmaları döküman olarak çıkar mı? WhatsApp üzerinde gerçekleştirdiğiniz yazışmalar uçtan uca şifreli olarak korunmakta olduğundan üçüncü kişiler tarafından uzaktan erişilememektedir. … WhatsApp’ın çalışma mantığında üçüncü bir kişi tarafından içeriklere uzaktan erişim mümkün görünmemektedir.

WhatsApp mesajları kaç yıl saklanıyor?

WhatsApp, mesajlarınızı uzun süre saklamıyor. Sunucular, teslim edilmeyen mesajları 30 gün saklıyor, bu süre içerisinde mesaj teslim edilmemişse siliniyor. WhatsApp gizlilik notlarına göre hizmet, tarih damgaları ve mesajların hangi numaralara gönderilip hangilerinden alındığı gibi günlük bilgileri saklıyor.

WhatsApp yedekleme yapmazsak ne olur?

Uzun zamandır Google Drive’a yedekleme yapmıyorsanız ve WhatsApp’ınızda otomatik yedekleme ayarı kapalıysa eski (bir yıldan daha fazla) kopyalarınız otomatik olarak silinecek. Verilerinizin güvenliğini sağlamak için 12 Kasım’dan önce en az bir kez WhatsApp verilerinizi “manuel” olarak yedeklemelisiniz.