Kunduz ne iş yapar?

Kunduz 1 soru kaç TL?

Her yerden soru çözme ve kaliteli soruları inceleme imkanı. Kunduz‘da öğrencilerden gelen test sorularını telefonunuz yardımıyla cevaplayabilirsiniz. Kunduz sizlere hazırladığınız çözüm başına 0,5₺ kazanabileceğiniz bir gelir modeli sunar. Kaynak sınırı olmaksızın çok fazla sayıda soru tipini inceleme fırsatı!

Kunduzdan nasıl para kazanılır?

Kunduz‘da çözdüğünüz soru başına ödeme alırsınız. Hazırladığınız çözüme öğrenciler tarafından yapılan değerlendirme o çözümden alacağınız net kazancı belirler. Başlat” ya da “Sonlandır” seçeneklerinden birini seçebilir.

Kunduz üyelik ücreti ne kadar?

Kunduz App Fazladan Ücret Alınması 31.05.2021 de yıllık pakete geçtim. Yıllık 650 TL 3 taksite bölünmüştür.

Kunduzun özelliği nedir?

Özellikleri: Kamburumsu vücutlu, geniş yassı kuyruklu. Su içinde kulübe ve bentler yapar. Ağaçları kemirerek devirir. Ağaç kabuklarını yer, soyulmuş dalları çamurla sıvayarak bent ve yuva yapar.

Kunduz ilk kaç soru ücretsiz?

Sınırsız üyelikte sınırsız soru hakkınız var. Kunduz uygulaması, uzaktan eğitimin devam ettiği bu süreçte öğrencilere destek olacağını düşündüğümüz uygulamaların arasında yer alıyor. Fakat ücretsiz denemede soru sorma sayısı 3 soruyla sınırlı tutuluyor ve 7 günlük deneme süresinde yeterli olmayacaktır.

Kunduz soru çözümü ne kadar?

Kunduz‘da size gelen her soru için 20 dakika çözüm süreniz bulunmaktadır. 20 dakika içerisinde yanıtı gönderilmeyen sorular başka bir eğitmene atanmak üzere soru havuzuna geri gönderilir.

Kunduz eğitmen ödeme nasıl yapılır?

Kunduz‘da eğitmen ödemeleri aylık olarak yapılır. Her takvim ayı kendi içinde değerlendirilir. Takvim ayı boyunca biriken kazancınız ve varsa önceki aylardan devreden kazançlarınızın toplamı, 500 ₺ ve üzerinde ise ödemeniz bir sonraki ayın 5. günü saat 17.00’a kadar banka hesabınıza aktarılır.

Kunduz ücretsiz mi?

Kunduz Premium İçerik, YKS öğrencilerinin ücretsiz bir şekilde erişebileceği TYT sınavına yönelik birçok içeriği barındıran bir ürün. Bu içerikler müfredate uygun yüzlerce videolu konu anlatımları, 30000+ video çözümlü sorular ve Türkiye geneli online deneme sınavlarından oluşur.

Kunduz nasıl bir hayvandır?

Kunduz, kunduzgiller (Castoridae) familyasından Castor cinsini oluşturan ağaçları kemirerek beslenen, su kıyılarında yaşayan kemiricilerin ortak adıdır. Yaşayan iki türü vardır: Eski Dünya kunduzu (C. fiber) ile Yeni Dünya kunduzu (C. canadensis). Kunduzlar toplum hayatı yaşarlar.

Kunduzlar insanlara zarar verir mi?

Evet, bazı durumlarda kunduzların insanlara ve evcil hayvanlara zarar verebileceği ortaya çıktı. 2013’te Beyaz Rusya’da bir adam, resmini çekmeyi umarak bir kunduza yaklaştı . Ama görünüşe göre çok yaklaştı ve kunduz bacağındaki bir arteri kesen bir ısırık vermeyi başardı. Derhal kan kaybından öldü.

Kunduz kaç soru ücretsiz?

Ücretsiz denemede ise, 3 soru sorma, soru bankasına erişim, size özel soru ve test önerilerine erişebiliyorsunuz.

Kunduz bedava nasıl kullanılır?

Kunduz‘u daha yakından tanıman için uygulamaya kaydolduktan sonra dilediğin an dilediğin yerde kullanabileceğin ücretsiz soru haklarını sana hediye ediyoruz. Ayrıca uygulamandaki “Kazan” ekranında video izleyerek soru hakkı kazanabilirsin.

Kunduz ücret nasıl ödenir?

Kunduz‘da eğitmen ödemeleri aylık olarak yapılır. Her takvim ayı kendi içinde değerlendirilir. Takvim ayı boyunca biriken kazancınız ve varsa önceki aylardan devreden kazançlarınızın toplamı, 500 ₺ ve üzerinde ise ödemeniz bir sonraki ayın 5. günü saat 17.00’a kadar banka hesabınıza aktarılır.

Kunduza soru sormak ücretli mi?

Uygulamada 7 günlük ücretsiz deneme imkanınızın bulunduğunu söylemiştik. 7 günün sonunda eğer uygulamayı kullanmaya devam etmek isterseniz ücretli üyelik almanız gerekiyor ve 2 ayrı üyeliği bulunuyor. Standart üyelikte aylık ücret 69,99 TL, indirimli 49,99 TL olarak ücretlendiriliyor ve 100 soru hakkınız bulunuyor.

Kunduz insana zarar verir mi?

Evet, bazı durumlarda kunduzların insanlara ve evcil hayvanlara zarar verebileceği ortaya çıktı. … Sonunda kunduzu bir sopayla öldüresiye dövmeyi başardı. Bazen kunduzlar çılgınca kuduz hastaları oldukları için saldırırlar.