Soma tren nerelere gidiyor?

Soma’ya tren kaçta var?

Manisa Garından Soma İstasyonuna günde 3 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 08:10’da hareket etmekte olup yolculuk süresi 1 saat 26 dakikadır. Son tren ise saat 20:42’de hareket etmekte olup yolculuk süresi 1 saat 16 dakikadır.

Soma İzmir tren ne kadar?

Soma ile İzmir ile tren

En iyi fiyat 20,98 TL
Yolculuk süresi 3 sa 7 dk
Günlük bağlantılar 3
İlk kalkış 22:01
Son kalkış 18:38

Soma Ankara trenle kaç saat?

SomaAnkara Tren Seferleri Soma İstasyonundan Ankara Garına günde yalnızca 1 tren seferi gerçekleşmektedir. Saat 22:00’de hareket etmekte olan trenin yolculuk süresi 10 saat 50 dakikadır.

Soma İzmir tren kaç saat?

İzmir (Basmane) – Soma arası trenle kaç saat? En hızlı tren yolculuğu 2 saat 53 dakika sürmektedir.

Somadan nerelere tren var?

Soma’dan İzmir Mavi treni ile, İzmir (Basmane), Çiğli, Menemen, Ayvacık, Muradiye, Manisa, Karaağaçlı, Saruhanlı, Akhisar, Kırkağaç, Soma, Savaştepe, Balıkesir, Dursunbey, Balıköy, Demirli, Tavşanlı, Kütahya, Alayunt, Eskişehir, Alpu, Beylikova, Yunusemre, Biçer, Beylikköprü, Polatlı, Temelli, Sincan, Ankara Gar, …

Izmirden Somaya Son otobüs kaçta?

İzmirSoma arası son otobüs seferinin kalkışı: Saat 05:00’de. Hareket saatleri ile ilgili bilgilerin hafta sonları ve tatil günlerinde farklılık gösterebileceğini unutmayınız.

Eskişehir Soma tren kaç saat?

EskişehirSoma Tren Seferleri Eskişehir Garından Soma İstasyonuna günde 2 tren seferi gerçekleşmektedir. İlk tren, saat 00:20’de hareket etmekte olup yolculuk süresi 7 saattir. Son tren ise saat 08:30’da hareket etmekte olup yolculuk süresi 7 saat 6 dakikatir.

Soma izmir otobüs bileti ne kadar?

En Çok Tercih Edilen Soma – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Soma İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 30 TL 1 sa 15 dk

Soma Ankara otobüs kaç saat?

En Çok Tercih Edilen Ankara – Soma Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Ankara Soma Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Sahil Seyahat 230 TL 8 sa 30 dk

Uşaktan ankaraya tren var mı?

Uşak-İzmir 280 kilometre, burası da hızlı tren ile birlikte 236 kilometreye düşecek. Şu anda UşakAnkara arası tren yolculuğu 9 saat sürüyor YHT ile yaklaşık bu süre 2 saate düşecek, Uşak-İzmir 6 saat o da yaklaşık 1,5 saate düşecek.

Izmir Soma otobüs kaç saat?

Soma Hakkında İzmir‘den 1-1,5 saatlik otobüs yolculuğu ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz Soma‘ya Türkiye’nin diğer illerinden de aktarmalı veya aktarmasız olarak ulaşmak mümkün.

Afyondan trenle nerelere gidilir?

Afyon’dan Nerelere Tren Var? Konya Mavi ile İzmir, Menemen, Turgutlu, Salihli, Alaşehir, Uşak Manisa, Akşehir, Konya, Eskişehir treni ile Kütahya, Pamukkale Ekspresi ile Denizli’ye her gün Tren seferi vardır.

TCDD hangi illere gidiyor?

Hızlı trenle ulaşılan kentler Türkiye’de halen hizmet veren hızlı tren hatları İstanbul-Ankara, İstanbul-Konya-Karaman, Ankara-Konya-Karaman ve Ankara-Eskişehir. Hızlı trenlerin durduğu şehir merkezleri şunlar: İstanbul (Avrupa ve Anadolu yakası), İzmit, Bilecik, Eskişehir, Ankara, Konya, Karaman.

Izmir’den Soma’ya saat kaçta otobüs var?

Saat Kalkış Yeri Varış Yeri
17:05 İZMİR SOMA
17:50 İZMİR SOMA
18:45 İZMİR SOMA
07:00 KIRKAĞAÇ İSTANBUL

Izmirden Somaya hangi otobüs gider?

En Çok Tercih Edilen Soma – İzmir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması Soma İzmir Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Isparta Petrol Turizm 33 TL 1 sa 15 dk