Radyocu Sivrisinek öldü mü?

Show Radyo Sivrisinek kim?

Radyo Kafa’da Sivrisinek karakterini canlandıran isim Bülent Şenver’dir.

Kafa Radyo Rıdvan Akbulut Sivrisinek mi?

nam-ı diğer sivrisinek. yaklaşık 25 yıldır radoylarda sivrisinek olarak dinlediğimiz kişi. yıllarca kimliğini sakladılar, kimliğinin ortaya çıkışına bakarmısınız adam ölünce anca ortaya çıktı. akşamları 18-20 nin neşeli sesiydi, allah rahmet etsin.

Nihat Sırdar bu sabah niye yok?

Kafa Radyo’nun sevilen programcılarından Nihat Sırdar, bir süredir yayınlara çıkamıyordu. Sırdar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile böbreklerinden operasyon geçirdiğini ve bir süre daha yayın yapamayacağını duyurmuştu.

Sivrisinek gerçekte kim?

Sivrisinek“, aynı radyoda program yapan Güçlü Mete.Best FM’ciler, işin sihri bozulmasın diye “Hayır değil,” diyebilirler.

Nihat Sivrisinek hangi radyoda?

Kafa RadyoNihat‘la Sivrisinek hafta içi her gün 18.00’de ve her Cumartesi 17.00’de Kafa Radyo‘da sizlerle!

Nihat Sırdar nerede program yapıyor?

2019’da Show Radyo’dan ayrılıp kuruluşunda görev aldığı Kafa Radyo’ya geçiş yaptı.

Ridvan Akbulut neden öldü mü?

Ölüm haberini sosyal medyadan paylaşan Nihat Sırdar ise bir süre programlara çıkamayacağını söyledi. … Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Sivrisinek programı ekibinde yer alan Rıdvan Akbulut‘un ölümü herkesi derinden sarstı. Program ekibinde görev alan Rıdvan Akbulut, henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü canından oldu.

Kafa Radyo Ridvan neden oldu?

Kafa Radyo‘da yayınlanan ‘Nihat’la Sivrisinek’ programının ekibinden acı bir haber geldi. Program ekibinde görevli olduğu öğrenilen Rıdvan Akbulut, henüz bilinmeyen bir sebeple vefat etti. Vefat haberini paylaşan Nihat Sırdar, “Canımız yanıyor. Bir süre yayında olamayacağım.

Nihat Sırdar programı neden yok?

Nihat Sırdar‘ın, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat‘la Sivrisinek programında bir dinleyicinin mesajından okuduğu, “Yanında bira iyi gider” sözleri nedeniyle programa 3 kez yayın durdurma cezası verildi. Ceza Sırdar‘a 1 Mayıs’ta tebliğ edildi. Sırdar Twitter’dan yaptığı paylaşımda cezanın uygulanmaya başladığını duyurdu.

Nihat Sırdar boşandı mı?

Sırdar ile aynı zamanda Matrax programının yapımcısı Zeki Kayahan Coşkun ve Murat Seymen de ayrıldıklarını duyurdular. Sırdar ayrılık kararını Twitter hesabında şöyle ilan etmişti: Cuma günü Alem FM’de son yayınımızı yapıyoruz. Ama çok yakında yine mikrofon başındayız.

Nihat ve Sivrisinek Sivrisinek kim?

Nihat‘la Sivrisinek programında Sivrisinek‘i seslendiren kişi Güçlü Mete’dir.

Nihat’la Sivrisinek in sivri si Behzat Uygur mu?

Nihat Sırdar, Haber Global’deki programda ”Sivrisinek” hakkında açıklama yaparken, Behzat Uygur ismini verdi. Ancak Behzat Uygur yaptığı açıklamada, ” Hayır… ben saçları beyazlamış kara sineğim:) Nihat Sırdar ile hiçbir iş ilişkim yoktur:)) çok sevdiğim ve dinlediğim dostumdur…” ifadelerini kullandı.

Nihat ile Sivrisinek hangi radyoda 2021?

Kafa RadyoNihat‘la Sivrisinek hafta içi her gün 18.00’de ve her Cumartesi 17.00’de Kafa Radyo‘da sizlerle!

Nihat ile Sivrisinek hangi Radyo’da 2021?

Kafa RadyoNihat‘la Sivrisinek hafta içi her gün… | Facebook.

Kafa Radyo binası nerede?

Kafa Radyo, İstanbul başta olmak üzere bir çok il merkezinde yayında. İstanbul’un Kavacık ilçesinde stüdyo kurulumunu başlatan Nihat Sırdar ve ekibi Kafa Radyo adıyla sektöre geri döndü. Nihat Sırdar, Güçlü Mete, Zeki Kayahan Coşkun, Murat Seymen gibi isimlerin yer aldığı ekip önemli radyocuları transfer etti.